Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar Neler Olacak!

Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar Neler Olacak!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi eve gelir ve Sarla’ya gider. Tanu ile evlenmesini ister ve duasını ister. Ardından evde herkesinin önünde Tanu ile evleneceği söyler ve Tanu’nun para peşinde olmadığını herkese ilan eder. Tanu da Pragya için  “Benim hayatımı mahvetti ama bebeğimin hayatını mahvedemeyecek.” der. Nikhil ise Tanu’ya kızar ve “Nasıl böyle konuşursun?” diye serzenişte bulunur. Tanu ise “Ne yapayım, parası için mi evlendim diyeyim.” der. Ah Kalbim 120. bölüm özeti yazımızın devamında…

Ah Kalbim 120. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar Özeti!

Ahbi Pragya’nın yanına gider ve  Tanu ile bebek için evlendiğini söyler ve yeni ailesinden uzak durmasını Pragya’ya söyler. Pragya ise bu durumda göz yaşlarına boğulur. Pragya Tanu’yu arar ve gerçekleri bildiğini, bunların ortaya çıkmasını istemiyorsan bana para vermelisin diye Tanu’ya söyler. Hatta bebeğin babasının Abhi olmadığını da söyleyeceğini dile getirir. Tanu buna inanmaz ve Pragya’nın elinde telefonu görünce “Sen mi beni aradın?” diye sorar.

Pragya ile tartışırken Abhi gelir ve bir de ben arayım deyince Tanu gerek yok diye kıvırır. Tanu hastane kontrolüne bir gün sonra gidecektir ancak rüyasında Nikhil ile olan ilişkisinin ortaya çıktığını ve Abhi’nin gerçekleri öğrenerek Tanu’yu kovduğunu görür. Pragya tekrardan Tanu’yu arar. Pragya Tanu’ya akşam bir yere gelmeni istiyorum der. Gelmezsen her şeyi anlatırım ve sen de pişman olursun diye onu geleceği yere ikna eder. Böylelikle Tanu’nun gerçek yüzünü gösterecektir.

Pragya Abhi’nin ailesinin para için dağıldığını anlatan konuşmasını hatırlar ve üzülür. Abhi Tanu’nun para peşinde olmadığını düşünürken Tanu’nun yatağının üzerinde Nikhil’e ait bir kart bulur. Tanu ise kartla ilgili olarak, kartın Aaliya’ya geldiğini söyler. Abhi ise bu yalana inanır ve beraber Tanu ile öğle yemeğine çıkarlar. Tanu Abhi’nin götürdüğü lokantadan memnun kalmaz. Abhi neden memnun kalmadığını sorduğunda Tanu bebeği için endişelendiğini, paranın önemli olmadığını söyler ve buna Abhi inanır.

[mavitext]Ah Kalbim 121. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 120. bölüm 18 şubat özeti ah kalbim 120. bölüm özeti ah kalbim 18 şubat pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL