Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti? 20 Şubat Salı Neler Olacak!

Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti? 20 Şubat Salı Neler Olacak!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Sarla gerçeği öğrenmiş ve kızı Pragya’dan özür diler. Anne olarak bu planın arkasında olduğunu söyleyen Sarla, artık huzur içindedir. Tanu ise parayı bulamayınca Mitali’nin yanına gelir ve Pragya’ya olan kinini ona karşı kullanır. Abhi sayesinde Pragya’yı odadan çıkarmayı başaran Tanu, Abhi’yi de etkisi altına almaya çalışır. Tanu Abhi’ye şirin görünmek için her türlü yılışıklığı yapar. Fakat bir karşılık bulamaz. Başı ağrıyınca masaj yapmak ister. Abhi masajı istemez.  Ah Kalbim 122. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti? 20 Şubat Salı Neler Olacak!

Pragya ise Abhi’yi yalnız bıraksa da kendi planı için çalışmaktadır. Bu arada Pragya sesini değiştirmek suretiyle Abhi’yi arar. Abhi açar açmaz Tanu telefonu alır ve Pragya’ya nasıl böyle bir şey yaparsın der. Pragya ise parayı getirmezse her şeyi anlatacağını söyler. Tanu ise tamam der ve telefonu kapatır. Abhi ise yalnız kalmak ister. Tanu odadan çıkar. Öte yandan Pragya Abhi’nin odasına gelir ve Abhi’ye onu bırakmayacağını söyler. Abhi bu durum karşısında şaşkındır. Pragya ise senin gitmene izin vermeyeceğim deyince şaşıran Abhi’ye lafı değiştirmek suretiyle “Sen benim para kaynağımsın, o yüzden seni bırakmak istemiyorum.” der. Bu arada Tanu Abhi’ye yemeğe çıkmayı teklif eder.

Mitali ise Raj ile barışmak ister ve ona yardım eder. Ancak Raj kesinlikle yüz vermez. Bu arada Sarla’nın evinde Daadi, Purap ve Pragya planları hakkında konuşurlar. Pragya parayı almaya giderken Ronnie’nin yanında olacağını söyleyince herkes ferahlar. Öte yandan Pragya buluşma yerine gider. Mitali ise bir taraftan Tanu’yu överken bir taraftan Pragya’yı yerer. Mitali Tanu’ya yardım edeceğini söyler. Rachna onları duyar. Pragya buluşma yerindedir ve Purap da olanları kaydedip Abhi’ye gönderecektir. Eğer bir tehlike hissederse hemen onlara haber verecek olan Pragya, Rachna’nın telefonundan Abhi’nin evlenmek için harekete geçtiğini duyunca şok olur.

Pragya Tanu’yu arar ve paraları armasını ister. Bu sırada Abhi de Tanu’yu arar ve hemen gelmesini ve evlenmesini ister. Tanu ise ne yapacağını şaşırır ve Nikhil’i arayıp para getirmesini ister. Nikhil’le para almak için buluşan Tanu’yu takip eden Sarla adamların tehlikeli olduğunu anlar. Pragya ise durumu Daadi’ye haber verir. Daadi ise Abhi’yi arar. Bu evliliğe onay vereceğini söyler. Pragya Tanu’yu aratır ve 30 dk süresi olduğunu söyler. Pragya söylediğini yapar ve buluşma yerine gelir.

Nikhil ise Tanu’ya gider ve bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Daha sonra mafya adamlarla gelip şantaj yapanı öldürürüm diye Tanu’ya bilgi verir. Tanu ile evlenmek için Abhi Tanu’yu beklemektedir. Tanu gecikir. Abhi ise evlenmeyeceğini söyler. Tanu ise Nikhil gelmeden içeri girmek istemez. Bu sırada Pragya’yı arayan Abhi, karşılık bulamayınca kimse beni umursamıyor deyip içki içer. Pragya ise Abhi’yi arar ve konuşurken Nikhil arkasından elinde bıçak ile yaklaşmaktadır.

[saritext]Ah Kalbim 123. bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 20 şubat salı ah kalbimde neler olacak? ah kalbim 122. bölüm 2o şubat özeti ah kalbim 122. bölüm özeti! ah kalbim 20 şubat salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL