Ah Kalbim 114. Bölüm Neler Olacak? 12 Şubat Pazartesi Özeti

Ah Kalbim 114. Bölüm Neler Olacak? 12 Şubat Pazartesi Özeti

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 114. bölümde Aaliya mağaza görevlisi birine Pragya’nın girmemesi gereken bir odaya girmesi gerektiğini bunu yaptıktan sonra onu hırsızlık ile suçlamasını ister. Kız denileni yapar ve Pragya girmemesi gereken yere girerken mağaza görevlisi onu hırsızlıkla suçlar. Abhi oraya gelir ve Pragya’yı bu durumdan kurtarır. Bunun üzerine Abhi Pragya’yı kurtardığı için mutludur. Ah Kalbim 12 şubat pazartesi özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 114. Bölüm Neler Olacak? 12 Şubat Pazartesi Özeti

Aaliya ise başarız olmanın öfkesi ile eve gider ve evde onu Tanu ile Raj karşılarken Raj Vijay olayından haberi olduğunu söyler. Abhi ise evde Pragya’yı kurtardığı için mutludur. Pragya ise Abhi’ye yaptıklarından dolayı teşekkür ederken kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söyler. Evde Purab ile Bülbül’ün düğün kutlaması için hazırlıklar ise devam etmektedir. Bu sırada Pragya ise kardeşinin hazırlıklarına karışmaz. Abhi Daasi’ye durumu anlatır. Daasi ise Pragya’ya neden yardımcı olmadığını sorar. Pragya ise bu işleri Mitali’ye verdiğini söyleyerek oradan ayrılır. Aaliya ve Tanu ise Pragya’nın bu durumuna kızarlar.

Abhi ise hala Pragya’nın kağıtlarının peşindedir. Abhi odaya giderek kağıtların olduğu kasayı ustalara açtırır. Bu arada Pragya gelir. Abhi Pragya’yı çıkarmayı başarır. Bunun üzerine ustalar belgelerli Abhi’ye gösterirler. Abhi bu belgeleri Pragya’nın göremeyeceği bir yere saklamak ister. Aaliya ise makyajını yapar ve mutlu gözükerek Purab ve Bülbül’e hediyelerini takar ve bu duruma şaşırırlar. Pragya elbise değiştirme bahanesi ile Abhi’yi dışarı çıkarırken kağıtları bulur ve yerine başka kağıt koyar. Abhi ise kağıtları bulmanın rahatlığını yaşamaktadır. Pragya kapıdaki görevliye davetsiz kimseyi almamasını söyler.

Bu arada Vijay gelir ve Ronnie Pragya’yı telefon ile arar ve bilgi verir. Pragya dikkati dağılır ve Vijay’ı içeri alırlar. Bu arada Purab birinin Pragya’yı öldürme planını duyar ama göremez. Vijay ise Pragya’ya zehirli içecek içtirmek ister. Ancak Abhi Pragya’ya yaklaşır ve içeceği şimdilik içme der ve içeçek yere dökülür. Plan bozulur. Abhi ile Pragya dans eder. Tanu bu duruma bozulurken Vijay avizeyi yakıp Pragya’nın üzerine düşmesini sağlamak ister. Bu arada yanan avizeyi Bülbül görür ve ablasını kurtarmak ister. Ancak zaman yoktur. Kendisi koşar ve ablasını iter. Pragya kurtulur ancak Bülbül yüzünden yaralanır. Bunun üzerine hastaneye kaldırılır. Pragya ise bu durumdan kendisini suçlu hisseder. Daadi ise Pragya’yı sakinleştirmeye çalışır. Vijay ve Aaliya ise planın başarısız olmasının yanında Bülbül’ün yaralanmasına sevinir.

[mavitext]Ah Kalbim 115. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 114. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 12 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 114. bölüm özeti ah kalbim 12 şubat fragmanı ah kalbim 12 şubat pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL