Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti! 1 Mart Perşembe Neler Olacak?

Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti! 1 Mart Perşembe Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 131. bölüm özetinde Abhi son bir şarkı söyleyeceğini ve hayranlarından destek beklendiğini söyler. Tanu ile Nikhil ise boş bir karavanda buluşurlar. Abhi Tanu’yu arar ve hemen yanına gelmesini ister. Pragya ise Tanu’yu sahneye yaklaştırmayalım, der. Bu sırada Purap Abhi’ye bir şarkı söylemesini ister. Purap ve Ronnie ise boş karavanın kapısını vurur. Nikhil onları Tanu zanneder. Kapıyı açacakken seslerini duyunca korkuya kapılır. Purap güvenliğe kapıyı kırın der. Nikhil ise iyice sıkışır. Bu arada Pragya Abhi’nin Tanu ile evleneceği duyurusunu yapmasını engellemek için çabalar.

Ah Kalbim 131. Bölüm Özeti! 1 Mart Perşembe Neler Olacak?

Nikhil ise Tanu’yu telefonla aramak ister ama telefon çekmez. Tanu Nikhil’in olduğu yere gelir. İçerideki benim kız arkadaşım der ve bir kız ismiyle içeriye seslenir. Nikhil yüzü kapalı bir şekilde çıkar. Purap ise yüzünü açmasını ister. Tanu ise onu engeller ve Nikhil’i kurtarır. Nikhil çok mutlu olur ve Tanu’ya şantajcıyı çağırmasını ve kamera sisteminin hazır olduğunu söyler.

Tanu Pragya’yla konuşur. Şantajcıyla buluşacağını ama öncelikle Abhi’yle konuşacağını söyler. Ancak Pragya önce şantajcıya gitmesini sağlar. Bu arada Purap ise Abhi’nin hayranlarına seslenerek, bu organizasyonda en büyük emeğin Nikhil’e ait olduğunu söyleyerek onu sahneye davet eder. Nikhil sahneye çıkar. Pragya bu duruma şaşırır ve kafası karışmıştır. Bu sırada Daadi ise Sarla’yı yanında bir kızla bırakıp tuvalete gider. Ancak bu Nikhil’dir.

Daadi döndüğünde Sarla bayılmıştır. Çünkü Nikhil’i görmüştür. Pragya ise onun kendine gelmesi için uğraşır. Abhi ise Tanu’yla konuşur ve adını söylediğinde sahneye gelmesini söyler. Bu arada Pragya Tanu’ya “Sen şantajcıyla buluş, git. Ben Abhi’yi oyalarım.” der. Abhi ise herhangi bir isim söylemeden hayatımın aşkı diye çağırınca Pragya sahneye gelir. Abhi’nin arkası dönüktür ve evlilik teklifinde bulunur.

Abhi Pragya’nın yüzünü farkedince Tanu’yu sorar. Bu arada şantajcının istediğini yerine getirir. Ronnie Tanu’dan Nikhil ismini alır, itiraf ettirir. Ancak Purap’ın şarjı az olduğu için hiç bir şey kaydedemez. Ronnie tekrar itiraf ettirmek için uğraşır. Ancak Nikhil’in adamları tarafından yakalanır ve bir taraftan da Nikhil’in gizlenen yüzünü açmaya çalışır.

[saritext]Ah Kalbim 132. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 131. bölümde ah kalbimde neler olacak ah kalbim 1 mart perşembe özeti ah kalbim 131. bölüm 1 mart özeti ah kalbim 131. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL