Ah Kalbim 115. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Şubat Salı Neler Olacak?

Ah Kalbim 115. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Şubat Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 115. Bölüm özetinde; Bülbül ablasının hayatı için kendi hayatını feda edecek kadar fedakardır. Avizen’in Bülbül’ün yüzüne düşmesi sonrasında hastaneye kaldırılır. Acilen hastaneye götürülen Bülbül hemen ameliyata alınır. Pragya ise bu durumdan çok üzülmüş ve kendini suçlamaktadır. Sarla ise kızının hayatı için endişeli ve ağlamaktadır. Ah Kalbim 13 Şubat Salı özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 115. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Şubat Salı Neler Olacak?

Hastanede görevli hemşire ise evrakları imzalaması için aile yakınlarını arar. Pragya ise kağıtlara bakmadan imza atar. Hemşire ise buna kızmıştır. Abhi hemşire ile Pragya arasında geçen konuşmaları duyar ve Pragya’ya kızar. Sen nasıl bir ablasın der. O senin için hayatını hiçe sayarken sen nasıl böyle cimri olabilirsin. Hastane masraflarını neden ödemiyorsun? Pragya ise işin aslının öyle olmadığını anlatmaya çalışır ancak Abhi anlamak istemez. Abhi eski Pragya’sını istediğini söyler.

Bu arada doktor dışarı çıkar ve ameliyat hakkında bilgi verir. Bülbül’ün zor bir ameliyat geçirdiğini ve bu ameliyatın sonucunda gerekenlerin yapıldığını bir süre yoğun bakımda kalacağını söyler. Ayrıca hayati tehlikeyi atlattığını da ilave eder. Purab ise Bülbül’ün ölmediğine çok sevinir. Sarla kızını görmek istesede izin verilmez. Sarla kızının bu duruma düşmesine daha fazla dayanamaz ve bağırarak ağlamaya başlar. Aaliya ise hastanenin dışında pasta almış ve üzerine mum yakmaktadır. Bu sırada Raj ile Tanu ise Aaliya’yı görür ve bu işin arkasında olduğunu anlarlar. Raj Aaliya’ya bu işin nasıl olduğunu sorar. O da asıl amacının Pragya’yı öldürmek olduğunu ancak Bülbül’e nasip olduğunu söyler. Purab’ın bu şekilde Bülbül’ü istemeyeceğini söyler.

Raj tüm bu konuşmaları ile Aaliya’yı desteklerken Sarla Bülbül’ün yanında kalacağını söyler. Pragya ise eve geçer. Abhi ise eve geç saatte gelir ancak sarhoştur. Abhi bebeğe bakarak eski Pragya’yı istediğini söyler. Pragya olanları duyunca bir ana hayalinde olan biteni Abhi’ye anlatır. Sabah olduğunda ise Pragya gibi giyinmiştir. Pragya sabah olduğunda Abhi’ye herşeyi anlatmak ister ancak Abhi artık inanmaz ve Pragya’nın son halini görmeden çıkar. Abhi Bülbül iyileştiğinde Tanu ile evleneceğini söyler. Bülbül uyanmıştır ancak konuşamaz ve bir kağıda birilerinin Pragya’yı öldürme üzerine konuştuğunu yazar. Oradakiler şok olur. Pragya hemen Ronnie’yi arayıp eve gelen misafirleri tespit etmesini ister.

[mavitext]Ah Kalbim 116. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 114. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 13 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 115. bölüm özeti Ah kalbim 13 şubat nler olacak ah kalbim 13 şubat salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL