Ah Kalbim 136. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı Özetinde Neler Olacak?

Ah Kalbim 136. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 136. bölüm özetinde Abhi Tanu ile dışarı çıkmak zorunda kalır. Onlar dışarı çıkmışken Purap ve Pragya Nikhil hakkında konuşurlar ve Pragya Nikhil’e şirkette iyi bir yere getirip Tanu’ya karşı dik durmasını sağlamaya çalışmaktadır. Daadi ile Rachna Tanu’yu konuşturmaktansa Nikhil’i konuşturmak daha kolay dediler. Bunun üzerine Mitali onları dinler. Rachna Mitali’yi yakalar. Mitali ben bir şey duymadım der. Ve içinden Pragya ile Tanu ve Nikhil arasında bir ilişki olduğunu düşünür.

Ah Kalbim 136. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı Özeti

Bu arada Tanu ile Aaliya ise eve dönmek için planlarını uygulamaya koyarlar. Ancak Abhi Aaliya’nın eve dönmesini istemez ve evin sahibi Pragya diyerek kestirip atar. Tanu ise Aaliya’yı eve götürmekte ısrar eder. Bu sırada Nikhil Sarla’nın odasına girip Sarla’yla konuşur ve Sarla’yı kızdırır. Sarla Nikhil’i iter ve Nikhil düşer. Bu arada sese Purap ve Pragya gelir ve Sarla’nın ayağını hareket ettirmesine sevinirler. Nikhil ise Sarla’ya olumlu yönde etki ettiğini düşünür.

Pragya Nikhil’i başka odaya alır ve ona CEO yani müdür olmasını ister. Nikhil ise aklına Abhi’nin kendisini müdür olması için ikna etmesini hatırlar ve fırsat bu fırsat diyerek sevinir. Teklifi kabul eder. Pragya ise biraz vakit ister. Bu sırada Tanu ise Aaliya’yı tekerlekli sandalyede eve getirmiştir. Aaliya’nın eve gelmesine Daadi karşı çıksa da Tanu “Aaliya benim bebeğimi kurtardı. Onun için onun bu evde kalmasını istiyorum.” diyerek ısrar eder. Aaliya’yı odasına götürür. Herkesin önünde Aaliya’ya rol yapmasını ister. Bütün bunları Pragya duyar.

Tanu ise Pragya’nın kendisini dinlediğini bilir ve onunla konuşur. Bu savaşın galibi kendisi olacağını söyler. Pragya ise hiç de öyle olmayacağını hatırlatır. Tanu daha sonrasında Nikhil’in hareketlerinden şüphelenir ve onunla buluşmak için randevu ister. Ama Nikhil önemli bir işinin olduğunu söyleyerek bir sonraki güne randevu verir. Nikhil ile Tanu arabada buluşurlar ve kendi aralarında tartışırlarken birine çarparlar. Olay yerine polis gelir.

Rachna olanları görür ve Nikhil’in polise Tanu’yu eşi diye tanıtması üzerine Pragya’yı arar. Pragya ise Abhi’yi arayarak Abhi’yi yanına alır ve der ki “Aaliya’nın durumu için polise gidelim.” Ve polise gelmesini sağlar. Abhi karakola gelir ve Nikhil’i görür. Nikhil’e ne olduğunu sorar. Nikhil ise bir araca çarptığını söyler. Bunun için Abhi serbest kalmasını ister. Nikhil şimdi ne yapacağım diye düşünürken bir anda Nikhil’in eski sevgilisi ortaya çıkar. Ve onu karısı diye tanıtır. Abhi onları tebrik eder. Pragya ise bu iş nereden çıktı diye düşünürken meğer Aaliya onları Rachna ve Pragya’yı konuşurken duymuş ve Tanu’yu uyarmıştır. Ve böylelikle tuzaktan kurtulmuş olurlar.

Etiketler: 136. bölümde ah kalbimde neler olacak 6 mart ah kalbim özeti ah kalbim 136. bölüm özeti ah kalbim 6 mart özeti ah kalbim bölüm özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL