Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi- Pragya Tanu’ya Yardım Eder!

Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi- Pragya Tanu’ya Yardım Eder!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 128. bölüm özetinde; Abhi Pragya’dan ayrılmak istemektedir. Bunun için Daadi’den yardım isterken Pragya’nın boşanmaya ikna edilmesini rica eder. Abhi Pragya’nın yanına gider ve aralarında duygusal anlar yaşanır. Ah Kalbim 128. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 128. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi

Abhi odadan çıkarken Pragya Abhi’yi tutarsızlık ile suçlar. Abhi ise beni iyi tanıyorsun diye söylenir. Bu sırada Abhi çıkınca Daadi gelir ve Pragya ile konuşur. Boşanma ile ilgili bir takım sözler söyledikten sonra Abhi içeri girer. Pragya Daadi’nin boşanma için ısrarını dile getirir. Daadi numara da olsa ısrar eder. Tanu da konuşmaları duyar. Pragya ise boşanmayacağım diye bağırır. Abhi ise Daadi sinirlenmesin diye onu dışarı çıkartır.

Tanu boşanması için Pragya’yı iknaya çalışır. Purab ise Sarla’nın başında Bülbül’ün katillerini bulup ona gereken cezayı vereceğim der. Nikhil ise şantajcının sürekli numara değiştirdiğini bu yüzden de aramasını beklemeliyiz diye Tanu’ya söyler. Tanu ise tamam der. Pragya farklı birini tutarak şantajcı olarak aramlarını söyler. Ronnie kendisinin gidebileceğini söyler.

Pragya ise Tanu’ya bir saat süre verir ve parayı adamına vermesini söyler. Tanu telaş içinde durumu Nikhil’e söyler. Bu arada Daadi Tanu’yu görür ve ne olduğunu sorar. Tanu ise birinin kendisini aradığını ve Abhi’nin numarasını istediğini bu durumun canını sıktığını söyler. Bunun üzerine oradakiler beni arayan olmadı der. Abhi ise Pragya’yı odasında beklemektedir. Abhi sofraya gelir ancak Pragya yoktur. Bu arada Nikhil de gelir.

Pragya sesini değiştirerek Abhi’yi arayınca Tanu ile Nikhil şok olur ve sana biri ihanet ediyor der. Tanu hemen telefonu alır ve neden aradığını sorar. Siz parayı vermeyince Abhi’den alacaktım der. Abhi telefonu alarak bir daha aramamasını söyler. Abhi Pragya’yı ikna etmeye çalışır ama nafiledir. Bu arada Pragya Tanu’ya yeni plana göre yardım eden bir dost gibi davranır ve ona yardım edeceğini söyler. Tanu ise biraz bilgi verir. Pragya’nın yardım etmesini anlayamaz. Bunun ardında bir neden olmalı diye şüphelenir.

[mavitext]Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 26 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 128. bölüm özeti ah kalbim 26 şubat neler olacak ah kalbim 26 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL