Ah Kalbim 140. Bölüm Özeti? 10 Mart Cumartesi Özeti?

Ah Kalbim 140. Bölüm Özeti? 10 Mart Cumartesi Özeti?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 140. bölüm özetinde; Nikhil müdür olmak için Tanuya baskı yapar. Ancak Tanu pek ilgilenmez. Aaliya ise Nikhilin herşeyi hakettiğini söyler ama Tanu ilgilenmediğini söyler. Tanu mecburen kabul eder ve Nikhil oradan ayrılır. Tanu Aaliya neden Nikhil’e destek veriyorsun diye sorarken Purab da konuşmaları dinler.

Ah Kalbim 140. Bölüm Özeti? 10 Mart Cumartesi Özeti?

Aaliya nedenini şu şekilde açıklar. Nikhilin elinde boşanma evraklarının olduğunu, Nikhilin boşanmayı avukat ile durdurabileceğini söyler. Bunun için de Nikhil’e destek verdiğini söyler. Pragya mutluluktan odayı dekore eder. Abhi ise bunun nedenini sorar. Bu sırada Pragyanın eli mumdan yanar. Abhi Pragyaya dikkat etmediği için kızar.Abhi yanık yeri bir taraftan üfler, bir taraftanda krem sürer.

Abhi Pragyaya boşandıktan sonra nereye gideceğini sorar. yoksa annenin evine mi gideceksin de. Pragya ise ne yapayım aranızda mı yatayım der. Abhi ise olur, yat der. Bu arada Abhi ile Pragya yastık savaşı yaparlar. Purab avukatın ofisine giderek evrakları çalmayı planlar. Tam evrakları alacakken ofisin elemanları şüphelenir ve kapıyı üzerine kilitlerler. Avukat ise hemen Tanu’ya haber verir. Purab ise Pragya’yı arar ve yardım ister. Pragya ise Daadi ve Rachna’ya haber verir. Onlarda Purab’ı kurtarmaya çalışırlar bu sırada Tanu Purab’a tokat atıp buna nasıl cesaret ettin diye sorar. Nikhil Tanuya Purab’ın neyi çaldığını söyler. Nikhil ise Purab’ın Pragyanın yanında olduğunu anlar.

Purab Nikhile bir tokat atar ve seni evimize aldık, sende bize ihanet ettin der. Tanu avukattan polise haber vermesini ister ve avukatta polisi arar. Bu arada Pragya olay yerine gelir. Tanu Pragyaya bir kaç söz söyledikten sonra Abhi’yi aramaya çalışır ancak Nikhil izin vermez. Nikhil eğer Abhi’yi ararsan bizi de ortaya çıkartırsın der. Bu sırada Abhi de Pragya ve Tanuyu evde bulamaz. Telefonuna bakar ve cevapsız aramaları görür. Tanu yalan söyler ve eve geleceğini söyler.Purab ise Pragyadan başına iş açtığı için özür diler.

[mavitext]Ah Kalbim 141. 142. 143. Bölüm Özetleri Bir Arada Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 10 mart özeti ah kalbim 140. bölüm özeti ah kalbim dizi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL