Ah Kalbim 123. Bölüm Özeti? 21 Şubat Çarşamba- Bülbül Hastanede!

Ah Kalbim 123. Bölüm Özeti? 21 Şubat Çarşamba- Bülbül Hastanede!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya bıçaklanmak üzereyken durumu fark eden Ronnie polis kılığında gelir ve Nikhil ile adamları saklanır. Nikhil adamlarına para vadederek kendisiyle birlikte saklanmasını sağlar. Bu arada Tanu da saklanmıştır. Pragya Ronnie’nin gitmesini ister ve Tanu’ya seslenir. Ronnie gider. Bu arada Sarla kızını kaybetme korkusuyla kızının buluşacağı yere gider. Nikhil ise Sarla’nın yüzünü görmez ve adamlarına Sarla’yı yakalamalarını söyler. Nikhil ve adamlarını onu şantajcı zanneder. Ah Kalbim 123. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 123. Bölüm Özeti? 21 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Eve getirirler ve bakarlar ki aldıkları kişi Sarla’dır. Sarla onlara hakaret ederken “Abhi’yi nasıl kandırırsınız?” diye onlara kızar. Nikhil ise Abhi ile Tanu’nun evleneceğini, daha sonra da kendisiyle evleneceğini söylerken Tanu bu sözleri onaylar. Sarla kendisini feda eder ve şantajcının kendisi olduğunu söyler. Sarla şantaj nedenini ise nikah salonunun borçları için olduğunu söyler. Bu arada Nikhil Tanu’ya eve gitmesini, Sarla’yı uçurumdan atacağını söyler. Tanu da eve gidince Abhi onu istemez ve evlenmekten vazgeçtiğini söyler.

Tanu ise duygu sömürüsü yapar ve Pragya’dan boşanmadan benimle evlenemezsin, der. Geç kalmasını ise Pragya ile boşanmadan kendisiyle evlenemeyeceği için durumu avukata anlattığını ve avukatta iki tarafın anlaştığında kolayca boşanabileceğini söylemiştir. Tanu bebeğine kötü davrandığını düşündüğü Abhi’ye özür dilemesini söyler ve Abhi özür diler. Pragya ise eve gelir ve annesinin kayıp olduğunu söyler. Ararlar ancak bulamazlar. Tesadüfen öğrencilerden durumu öğrendiler ve kaçırılan kişinin annesi olduğunu anlar.

Abhi ise kaçırılan kişinin Sarla olduğunu öğrenir ve bazı kişilerden Sarla’nın bulunması için ricada bulunur. Bu arada Nikhil Sarla’yı öldürmekten vazgeçmiştir. Başka birinin şantajcı olabileceğinden şüphelenmektedir. Sarla kimsenin adını vermeyince onu aç bırakır. Ama yine de Sarla konuşmaz. Pragya ise Tanu’nun nasıl paniklediğini, endişe ettiğini görmek için tekrar şantajcı numarası yapar ve Abhi’ye bir paket göndereceğini söyler. Paket gelir ve paketi açarken Tanu ise çok endişelenmiştir.

[saritext]Ah Kalbim 124. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Ah Kalbim 123. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 21 şubat çarşamba ah kalbimde neler olacak? ah kalbim 123. bölüm özeti ah kalbim 21 şubat 2018 özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL