Ah Kalbim 141. 142. 143. Bölüm Özetleri? 11-12-13 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 141. 142. 143. Bölüm Özetleri? 11-12-13 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisininin 3 bölümlük özetlerini sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle 3 bölümü birden yazımızda bulabilir. Ah Kalbim dizisinde olacak olaylar ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ah Kalbim 141. 142. ve 143. bölüm özetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 141. Bölüm Özeti? 11 Mart Pazar Neler Olacak?

Ah Kalbim 141. bölümde Pragya Tanu’dan Akası ve Purab’ı hapse göndermemesini ister. Tanu ise diz çökmesini isteyince Pragya diz çöker ve özür diler ancak bir şartı vardır. Tanu bebeğin Nikhil’den olduğunu söylememesini ve Abhi ile evlenmesine engel olmamasını şart koşar. Tanu Pragya’ya süre tanır ve süre dolar. Polis ve Anhu gelir. Anhu polisleri durdurur ve evraklara bakar ve malvarlığının bir kısmında Nikhil’in ismi yazar. Nikhil ve avukatı tutuklatır. Bu arada Pragya boşanmanın gerçekleşmediğini bu yüzden evden gönderilebileceğini düşündürür.

Abhi gerçekleri neden sakladığını Pragya’ya sorar. Pragya ise gerçeklerin bazen söylenmemesi gerekir der. Aaliya ile Tanu ellerinde bir rapor ile çıkagelir ve bebeğin erken doğabileceğini ve bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Abhi mabette evlenmeyi kabul eder. Tanu durumu Pragya’ya anlatacakken Purab ise Pragya’dan fevri hareketleri için özür diler.

ah kalbim 11 mart pazar özeti

Ah Kalbim 142. Bölüm Özeti? 12 Mart Neler Olacak? Abhi Tanu Evlenir!

Ah Kalbim’in 142. bölümünde ise Tanu Pragya’nın kıyafetlerini toplar ve eşyalarını valize doldurur. Pragya ise ne yaptığını söyler. Tanu bu evden gitmesi gerektiğini Abhi ile evleneceğini söyler. Tanu resimlere son kez bakmasını söyler. Abhi ise Büyükanne ve diğerlerinin yanına gider ve yarın mabette evleneceğini söyler. Herkes şok olmuştur ve ne yapacaklarını bilemezler. Tanu Pragya’ya son 12 saati olduğunu söyler ve evden ayrılmasını ister.

Purab ise Abhi’nin yanına gider ve kardeşine haber vermeden nasıl evlendiğini söyler. Abhi ise artık kimseye bir şey diyemediğini evde herkesin ayrı telden çaldığını söyleyerek yalnızca seninle konuşabiliyorum der. Pragya ise Daadi’nin yanında ağlar ve daha boşanmadan Abhi evleniyor der. Abhi son kez Pragya’nın odasına gider ve onunla eski günleri konuşur. Abhi ile Pragya aynı odada sabaha kadar ağlar ve sabah olduğunda Pragya Abhi’nin karşısına gelinlik ile çıkar ve Abhi Pragya’yı öper ve birbirlerine sarılırlar.

ah kalbim 12 mart pazartesi

 

Ah Kalbim 143. Bölüm Özeti? 13 Mart Salı Neler Olacak? Evlilik Olmaz!

Abhi Pragya’yı düğününe davet ederken Pragya nasıl gelirim der. Abhi ise arkadaşım olarak beni yalnız bırakma der. Tanu ise yıllardır hayaline kavuşmak üzeredir. Daadi ise Pragya’ya düğüne gelmesi konusunda ikna etmeye çalışırken dik durmasını söyler. Tanu Pragya’nın yanına gelir ve zafer naraları atar. Daadi ise Sarla’nın yanına gider ve sözünü tutamadığını Abhi ile Pragya’yı bir arada tutamadığını söyler. Artık nikah zamanıdır.

ah kalbim 13 mart salı özeti

Abhi ile Tanu’nun nikahı bitmek üzere iken Pragya çıkar ve bu nikah kıyılamaz der. Herkes şok olur. Bunun üzerine Pragya henüz boşanmadığını ve imza atarken sarhoş olduğunu söyler. Tanu ise sarhoş olduğunu ispat edemezsin deyince Pragya başka deilili de olduğunu söyler ve o gün çalışan garsonu getirir. Garson Tanu’nun kendisine para verdiğini ve Pragya’nın içkisine ilaç kattığını söyler. Boşanma evraklarında ise Tanu’nun imzası ortaya çıkınca avukat kızar ve ayrılır. Tanu Pragya’ya tokat atmak üzere iken Tanu indir elini der. Abhi’nin kendi kocası olduğunu söyler. Tanu ile Aaliya ise sinirden deli olmuştur.

[mavitext]Ah Kalbim 144. 145. 146. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim Son Fragmanı

Etiketler: ah kalbim 11 mart pazar özeti ah kalbim 12 mart pazartesi özeti ah kalbim 13 mart salı özeti ah kalbim 141. bölüm özeti ah kalbim 142.bölüm özeti ah kalbim 143. bölüm özeti ah kalbim abhi ile tanu evlenecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL