Ah Kalbim 121. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Neler Olacak!

Ah Kalbim 121. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Neler Olacak!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya Abhi’yi bir yere davet eder. Abhi gelmek istemez. Pragya Abhi’yi istediği yere getirir. Pragya’nın amacı Tanu’nun karnındaki bebeğin gerçek babasını Abhi’ye göstermektir. Böylelikle Abhi tüm gerçeği öğrenecek ve Pragya ile Abhi birlikte yaşamaya devam edecekler. Bu arada Mitali ile Runnie Tanu’yu takip ederler. Tanu gizlendiği bir yerde adamla buluşur. Mitali adamın başına çuvalı geçirir. Çuvalı bir açar ki adam eşi Raj’dan başkası değildir. Bu olay sonrası şok olur. Ah Kalbim 121. bölüm özeti yazımızın devamında…

Ah Kalbim 121. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi Neler Olacak!

Raj kendisini suçlu hisseder. Mitali ise bunun herhangi bir suç olmadığını söyler. Raj ile Mitali Daadi’nin karşısına geçer ve Abhi olan biteni anlatır. Aaliya’ya yardım eden kişinin Raj olduğunu ve Pragya’yı öldürmeye çalıştığını söyler. Raj öncelikle susar. Sonra Purap ise Abhi’nin yerine sahte imzaları attığını kanıt olarak gösterir. Raj her şeyi kabul ederken Mitali gözyaşlarına boğulur. Daadi ise Raj’a tokat atar ve ne kadar üzgün olduğunu söyler. Raj hapse girdiğinde kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini, bu yüzden bu işi yaptığını söyler. Abhi’yi suçlar.

Pragya ise dayanamaz ve senin hapse düşmenin nedenini Mitali olduğunu yani kendi eşi olduğunu söyler. Mitali ise ağlamaya başlar. Pragya’nın her şeyi ortaya çıkarması Mitali’yi sinirlendirir ve açıktan Pragya’yı tehdit eder.Tanu olan biteni duyar ve Mitali’yi Pragya’ya zarar vermek için kullanacaktır. Orada Mitali Raj’ın odasına girer. Raj ise bir daha gözüne gözükmemesini yoksa bu evi terkedeceğini söyler. Abhi ise Pragya’ya verdiği sözü hatırlatır ve parasını ister. Abhi ise soru sormamasını ve Tanu ile evleneceğini söyler. Pragya ise biraz daha beklemesini ister. Pragya Tanu’ya gitmesi için bir paket verir. Tanu paketi açar ve Nikhil’in saatini görür.

Pragya sesini değiştirerek Tanu’yu arar ve tehdit eder. Abhi’ye her şeyi anlatacağını söyler. Tanu bunu kim gönderdi diye söyler fakat cevap alamaz. Pragya ise daha sonra Tanu’nun yanına gelerek o kutunun içinde ne var diye sorar. Niye bu kadar sinirlisin der. Tanu ise bir şey olmadığını söyler. Raj ise kendisini banyoya kilitler. Onu Abhi ikna eder ve Abhi ile Raj konuşarak hem ağlarlar hem de birbirlerine sarılırlar. Raj çok pişman olduğunu söyler. Bu arada Sarla’ya Purap her şeyi anlatır. Sarla da gözyaşlarına boğulur.

[mavitext]Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 121. bölüm 19 şubat özeti ah kalbim 121. bölüm özeti ah kalbim 19 şubat pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL