Ah Kalbim 119. Bölüm Özeti? 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

Ah Kalbim 119. Bölüm Özeti? 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 119. bölümde; Tanu Nikhil ile arabasında görüşmek ister. Mitali Raj’a Tanu’nun konuşacağını söylerken Raj meraklanmıştır. Mitali Tanu ile ne konuşacağını sorar. Raj Aaliya ile ilgili olmalı deyince Mitali ise u konuda Tanu’ya yardım etmemelisin yoksa Pragya senden şüphelenir der. Ah Kalbim 119. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 119. Bölüm Özeti? 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

Pragya Tanu’dan saklanmak için kapının arkasını seçerken bir çok sıkıntı ile baş başa kalır. Nikhil bagajı kapatınca orada sıkışır kalır. Purab ise evde endişe içinde beklemektedir. Pragya hala gelmemiştir. Purab bu konuda Abhi’den yardım ister. Abhi ise Pragya’yı unutmak istediğini dile getirerek yardım teklifini geri çevirir. Pragya’yı taksi şoförü bulur ve kurtarır. Pragya ise takibe kaldığı yerden devam ederken telefonunu adamın arabasında unutur.

Pragya’ya sürpriz isimlerden yardım isterken yardım etmeyi kabul etmeyen isimlere onların parolaları ile seslenir. Onlarda yardım etmeye karar verirler. Pragya Tanu’yu aradığını söyler.Pragya Tanu’yu tarif eder ve hep birlikte aramaya koyulurlar. Bu arada Nikhil Tanu’yu Abhi seni arıyor diye uyarır. Nikhil kafasına bir şal atmıştır. Pragya kafasına şal atmış birini fark edince hemen şalı açar ve bir bakarki Abhi’dir. Abhi hayranlarının saldırısına uğramamak için böyle birşey yaptığını asıl amacının Pragya’yı bulmak olduğunu söyler. Abhi Pragya’ya kızar. Pragya’da Abhi’ye yanlış anlaşıldığını söyler.

Bu arada Abhi dans etmeye başlar. Nikhil ile Tanu ise onları fark edince kaçarlar. Bu arada Pragya hemen peşlerinden gider ancak Abhi Pragya’yı durdurur ve polise gitmeleri gerektiğini söyler. Onlar birbiri ile tartışırken Tanu ile Nikhil kaçar. Pragya eve geldiğinde Abhi ona eşyalarını bile görmek istemediğini söyler. Sabah olduğunda ise Pragya yoktur. Sonrasında Pragya gelir. Abhi neden geldiğini sorar. Abhi yakında baba olacağını söyler ve kendisini unutması gerektiğini söyler.

Pragya Tanu’nun yalanını ortaya çıkarmak için uğraşır ve Tanu ile görüşmeye gider. Pragya Aaliya gibi hapse girmek istemiyorsan bildiklerini söyle der. Tanu ise bir şey söylemez. Pragya daha fazla dayanamaz ve Abhi’nin boşanma evraklarına değil başka evraklara imza atığını söyler. Bu sözleri duyan Tanu endişelenir ve Nikhil’i arar. Mitali ise kiminle konuştuğunu sorarken Tanu’yu takip etmeye karar verir. Abhi ise Pragya’ya tüm parayı aile üyelerine dağıtmasını ister. Pragya parasız ne yapacağını sorar. Abhi ise Tanu ve bebeği ile mutlu bir hayat yaşayacağını söyleyince Pragya para olmadan Tanu’nun yanında durmayacağını iddia eder. Abhi ile bu konuda iddiaya girerler.

[mavitext]Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 17 şubat cumartesi ah kalbim neler olacak ah kalbim 119. bölüm özeti ah kalbim 17 şubat cumartesi özeti


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL