Ah Kalbim 118. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Ayrıntılı Özeti!

Ah Kalbim 118. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Ayrıntılı Özeti!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 118. bölüm özetinde; Pragya Aaliya’nın yaptığı oyunu bulucağını ve kanıtlayacağını söyler. Bunun için avukatları çağırır. Aaliya onları tanımadığını söylese de avukatlar Pragyayı tanımaktadırlar. Pragya Aaliya’nın avukatlar ile olan fotograf ve videolarını gösterir. Aaliya ise fotografları yırtar. Ah Kalbim 118. bölüm özeti yazımızın devamında…

Ah Kalbim 118. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Ayrıntılı Özeti!

Pragya ise Purab da yırtığı evrakların bir kopyası olduğunu söyler. Aaliya Pragyaya saldırır ve Abhi saldırısını durdururken Aaliya ya tokat atar. Ardından Aaliyayı polislere teslim eder. Daadi ise Abhinin kendisini suçlamamasını ve ailesininde aynı şekilde davranacağını söyler. Purab ise Pragya’ya gerçeği ortaya çıkardığı için teşekkür etmeliyiz der. Tanu ile Raj ise bu olaya çok kızmışlardır. Abhi mal varlığını kendi adına düzenlemesi gerektiğini söyleyince Pragya ise öncelikle Bülbül’ü öldürenleri bulayım ondan sonra bu işler ile uğraşırım der. Parmak izinden bir şey çıkmadığını da söyler. Raj ise Aaliya’yı kurtarmaya gitmeyeceğini söylerken Tanu ise yalnız gider.

Aaliya Tanu’ya Pragya’yı öldürmek için bir şeyler yapacağını bunun için buradan çıkacağını söyler. Tanu ise Nikhil olayının öğrenilmesinden korktuğunu söyleyerek oradan ayrılır. Raj iki yüzlülük yaparak Pragya’ya gerçekleri ortaya çıkardığı için teşekkür eder. Abhi ise Pragya’ya kendisini sevdiğini söylemesini ister. Pragya Aaliya’nın yanına gider ve Abhi’ye zarar verme planını yaptığında yanında olan kişiyi söylersen senin serbest bırakılmanı sağlarım der. Aaliya ise bu durumu reddeder. Bu arada Tanu ise Abhi’nin yanına girmek ister ancak Ronnie engel olur. Abhi ise Tanu’nun sesini duyar ve arkasında koşar.

Tanu eşyalarını toplayıp buradan ayrılacağını söyler. Abhi’ye evlenmeleri gerektiğini söylerken, Abhi ise kalbinin Pragya’da olduğunu ancak kendisine 7 gün süre vermesini ister. Bunun üzerine Pragya oraya gelir ve Tanu’ya evlenmelerine izin vereceğini ancak Aaliya ile plan yapan kişiyi söylemesini ister. Tanu bir gün süre ister. Pragya Tanu’ya ettiği teklifi Daadi’ye söyler. Abhi ise Pragya’nın tüm eşyalarını odadan çıkarır. Tanu Nikhil ile buluşma ayarlar bu arada olanları Ronnie duyar ve Pragya’ya bilgi verir. Bunun üzerine Pragya Tanu’yu takip eder ancak Nikhil’in yüzünü tam göremez ve takibe devam eder.

[saritext]Ah Kalbim 119. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 16 şubat cuma ah kalbim özeti ah kalbim 118. bölüm özeti ah kalbim 16 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL