Ah Kalbim 127. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar- Abhi Pragya’dan Boşanacak mı?

Ah Kalbim 127. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar- Abhi Pragya’dan Boşanacak mı?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 127. bölüm özetinde; Pragya Tanu’yu şantajcı olarak arar ve delillerin bir kısmını aile üyelerine göndereceğini söyler. Tanu ise yapamazsın deyince Pragya’nın annesini kaçırdığınız gibi beni de kaçıracaksınız değil mi der. Bunun üzerine Tanı Sarla’yı kaçırdıklarını itiraf eder. Tanu endişelenmiştir. Bir taraftan da Sarla’yı kısa zamanda öldürme planı yapar. 

Ah Kalbim 127. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar

Pragya Tanu’nun bebeğinin babasını hala bulamamıştır. Bu durumu annesine sorar. Annesi bebeğin babasını bilir. Ancak söyleyemez. Pragya bebeğin babasının eve gelmesi durumunda gözü ile işaret etmesini söyler. Bu sırada Tanu ise Aaliya ile konuşur. Aaliya ise Tanu’ya Abhi’yi yanına çekmesini ister. Pragya ise annesinin odasındaki ışıkların kapalı be kapının kilitli olduğunu söyleyerek Abhi’den yardım ister.

Birlikte odaya giderler ışık ile kapı açılmıştır. İçeride Tanu Sarla’ya iyileşmesi için yardım etmektedir. Pragya ise Tanu’nun numara yaptığını söyler. Pragya tüm bu olanlardan sonra annesi ile uyur. Nikhil ise Tanu’dan kendisini arayan numaraları vermesini ister. Pragya ise evde kendi dostları ile bir araya gelir ve evde bir parti vermeyi bu aradada Sarla’yı korumayı düşünmektedir.

Ronnie ise Tanu’nun bebeğini düşürmek için yere su döker. Tanu tam düşecekken kendini toparlar ve Ronnie ile Pragya’ya kızar. Pragya her şeyi söyleyecekken Tanu Pragya’nın bebeğini öldürmeye çalıştığını söyler. Abhi Pragya’yı savunurken, Tanu karnımdaki bebeğin başkasına ait olduğunu söylese ona da inanacaksın der. Abhi ise buna kimsenin kendini inandıramayacağını söyler.

Pragya tüm bu olanlardan sonra şok yaşar ve hayal kurmaya başlar. Pragya hayaline Abhi’ye gerçekleri anlatmış ancak Abhi inanmamıştır. Üstelik ona tokat atmış ve evi terk edeceğini söylemiştir. Bunun için Abhi’ye hiçbir şey anlatmama kararı alır. Purab ise Pragya’ya bir fikir verir ve onu uygulayacaktır. Daadi ise Tanu ile evlenmesi gerektiğini söyler ve önce Pragya’dan boşanmalısın der. Abhi şimdi ne yapacak? Abhi ile Pragya boşanacak mı?

[mavitext]Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 25 şubat pazar ah kalbim özeti ah kalbim 127. bölüm özeti ah kalbim 25 şubat pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL