Ah Kalbim 137. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba Özetinde Neler Olacak?

Ah Kalbim 137. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 137. bölüm özetinde Tanu polisi kandırarak Nikhil’i kurtarmayı başarmıştır. Tanu Aaliya’ya yardımlarından dolayı teşekkür ederken Pragya ve Tanu birbirleriyle yine tartışma içindedirler. Aaliya Tanu’ya yeni planından bahseder ve Abhi’yi kendine çekerek Abhi’nin Pragya’ya kızmasını sağlamak olarak açıklar. Bu arada Pragya tüm bu olanlardan sonra ağlamaktadır. Onu diğer arkadaşları teselli ederken Tanu yeni bir oyun daha yapar.

Ah Kalbim 137. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba Özeti

Düğün kıyafetini Abhi’ye göstererek Pragya’nın kıyafetleri yırttığını ve ondan iki gün içinde boşanmasını söyler. Pragya ise yeni yapımcıyla buluşma ayarlarken Abhi’ye gelmesini söyler. Tanu ile bebek alışverişi yapacağı için gelmeyeceğini söyler. Bu arada Abhi Pragya’ya sinirlenmiştir ve Tanu’ya bu sefer kesinlikle boşanacağını söyler. Tanu bu işe sevinir. Abhi yapımcıyla buluşmaya gittiklerinde Pragya’ya boşanma kağıtlarını hile ile imzalatacaktır.

Tanu ise bu işi yapabilecek mi diye onları uzaktan takip etmektedir. Bu arada yapımcı ise eşiyle birlikte gelir ve daha konu açılmadan Abhi’yle öz çekim yaparlar. Bu sırada Abhi Tanu’yu görür ve onun yanına gider. Ve ona kızar. Pragya ise bu olayı kutlayalım diye içki içmeyi teklif eder. Bu arada garson Pragya’ya yanlış bir içki verir ve Pragya sarhoş olur. Pragya ile Abhi arasında romantik anlar yaşanır. Bunu gören Tanu sinirlenir ve “Pragya ne yapıyorsun?” diye kızar.

Pragya ise içkinin etkisiyle Tanu’yu kucağına alır ve komik anlar yaşanır. Bu arada Tanu Abhi’ye Pragya’dan imza atmasını ister. Bu imzaları almalısın der. Tanu artık iyice sinir olmuştur ve ağrısı varmış gibi yapar. Abhi telaşlanınca da bebek tekme vurdu der. Abhi’ye “Benimle ilgilenmiyorsun, sen nasıl bir babasın. Bebeğine hiç bakmıyorsun.” der ve ona kızar. Abhi ise Tanu’nun bu olaydan dolayı bakakalır.

Etiketler: 7 mart ah kalbim özeti ah kalbim 137. bölüm özeti ah kalbim 137. bölümde neler olacak ah kalbim 7 mart özeti ah kalbim bölüm özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL