Ah Kalbim 144. 145. 146. Bölüm Özeti? 14-15-16 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 144. 145. 146. Bölüm Özeti? 14-15-16 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Ah Kalbim tüm heyecanı ile devam ederken dizide olacak olaylar hakkında 3’er bölümlük özetleri sitemizde bulabilirsiniz. Ah Kalbim son bölümde Tanu ile Abhi’nin evliliğine Pragya engel olmuş ve Tanu ile Abhi evlenememişti. Ah Kalbim 14-15-16 Mart 144. 145. 146. bölüm özetlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 144. Bölüm Özeti? 14 Mart Çarşamba Neler Olacak?

Ah kalbim 144. bölüm özetinde ise; Abhi Tanu’ya kızmış ve tüm olanların onun yüzünden olduğunu söylemiştir. Tanu Pragya’ya kız dese de üzüntüsünden daha fazla bir şey diyemez. Tanu evraklarda oynama yapmış ve avukat bu duruma dikkat etmeyince Tanu ile Abhi evlenmek durumunda kalmıştır. Pragya bu işi ortaya çıkarmış ve “Şimdi Tanu ile konuşma vaktidir.” der ve Tanu’nun yanına gider. Pragya Tanu’ya “Ben sana söylemiştim evlenemeyeceksin diye.”der. Abhi ise Pragya’ya aşkını itiraf ettirmek için odasında loş bir ortam hazırlar. Pragya ile Abhi iyice yakınlaşır ve Abhi Pragya’ya “Beni özlediğini biliyorum.” der. Pragya duygusallaşır. Abhi Pragya’ya “Beni sevmediğini kanıtla. Birbirimizin gözünün içine bakacağız.

Gözünü kırparsan seviyorsun, kırpmazsan sevmiyorsun.” der. Pragya ile göz göze gelirler. Pragya gözünü kırpar. Abhi ise “Şimdi beni sevdiğini söyle.” der. Pragya ise suyu bahane ederek oradan kaçar. Tanu, Aaliya ve Nikhil bir araya gelir. Nikhil Pragya’nın teklifini kabul edeceğini söyler. Tanu ve Aaliya’yı Neil arar ve elinde kanıtlar olduğunu, para vermezlerse her şeyi Abhi’ye vereceğini söyler. Aaliya ilk olarak ciddiye almaz. Ancak Neil eve kadar gelir. Pragya Neil’i görmemesi için Tanu Neil’i oyalar. Aaliya ise acilen para bulması gerektiğini anlamıştır. Sabahleyin Pragya Abhi’nin uyuduğunu düşünerek ona bakar. Abhi Pragya’nın kendisini sevdiğini bir kez daha anlamıştır. Bu durumu Purap ile paylaşır. Pragya annesiyle ilgilenirken Aaliya Abhi’nin odasına girer. Tam para çalacakken Pragya onu yakalar.

Ah Kalbim 145. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe Neler Olacak?

Ah Kalbim 145. bölüm özetinde ise; Aaliya para almaya çalışırken Pragya ne yapıyorsun burada der. Aaliya ise kendi paramı alıyorum der. Pragya burasının kendi evi, paranın da kendi parası olduğunu söyler. Bu arada Aaliya Tanu’nun yanına gider ve ona dert yanar. Tanu Pragya’yı bir türlü evden göndermediklerini söyler. Rachna ise Pragya’nın yanına gelir ve Aaliya’nın hırsızlığını öğrenir. Pragya ise Aaliya’nın bu durumunu Abhi’ye söylemediğini, Aaliya’nın bir sorunu olduğunu hissettiğini söyler. Aaliya arkadaşından para ister, o da vermez. Bunun üzerine Neil para diye sıkıştırır. Pragya Aaliya’nın telefonundaki mesajları karıştırır. Birinin şantaj yaptığını anlar.

Pragya Purap ile Aaliya’nın arabasını takip ederler ve Neil ile buluştuğunu görürler. Purap ve Pragya ilk şoku atlattıktan sonra Bülbül’ün ölümünde Aaliya’nın parmağı olduğunu anlarlar. Bunun üzerine Abhi’ye haber vermeye çalışırlar. Abhi ise meşguldür. Purap Neil’i ikna eder. Neil itiraf etmekten son anda vazgeçer ve Aaliya’ya yardım etmeye karar verir. Bu sırada Aaliya ile Neil karşılar ve Neil Aaliya’dan para istemediğini söyler. Pragya’yı mahvetsek yeter der. Aaliya da Pragya’nın karşısına geçer ve ağzına geleni söyler. Aaliya Abhi’nin bir gün karşısında diz çökeceğini ve yaptıklarını kanıtlayacak ellerinde delil olmadığını söyler. Tüm konuşulanları Abhi duyar ve Aaliya’ya bir tokat aşk eder.

Ah Kalbim 146. Bölüm Özeti? 16 Mart Cuma Neler Olacak?

Ah Kalbim 146. bölüm özetinde ise; Abhi tokat attıktan sonra Aaliya’ya “Bir daha seni görmek istemiyorum.” der. Pragya ise Daadi’nin yanına giderek “İlerleyen günlerde Abhi Aaliya’nın hapse girmesinden dolayı üzülebilir. O yüzden onu ülke dışına gönderelim.” der. Daadi bu teklifi dile getirir. Aaliya eşyalarını toplar. Abhi ise odasında düşünürken Tanu gelerek konuşmak ister. Ancak Abhi konuşmaz. Bu arada Pragya kahve getirir. Abhi ise “İste bu.” der. Keyfini yerine getirir. Tanu bozulur. Daadi ise Sarla’dan özür dileyerek Aaliya’yı kendisinin yetiştirdiğini, ama onun Bülbül’ün ölümünden sorumlu olduğunu söyleyerek ondan özür diler. Sarla affeder.

Abhi ve Pragya oynaşırlar. Tanu ise Nikhil ile odasında plan yaparken Abhi gelir ve Nikhil hemen saklanır. Daha sonra Pragya’yı öldürme planı yaparlar. Ancak odada Sarla olan biteni duymuştur. Sarla Nikhil’e bir tokat atar. Ancak konuşamadığı için yapacak bir şey yoktur. Nikhil ile Tanu birlikteyken Abhi onları görür. Nikhil avukatla konuştuğunu ve her şeyi Aaliya’nın yaptığını söyler. Abhi ise özür diler. Hep beraber Sarla’nın yanına giderler. Doktor Sarla’nın bir şeyden korktuğunu söyler ve Nikhil’i işaret eder. Pragya ise korkmaması gerektiğini ve kimsenin ona zarar veremeyeceğini söyler.

[mavitext]Ah Kalbim 147. 148. 149. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 14 mart çarşamba neler olacak ah kalbim 144. bölüm özeti ah kalbim 145. bölüm özeti ah kalbim 146. bölüm özeti ah kalbim 15 mart perşembe neler olacak ah kalbim 16 mart cuma neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL