Ah Kalbim 139. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Özeti? Abhi ile Pragya Boşanıyor Mu?

Ah Kalbim 139. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Özeti? Abhi ile Pragya Boşanıyor Mu?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 139. Bölümünde; Pragya Sarlanın yanında Bülbül’ü çok özlediğini söyler. Odanın içerisinde bir anda göz yaşları sel olur. Pragya annesine ağlamaması gerektiğini ve o ağladığında savunmasız kaldığını söyler. Bu ortamın içine Aaliya ve Tanu gelir. Ah Kalbim 139. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 139. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Özeti? Abhi ile Pragya Boşanıyor Mu?

Aaliya alaycı bir tavırla konuşur ve kendisinin yapamadığını ve Tanu’nun yaptığını ve ona bir teşekkür borcu olduğu söyler. Aaliya Tanuya “Pragyaya hala haber vermedin mi?” der. Pragya söylemeyin demesine rağmen boşanma olayını Sarla ya söylerler. Bu arada Daadi Abhi’ye bir tokat atar. “Nasıl olurda Pragya ile tek bağın olan evliliğinizi kopardın” der. Abhi ise “Pragya’nın hiç mi suçu yok” der.

Daadi ise “Pragyanın çok suçu var, bize ve ailemize çok eziyet etti. Ancak Pragya senin için kardeşini kaybetti. Sen ne yaptığını zannediyorsun” diye söyler. Abhi Pragyanın yanına gider ve Pragyayı ağlarken görür. “Pragya bana söylemek istediğin bişey mi var Tanu ile birlikte” der. Abhi pragyadan özür diler. Pragya Abhinin herşeyi olduğu gibi anlattığı sözleri dinler ve birbirlerine sarılırlar. Ardından Pragya Abhi’ye karı koca olamadıklarını ancak iyi birer dost olabileceklerini söyler ve Pragyanın yanağından öper. Tanu’ya ise bu durumdan bahsetmez.

Tanu Abhi’ye düğün davetiyesi bakmasını ister. Bu sırada Nikhil de Tanu’yu arar ve hakkı olanı ister. Tanu anlar ki Nikhil bu evliliği bir şekilde engelleyecektir. Nikhil avukatı da yanına alır ve eve gelir. Purab onları görür ve şüphelenir. Nikhil ve avukat Tanu’nun odasına gider. Nikhil’in amacı Tanuyu kendisine inandırmaktır. Nikhil şirketin müdürü olduğunu istemektedir ve bunu sağlayacak kişinin ise Tanu olduğunu söylemektedir.

Etiketler: ah kabim 139. bölüm özeti ah kalbim 9 mart özeti ah kalbim dizi özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL