Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti? 4 Mart Pazar- Tanu Gerçekleri Açıkladı mı?

Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti? 4 Mart Pazar- Tanu Gerçekleri Açıkladı mı?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 134. bölüm özetinde; Tanu Ronnie ile buluşma yerine giderken arabasının arkasından boğazına Ronnie sarılır. Ronnie bütün bildiklerini anlatmasını aksi halde ruhunun onu rahat bırakmayacağını söyler. Tanu ise bu korku ile eve doğru giderken, Aaliya ise Abhi’nin çıkmamış bestesini çalmak için adam ayarlar. Ah Kalbim 134. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz. 

Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti? 4 Mart Pazar

Pragya ise Abhi’yi buluşma yerine getirirken Abhi ise Pragya’nın gece vakti kendisi ile uğraşmasına bir anlam veremez. Tanu’nun karşısına ise Ronnie’ye benzeyen 4 kişi daha çıkınca bayılır. Abhi ise duyduğu seslere doğru yönelirken birden bahçede bir hırsız görür ve peşinden gider. Pragya’nın tüm planı suya düşer. Bu arada Tanu ise tüm olan biteni ve Ronnie’yi öldürdüklerini ve Sarla’yı felç hale getirdiklerini söyleyerek karnındaki bebeğin ise Nikhil’e ait olduğunu söyler. Pragya ise tüm olanı kameraya çeker.

Ronnie Tanu’yu korkuttuktan sonra Pragya ve Rachna’nın yanına gider. Bu sırada Tanu ise bahçede üçünü bir arada görünce telefonunu alır kayda geçer. Nikhil’de gelmiştir ve gördüklerinden bu olayın Pragya’nın planı olduğunu anlar. Diğer taraftan Pragya olanları anlatmak ve video kaydını izletmek için Abhi’nin yanına giderken Abhi ise Pragya’yı tersler. Tanu olan biteni ve çektiği videoyu göstererek her şeyin Pragya’nın bir oyunu olduğunu söyler.

Aaliya ise Abhi’nin bu saate kadar senin yanına gelmediğine göre yarına kadar vakitleri olduğunu söyler. Daadi ise Pragya’ya kaydı gösterip göstermediğini sorarken Pragya ise henüz gösteremediğini Abhi’nin sinirli olmasından dolayı izletemediğini söyler. Daadi ise o zaman videoyu gönder der. Pragya ise videosunun uzun olduğunu bu yüzden gönderemediğini söyler. Bunun üzerine televizyona bağlamasını Abhi’nin geldiğinde ise izletmesini söyler.

Pragya Daadi’nin dediklerini yaparken Abhi videoyu tam izleyecekken Tanu gelir ve Pragya’nın telefonunu alır. Pragya ise koşarak Tanu’dan telefonu geri alırken Abhi araya girer ve Tanu’yu oradan uzaklaştırır ve onunla gider. Tanu ise bu durumdan kurtulmak için Bülbül gibi giyinir ve Pragya’yı tapınağa çağırır. Pragya Bülbül’e sarıldığını düşünürken aslında Tanu’ya sarılır hemen Tanu olduğunu fark eder. Tanu eğer videoyu Abhi’ye izletirse kendisinin de Rachna ile olan videoyu izleteceğini söyler.

Etiketler: 4 mart 2018 ah kalbim ah kalbim 134. bölüm özeti ah kalbim 4 mar neler olacak ah kalbim 4 mart pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL