Ah Kalbim 116. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Fragmanı!

Ah Kalbim 116. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Fragmanı!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 116. Bölüm özetinde; Abhi Pragya’yı da yanına alarak Aaliya’nın yanına gider. Aaliya’dan Vijay’ı aramasını ister. Aaliya ise bu işten kurtulmak için çeşitli bahaneler üretse de kurtulamaz ve Vijay’ı aramak zorunda kalır. Aaliya Vijay ile konuşur ve para teklif eder. Vijay ise teklifi kabul etmiştir. Abhi tüm olan biteni duyar. Ah Kalbim 116. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 116. Bölüm Özeti? 14 Şubat Çarşamba Fragmanı!

Abhi ile Pragya Vijay’ı yakalamak ve konuşturmak için harekete geçer. Buluşma noktasına doğru hareket ederler. Buuşma yerinde Vijay’ı beklerler. Vijay henüz gelmemiştir. Abhi Aaliya’yı arar ve Vijay’ı sorar. Bunun üzerine Aaliya telefonu açmaz. Vijay hastaneden aldığı haberde Bülbül’ün durumunun ağır olduğunu öğrenir ve dışarıya çıkmaz. Abhi ve Pragya ise hastaneye geri dönerler. Abhi Purab’ı arar ve Bülbül’ün iyi olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Bülbül’e bunun yapan kişinin parmak izini bulmak için harekete geçerler. Bu arada hastaneye Tanu ve Aaliya gelerek Purab’ı Bülbül’ün yanından çıkartırlar.

Aaliya Bülbül’e Purab seni bu halde sevmez diyerek moralini bozar. Bunun üzerine Bülbül Purab’a mektup yazarak buralardan gideceğini söyler. Pragya Bülbül’ü arar ve yanlış yaptığını ve geri dönmesi gerektiğini söyler. Bu arada Bülbül’ü herkese soran Pragya Bülbül’ü uçurum kenarında bulur ve durması için bağırır ancak Bülbül uçurumdan atlar. Olay yerine Sarla ve Purab’ta gelir ancak Pragya şoktadır ve Bülbül’ün atladığını söyler. Sarla ise Pragya’ya kızar. Raj ise Aaliya ve Tanu’ya Bülbül’ün öldüğünü söyler. Aaliya ise buna çok sevinir. Purab ise Bülbül’ün fotoğrafına bakar ve ağlar. Öte yandan Pragya ise Abhi’ye sarılmış ağlamaktadır.

Polisler olay yerine gelir ve Bülbül’ün cesedini bulamadıklarını vahşi hayvanların cesedi yemiş olabileceğini söylerler. Bu sözlerle Pragya ve Sarla daha da üzülürler. Pragya ise kardeşinin katillerini bulmak için savaşacağını söyler. Pragya ise aşağıya inerek herkesin parmak izini alacağın söyler. Aaliya ise Pragya’nın odasından kanıt toplamaya çalışır. Aaliya parmak izini verirken parmaklarını yağa batırır ve o şekilde parmak izini verir.

[mavitext]Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 116. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 14 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 116. bölüm özeti ah kalbim 14 şubat çarşamba özeti ah kalbim 14 şubat fragmanı ah kalbim bülbül öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL