Ah Kalbim 130. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba Özeti Neler Olacak?

Ah Kalbim 130. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba Özeti Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Aaliya Sarla’yı kurtarmıştır ancak Abhi Aaliya’yı suçlar. Bu şekilde suçladıktan sonra Pragya ise Aaliya’nın her ne kadar kötü de olsa Sarla’yı öldürmeyeceğini söyler. Orada bulunan bir kaç kişi de Aaliya’nın söylediklerine destek olurlar. Abhi ise o zaman bu evde ne işin var diye Aaliya’ya kızar. Aaliya kendini savunur. Sarla’yı öldürmeye çalışmadığını aslında ona yardım ettiğini söyler. Pragya Aaliya’yı savunur ve kötü bir insan olsa da bunu onun yapmadığını söyler. Orada bulunanlarda  Aaliya’nın yanında olur. Ah Kalbim 130. bölüm özetinin devamını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 130. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba Özeti

Aaliya buraya önemli belgeler getirdiğini söyler. Pragya belgelere bakar ve önemli olduğunu söyler. Pragya annesi Sarla’nın yanına giderek bir yanlış anlaşılma olduğunu söyler. Sarla ise her şeyin farkındadır ancak konuşamadığı için bir şey söyleyemez. Daadi, Pragya ve Rachna odaya geçince Daadi der ki:” Bunu Aaliya yapmadıysa Sarla’yı kim dışarı çıkarttı.” Rachna Sarla’yı bıraktığı için çok üzgündür. Bu arada bu üçlüyü dinleyen biri vardır. Pragya sessiz olmalarını söyler ve kapıyı birden açar ki Mitali içeri düşer. Tanu ile Aaliya da eve gitmişlerdir. Bu arada Tanu Aaliya’ya kızar. Neden Sarla’yı kurtardın, der.

Mitali ile konuşan Daadi ise neden bizi gizlice dinliyorsun diye söyleyince Rachna Mitali’nin Sarla’yı itmiş olabileceğini söyler. Mitali ise “Evet Pragya’yı sevmiyorum ve ondan intikam almak istiyorum ancak Sarla’ya zarar verecek kadar karaktersiz değilim.” der. Pragya’yı suçlar. Purap ile Akash konusunda konuşmaya gider. Purap konserin hazırlıklarını Ronnie yapacaktır. Bu arada Abhi kardeşi Aaliya’nın Sarla’yı kurtardığını düşünerek kendisine kızar ve üzülür. Pragya ise neden üzgün olduğunu sorar. Abhi ise cevap vermez. Pragya ise bugün kardeşin çok güzel bir şey yaptı, o yüzden mutlu olmalısın der.

Ah Kalbim Pragya Tanu’nun Erkek Arkadaşı Nikhil’i Bulur!

Abhi ise bir anda boşluğuna gelir ve “Sen nerden bileceksin, senin kız kardeşin yok ki. ” der. Pragya ise bir anda Bülbül’ü hatırlar. Abhi yaptığı eşeklik yüzünden bu seferde Pragya’nın gönlünü almaya çalışır. Konuyu değiştirmeye çalışır ve akşam konserde dans edeceğini ama kimseyi bulamadığını, bu yüzden kendisiyle dans etmesi gerektiğini söyler. Pragya kabul etmez. Bu arada Abhi ile Pragya odada uyumaktadır. Bunu gören Tanu gelir ve Abhi’ye çok kızar. Abhi ise “Merak etme sahnede seninle evlenmek istediğimi söyleyeceğim.” der. Tanu bunu duyunca mutlu olur. Diğerleri ise Tanu’nun erkek arkadaşını ortaya çıkarmak için plan yapmaktadırlar.

Abhi Daadi’ye hayalinden bahsetmektedir. Daadi ise nasıl bir hayalin var diye sorar. O da Tanu ile evli bir şekilde güzel bir hayat yaşamak istediğini söyler. Daadi içinden Abhi’ye bu fikri verdiği için kendisine kızar. Pragya ise evlenme teklifi karşısında çürük domates atma gibi bir fikir planlar. Tanu Pragya’nın yanına gelerek şantajcının arayıp aramadığını sorar. Arka planda kameraların olduğu bir yerde Daadi, Sarla ve Purap Tanu’nun sevgilisini bulmak için birlikte hareket etmektedirler.  Daadi “Bu evlilik ilanını durdurabilecek misin? diye Pragya’ya sorar. Pragya ise çözüm bulabileceğini ancak eğer bulamazsa yapacak bir şey olmadığını söyler. Sarla ise bu sırada çarşaf giyinmiş bir adamı görür ve işaret eder. Purap arkasından gider ve bir bakar ki içinde Nikhil ortaya çıkar.

[mavitext]Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 130. bölüm ah kalbim özeti 28 şubat çarşamba ah kalbimde neler olacak ah kalbim 130. bölüm özeti ah kalbim 28 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL