Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Şubat Perşembe- Aaliya Yeni Lider!

Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Şubat Perşembe- Aaliya Yeni Lider!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 117. bölüm özetinde; Purab Sarla’ya Bülbül’ü rüyasında gördüğünü ve annesinin yemek yemediği için üzgün olduğunu ve annesinin yemek yemediği zaman rüyasına gelmeyeceğini söylemesi üzerine Sarla yemek yemeye karar verir. Ah Kalbim 15 Şubat perşembe günü özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Şubat Perşembe

Aaliya ise büyük bir hava ile gelir ve bu evin sahibi artık benim kimse Pragya’nın sözünü dinlemek zorunda değil der. Evin sahibi olduğu belgeleri gösterir. Pragya ise şok olur. Abhi ise bu zamana kadar sahte belgeler ile uğraştığını anlar. Tanu Aaliya’ya kendisinden habersiz böyle bir iş yaptığını duyunca kızar ve Abhi’nin yerine nasıl Aaliya’nın adının yazdığına şaşırır. Aaliya ise Abhi’ye senin maaşını artırıyorum deyince Abhi çileden çıkar. Abhi sinirinden ne yapacağını bilemez. Aaliya bundan sonra bana karışmayacaksın çünkü sen Bülbül’ü kendi kardeşin gibi gördün der.

Pragya’ya da buradan hemen gideceksin evi terk edeceksin der. Pragya ise giderken valizine oyuncak bebek ve Abhi’nin resmini koyar. Bu arada Aaliya Pragya’ya ait olmadığını düşündüğü eşyaları götürmesini engellemek için Pragya’nın valizini karıştırır ve içindeki bebek ve Abhi’nin resmini bulur. Abhi ise Pragya ile göz göze gelir ve duygusal anlar yaşanır. Akash Aaliya’yı durdurması için Purab’ı çağırırken Daadi olacakları düşünüp fenalaşır. Öte yandan Abhi ise Pragya gitmesin diye ricada bulunur.Aaliya Pragya’nın bir gün daha kalabileceğini söyler. Bu arada Purab eve gelir.

Raj ise Aaliya’nın yanındadır. Aaliya Raj’a şaka yapar ve Raj üzülür. Ancak Aaliya birlikte hareket edeceklerini söyleyince sevinir. Abhi’nin ise gözleri dolar. Onu gören Pragya’da ağlar. Purab Aaliya ile konuşur ancak Aaliya hatasından geri dönmez. Bu arada Abhi ise ailesinden kimsenin kalmadığını söyler. Purab Abhi’ye güçlü olması yönünde telkinlerde bulunur. Abhi ise ağlamaktadır. Pragya Abhi’nin yanına gider ve Pragya’ya asla kendisini bırakmayacağını söyler. Abhi Pragya’nın nasıl gitmeyeceğini düşünürken Pragya belirlenen saatte gitmemiştir. Aaliya ise Pragya’yı gördüğünden hemen evden atılması talimatı verir. Pragya ise Aaliya’nın karşısında ona diklenir ve Abhi’nin yerine nasıl kendi adını yazdığını biliyorum der. Aaliya şaşırır.

[mavitext]Ah Kalbim 118. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 117. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 15 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 117. bölüm özeti ah kalbim 15 şubat fragmanı ah kalbim 15 şubat perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL