Ah Kalbim 132. Bölüm Özeti! 2 Mart Cuma Neler Olacak?

Ah Kalbim 132. Bölüm Özeti! 2 Mart Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 132. bölümde Nikhil kaçmayı başarır. Pragya ve ekibi ise Nikhil’in peşine düşer. Nikhil polise yakalanır. Pragya herşeyi anlar ancak ellerinde bir kanıt yoktur. Abhi ise Pragya’ya kızgındır.Ronnie ise kurtulmuştur ve Tanu’ya buluşma yerini söyler ve oraya gelmesini ister. Tanu ise Nikhil’in gelmesi için dua eder. Tanu Ronnie’nin dediği yere gelir.Ronnie Tanu’yu kaçırdığını Pragya’ya söyler. 

Ah Kalbim 132. Bölüm Özeti! 2 Mart Cuma Neler Olacak?

Nikhil polislerin elinden kurtulmuştur. Ronnie Tanu’ya bebeğin babasını aramasını söyler. Ronnie bebeğin babasının Nikhil olduğunu söyleyince Tanu korkar. Nikhil yüzünü kapatarak parayı vermek ister. Tanu Nikhil’e yüzünü gizlemene gerek yok, seni biliyor der. Nikhil ile Ronnie arasında tartışma çıkınca “Demek şantajcı sendin.” der ve Ronnie’yi bıçaklar, kaçar. Bu sırada Ronnie’nin yaşadığını gören Nikhil onu uçurumdan atar ve kaçar.

Tanu eve gelir. Abhi’ye konuşur. Abhi’ye bir yalan söyler. Abhi Tanu’nun kaçırılma yalanına inanarak bunu yapanın Pragya olduğunu düşünür. Tanu ise Pragya’nın suçsuz olduğunu söyler. Pragya ise Ronnie’yi aramaya başlar. Ronnie ise akşam olduğunda eve gelince Tanu’yu korkutur. Pragya evde bayram hazırlıkları yapar. Pragya ev halkını kutlamaya çağırır. Raj’ı da kutlamaya çağırdığını Mitali’ye söyler.

Mitali Pragya’ya sarılarak teşekkür ettiğini söyler. Purap ile Pragya Ronnie’nin ortada olmadığından konuşur. Bu sırada Rachna ile çarpışır ve ona niçin böyle panik halindesin der. Rachna ise ileride hayalete benzer bir şey gördüm der. Ronnie Tanu’yu iki kere korkutur. Tanu ise olanları Abhi’ye anlatır. Ronnie’yi öldürdüğü söyler ve hayaletinin peşini bırakmadığını dile getirir. Ancak Abhi sarhoş olduğu için hiçbir şey anlamaz.

Aaliya evde kimsenin olmadığını bilerek evdeki CD’yi çalar. Pragya kutlamalarda sarhoş olur. Akşam aynı odada Abhi’yle kalmak için kavga eder. Daadi ise üçünü aynı odaya koyar. Purap üçünün konuşmalarını video kaydı yapar. Sabah olduğunda Tanu erkek arkadaşı olduğunu video kaydında söylemiştir. Bunu duyan herkes şok olur. Ancak Abhi Tanu’ya kızacağına, Tanu’nun kendisinden başka kimseyle olamayacağını söyler. Orada bulunan herkes bu duruma çok şaşırır.

[saritext]Ah Kalbim 133. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 132. bölüm ah kalbimde neler olacak ah kalbim 132.bölüm özeti ah kalbim 2 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL