Ah Kalbim 147. 148.149. Bölüm Özeti? 17-18-19 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 147. 148.149. Bölüm Özeti? 17-18-19 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim Hind dizisi komedi ve hüzün tarzında işlediği konular ile izleyiciyi ekranlara bağlamayı başarıyor. Dizide Pragya ve Abhi aşkı zorluklar içinde anlatılırken bu iki insanın çevresinde kötü ve iyilerin birbirleri ile mücadelesi de anlatılıyor. Ah Kalbim özetlerinde üç özeti birlikte paylaşıyoruz. Ah Kalbim 147. 148. 149. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 147. Bölüm Özeti? 17 Mart Cumartesi Neler Olacak?

Ah Kalbim Pragya’yı bir kişi arar ve Nikhil’in eşiyim Tanu ile Nikhil’ e karşı elimde kanıtlar var der ve bu kanıtları kendisine vereceğini söyleyerek bir yere çağırır. Bu arada bu arayan kişi Tanu’dur. Tanu’nun odasından ses gelince Pragya şüphe duyar ve Tanu’yu tekrar arar ve bir şekilde Tanu kendisini bir şekilde kurtarır. Bu arada Abhi Pragya ile olan fotoğrafını duvara asmıştır. Pragya Abhi’nin fotoğrafını öpecekken bir anda Abhi gelir ve canlısı varken fotoğrafı neden öpüyorsun der. Pragya ise kendisini öptüğünü söyleyerek kıvırmaya çalışır. Bu arada Tanu gelir ve bu fotoğrafı kim astı der.

Pragya ise ben astım der. Tanu indir der. Abhi ise Tanu ile hiç konuşmaz. Bu arada Tanu Pragya’yı Nikhil’in eşi olarak tekrar arar ve buluşacakları yeri söyler. Pragya Abhi’ye de gelmesini söyler ancak Abhi gelmek istemez. Tanu Sarla’nın yanında arar ve Sarla’nın korkudan ölmesini ister. Bu arada Mitali’de olan bitenin bir kısmını duymuştur. Nikhil adamlarına Pragya’nın öldürülmesinin bir kaza olduğuna inandırmalıyız der. Pragya buluşma yerine gider. Abhi ise Pragya’yı merak edip çıkar. Tanu ise Pragya’nın ölümünü görmek için çıkar. Mitali ise peşinden gider. Diğer bölüm yazının devamında…

ah kalbim 17 18 19 mart özeti

Ah Kalbim 148. Bölüm Özeti? 18 Mart Pazar Neler Olacak?

Pragya gittikten sonra Rachna Sarla’nın yanına gider ve Pragya için endişelendiğini söyler. Purab Pragya’yı arar ancak Pragya evden çıkmadan Sarla’nın yanında durmalarını söyler. Bu arada Tanu’nun hareketlerinden şüphe duyan Abhi hastaneyi arar ve Tanu’nun yalan söylediğini kontrolü olmadığını öğrenir ve Pragya’ya haber verir. Bu arada Mitali ise Pragya’nın öldüğünü rüyasında görür. Mitali Tanu’yu kaybeder ve eve geri döner.

Bu arada Purab ile Sarla Pragya’nın buluşma yerine gider. Pragya ise arabadan inmiş ve çocuklara şeker dağıtırken Nikhil adamlarına işaret eder ve kamyon ile harekete geçerler. Kamyon hızla Pragya’ya doğru ilerlerken Sarla Pragya’ya bağırır ve kamyonu işaret eder. Sarla’yı durdurmaya çalışan Nikhil’i ise Sarla kamyonun önüne atar. Nikhil kendi tuzağına düşmüştür. Hastaneye götürülür. Sarla ile Pragya ise sevinirler ve birbirlerine sarılırlar. Bu arada Nikhil kendindedir ve Sarla’nın nasıl konuştuğunu düşünür. Tanu’da oradadır. Tanu’ya kızar. Abhi gelir, Tanu saklanır.

ah kalbim 17 18 19 mart özeti

 

Ah Kalbim 149. Bölüm Özeti? 19 Mart Pazartesi Neler Olacak?

Tanu’yu farkeden Abhi ile Tanu tartışır. Daha sonra Abhi Tanu’nun unuttuğu cüzdanı almaya gider. Bu arada Pragya ve Sarla hastaneye gelir. Bunu gören Abhi çok sevinir. Bu arada Tanu Abhi’yi götürmek ister. Hemşire Tanu’ya eşinizi bırakıp nereye gidiyorsunuz der. Tanu karıştırıyorsunuz der. Hemşire elindeki evrakla imzasını gösterecekken Tanu ağrı numarası yapar ve Abhi Tanu ile ilgilenir. Bu arada hemşire Pragya ve Sarla ile konuşur ve yardımcı olacağını söyler. Bunun üzerine Nikhil olanları duyar ve hemşireyi tehdit eder ve evraklarda değişiklik yapar. Bu arada Tanu kendisini kurtardığı için Nikhil’e teşekkür eder.

ah kalbim 17 18 19 mart özeti

Nikhil ise para vermezsek hemşire her şeyi anlatacak der. Bu arada Pragya Abhi’ye masaj yapar. Tanu gelir çekil der. Abhi ise ağrım yok ilaç içtim der. Bu arada Purab elinde para çantası ile gelir ve Tanu ile çarpışır. Purab Abhi’nin yeni anlaşmasının karşılığı diye söyler. Abhi ise mutfakta yapılan yemekleri çok beğenir ve bunu yapanın elini öperim der. Yemeği yapan Pragya olunca alkışlar eşliğinde Pragya’nın elini öper.

Etiketler: ah kalbim 147. bölüm özeti ah kalbim 148. bölüm özeti ah kalbim 149. bölüm özeti ah kalbim 17 mart cumartesi özeti ah kalbim 18 mart pazar neler olacak ah kalbim 19 mart pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL