Ah Kalbim 135. Bölüm Özeti? 5 Mart Pazartesi Özetinde Neler Olacak?

Ah Kalbim 135. Bölüm Özeti? 5 Mart Pazartesi Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 135. bölüm özetinde Pragya ile Tanu kendi aralarında konuşurlar. Tanu bebeğinin Abhi’nin adını alacağını iddia eder. Pragya ise Abhi’nin gerçekleri yani bebeğin babasının kim olduğunu öğrendiğinde Tanu’yu evden kovacağını söyler. Bu arada Nikhil Ronnie’yi uyurken görür. Tam onu kaçıracakken Ronnie telefonun çalmasıyla oradan uzaklaşır ve Nikhil’i hizmetçilerin odasına kilitleyiverir. Nikhil durumu Tanu’ya bilgi verir. Pragya ise eve gelmiştir ve karşısında Daadi’yi görünce “Sabah sana mutlu bir haber gelecek. Sen de sevdiğine kavuşacaksın.” der.

Ah Kalbim 135. Bölüm Özeti? 5 Mart Pazartesi Özeti

Tanu ile Pragya birbirlerini görürler ve ikisi de son kozlarını oynamak üzeredirler. Bu arada Tanu Nikhil’i odadan çıkarır. Ronnie de Pragya’ya gidip başına gelenleri anlatınca Pragya Tanu’nun kendilerini videoya çektiğini Ronnie’ye söyler. Purap ise Pragya’ya Abhi’yi ikna etmesini ve aşağıya getirmesini ister. Pragya Abhi’yi ikna etmek için ona türlü türlü yalakalıklar yapar ve sonunda aşağıya indirir.

Purap videoyu telefonundan izletirken en önemli yerde bir anda elektrikler gider. Nikhil bu arada Purap’ın telefonunu da çalar. Purap ile Abhi koşarlar ve Nikhil’i yakalarlar.Abhi Nikhil’i bir güzel döver. Nikhil yine türlü türlü yalanlar söyler. Tanu ise Nikhil’in elinden telefonu alıp benim der. Daadi ise onun elinden alır ve videoyu izler. Tamam şimdi her şey ortaya çıkacak derken Tanu burda bir oyun oynamış ve videoda Abhi’yle evlenmek istediği konusunda dua ettiği videoyu izletmektedir.

Tanu bütün bu olayları planladıktan sonra Pragya ise bu video benim çektiğim video değil der. Abhi ise Nikhil’i dövdüğü için özür diler. Nikhil ise Tanu’ya gerçekleri sorar. Tanu ise elektrikler gittiği zaman Pragya’nın telefonunu kendi telefonuyla değiştirdiğini söyler. Sanki o telefonların markası aynı. Pragya sabah uyurken Abhi onun üzerine battaniye örter. Pragya uyurken Abhi onun yüzüne bakar ve tek eksiği olan gözlüğünü de Pragya’ya takar.

Pragya Abhi’nin yanında uyuduğunu görünce çok sevinir. Pragya Purap ve diğer ekip arkadaşları şimdi Nikhil’i konuşturmak isterler. Tanu ise Pragya’ya karşı Aaliya’dan yardım ister. Aaliya ise şart koşar ve bunu sağlamak için de güya Tanu arabaya çarpılacakken Aaliya onu kurtaracaktır, kahraman olacaktır. Bakalım 136. bölümde neler olacak. Hep beraber göreceğiz.

Etiketler: 5 mart ah kalbim özeti ah kalbim 135. bölüm özeti ah kalbim 5 mart özeti ah kalbim özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL