Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Abhi Yaralanır!

Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Abhi Yaralanır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Abhi Pragya ile konuşmak istemektedir. Sabah olduğunda Pragya, Abhi’den kaçar. Ama Abhi “Neden benden kaçıyorsun?” diyerek onu durdurur. Pragya Abhi’nin ne demek istediğini, kendisiyle ne konuşmak istediğini anladığı için boşanma konusunda düşüneceğini söyler. Abhi Pragya’dan boşanmak için türlü türlü bahaneler üretmeye çalışır. Eğer Tanu ile evlenirsem daha fazla para getirebilirim, der. Ah Kalbim 129. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 129. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Abhi Yaralanır!

Pragya’nın gözünü boyamak ister ancak Pragya Abhi’nin dediklerine kulak bile asmaz. Bunun üzerine Abhi “Bak, seninle uzun zamandır evliyiz. Ancak aramızda herhangi bir  yakınlaşma olmadı.” diye söyler. Bunun üzerine Pragya duygulanır ancak Abhi’ye kızar ve odadan ayrılır. Abhi ise eski Pragya’sını düşünür ve duygusallaşır. Kendisine kızar. Tanu’nun kendi bebeğini taşıdığını düşündüğü için elindeki bardağı kırar ve eli yaralanır.

Pragya odaya geldiğinde ise Sarla’nın elini elime vermek son isteği gibiydi sanki birlikte olmamızı istedi, der. “Bu hareketin arkasındaki nedeni bulmaya çalışıyorum, annem iyileşene kadar bekle demiyorum ama biraz daha beklemeni istiyorum. Bu süre içinde sakın bana yaklaşma.” diye söyleyince Abhi şaşırır. Bu sırada Tanu gelir, Abhi’nin yaralı elini görür ve bandajla sarar.

Pragya odaya tekrar geldiğinde Abhi’nin elinin sarıldığını görür ve Abhi’yle birbirlerine bakarak duygusallaşırlar ve Pragya Abhi’den özür diler. Bu arada Pragya Tanu’ya şantajcının kendini aradığını ve onu Abhi’nin konserine çağırdığını söyler. Bu duruma Aaliya sevinir. Nikhil de haberi almıştır. Abhi ise konserde vereceğini düşünür ancak Pragya bu konseri istediği için reddeder. Pragya boşanmayı kabul ederse bende konser veririm der.

Daadi bir yolunu bularak Abhi’yi konser vermeye ikna eder. Ve ” Eğer konserde evlenme teklifini açıklarsan hayranlarında Pragya’ya baskı yapıp onu senden boşandıracaklardır.” der. Daadi bu sözlerinden sonra pişman olur ama düzelteceğine dair de Pragya’ya söz verir. Bu arada Ronnie kılık değiştirip konsere gelmeyi planlamaktadır. Bu sırada Sarla’yla ilgilenen Rachna bebeği ağlayınca Sarla’yı tekerlekli sandalyede bırakır. Tanu da gelir, onu iter ve saklanır. Sarla tam düşecekken onu Aaliya kurtarır.  Abhi ise Aaliya’yı görünce ona kızar. Ancak Aaliya Sarla’yı düşürmemiştir. Abhi yanlış anlamıştır.

[saritext]Ah Kalbim 130. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 27 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 129. bölüm özeti ah kalbim 27 şubat salı özeti ah kalbim 27 subatta neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL