Ah Kalbim 138. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Özetinde Neler Olacak?

Ah Kalbim 138. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Özetinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 138. bölüm özetinde; Pragya içkili olduğu için araba kullanmayı ister. Abhi ise istemez. Abhi Pragya’ya ancak belgeleri imzalaması halinde araba kullanmaya izin vereceğini söyleyince Pragya imzalar. Abhi ise belgeleri arkaya atar. Belgeleri Tanu alır ve Abhi’ye çok mutlu olduğunu söyler. Ah Kalbim 138. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 138. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe Özetinde Neler Olacak?

Tanu o sevinç ile birlikte eve gider ve Daadi ile çarpışır. Belgeler yere düşünce Daadi belgeleri toplayarak Tanu’ya verir. Olan olaydan Nikhil de haber alır ve Nikhil belgeleri görünce evlendiğinde kendisinin unutmamasını aksi halde bebek olayını hatırlatır. Tanu evlendikten sonra Nikhil’i öldürmeyi hayal ederken, Aaliya’ya haber verir. Daadi ise olanları duyunca Rachna’yı bilgilendirir. Abhi ise olanlardan çok pişmandır ve ağlarken Pragya onu teselli etmektedir.

Tanu Pragya ile Abhi’nin fotoğraflarını parçalarken olay yerine Abhi gelir ve Tanu’yu fırçalar. Bunun üzerine Abhi Tanu’ya seninle evlenmemin bir tek nedeni var o da karnındaki bebektir. Benim kalbim sadece ve sadece Pragya’ya aittir derken arkada duygusal bir müzik çalmaktadır. Abhi artık Pragya’nın yanında yatmak istemez. Zira ondan çok utanmaktadır. Bu durumu Daadi fark eder.

Aaliya ise Tanu’ya Pragya’dan özür dilemesi gerektiğini söyler. Tanu ise Abhi’ye tatlı yapıp ikram ederken Abhi beğenmez. Abhi Pragya ile konuşup gerçekleri söylemek isterken Daadi gelip konuşmayı böler. Bu arada Daadi, Pragya, Purab, Tanu ile arkadaşlarının bir iş çevirdiğini düşünmektedirler ancak ne olduğu konusunda fikirleri yoktur.

Bu arada Tanu ise Pragya’ya Abhi ile boşandığını ve boşanma evraklarını imzaladığını söyler. Pragya şok olur. Pragya her fırsatta kendisini sevdiğini söyleyen Abhi’nin böyle bir şey yapmasına üzülür ve bir anlam veremez. Bu arada Pragya göz yaşları içinde ağlamaktadır. Tanu ise Aaliya’ya boşanma evraklarının imzalandığını Pragya’ya söyledim deyince Aaliya ise neden yaptın daha evraklar mahkemeye ulaşmadı der. Pragya ve Abhi boşanacak mı? Evraklar mahkemeden imzalanıp çıkacak mı? Tüm bu olayları bir sonraki bölümde öğreneceğiz.

Etiketler: 8 mart ah kalbim neler olacak ah kalbim 138. bölüm özeti ah kalbim 8 mart perşembe özeti ah kalbim abhi ve pragya boşanacak mı ah kalbim özeti 8 mart 2018


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL