Ah Kalbim 150. 151. 152. Bölüm Özeti? 20 21 22 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 150. 151. 152. Bölüm Özeti? 20 21 22 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisinde olaylar her geçen gün karmaşık hale gelirken dizinin 150. 151. ve 152. bölüm özetleri merak konusu oldu. Bizler de sizlere 3 bölüm özetini birlikte paylaşıyoruz. Tüm özeti aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 150. Bölüm Özeti? 20 Mart Neler Olacak?

Tanu parayı alma konusunda Abhi’ye baskı yaparken Pragya Tanu’nun bir planı olduğunu hisseder. Bu arada Abhi odada şarkı söylemektedir. Abhi Pragya’ya şarkıya devam etmesini ister ve yanağından öper. Pragya şok olur. Abhi tekrar öpmeye kalkarken Pragya hemen şarkı sözlerini söyler. Sarla Tanu’yu görünce hemen odadan çıkmasını söyler. Ancak Tanu tekrar girer ve paraları alır çıkar. Amacı sabah olduğunda tüm suçu Pragya ve Sarla’nın üzerine atmaktır.

Bu arada sabah olur ve kahvaltıda kasa açılır ve para olmadığı görülünce herkes şaşırır. Tanu ise ima ile Pragya’nın çaldığını söyler. Pragya ise anahtarı hep yanında sakladığını söyleyerek suçsuz olduğunu söyler ve kanıtlamak için dolabının aranmasını ister. Dolaba bakarlar bir şey yoktur. Herkes odasına geçince Pragya parayı Tanu’nun çaldığını düşünür ve bu durumdan Purab’a bahseder. Purab evdekileri toplar ve Tanu’nun odasını arar ancak bir şey bulamaz. Tanu ise Sarla’nın odasını arayın der ve Sarla’nın odası arandığında düğün salonu evrakları çıkar. Tanu Sarla’yı suçlar.

ah kalbim 20 21 22 mart özetleri

Ah Kalbim 151. Bölüm Özeti? 21 Mart Neler Olacak?

Sarla’nın dolabından para çantası çıkınca herkes şok olur ve Tanu Sarla ile Pragya’nın suçlu olduğunu söyler ve hırsız olarak tanıtır. Sarla ise gözyaşlarını tutamaz. Mitali hemen polisi arar. Daadi ise Abhi ile konuşur. Abhi neye inanacağını bilemediğini söyler. Daadi ise bu işin içinde bir iş var der. Sarla masum olduğunu söylerken Pragya annesine destek olur. Daadi ise Sarla’ya hatırlamasını çantayı birinin bırakıp bırakmadığını sorar. Tanu ise hala Sarla’yı suçlamaktadır. Tanu daha da ileri gider ve Pragya Abhi’ye bir şey söylemesi için yardım ister.

Abhi Sarla’nın yanına gelir ve para isteseydin ben verirdim der. Neden hırsızlık yaptın der. Bunun üzerine Sarla şok olur. Abhi konuyu kapattıklarını söylerken polis ise gelmiştir. Purab biraz polisi oyalarken Abhi Daadi’ye Sarla’nın başına bir şey gelmeyeceğini söyler. Tanu’nun amacı ise Pragya’yı suçlu gibi göstermektir. Pragya hapse girince Tanu evlenip çocuğu ile mutlu bir hayat yaşayacaktır. Sarla bunun üzerine parayı kendisinin çaldığını söyler. Pragya’ya ise senin evliliğin için böyle davrandığını söyler. Abhi bir şekilde polisi gönderir. Sarla eşyalarını toplayıp evden ayrılmak isterken Pragya Abhi’ye annesini durdurmasını ister.

Ah Kalbim 152. Bölüm Özeti? 22 Mart Neler Olacak?

Sarla giderken Tanu bu duruma çok sevinmiştir. Sarla ise yalanların ortaya çıktığında senin bu evden gidişini izleyeceğim der. Daadi ise Abhi ile konuşur ve Abhi’de Sarla’nın hırsızlık yaptığına inanmamaktadır. Abhi bu süreçte Pragya’ya destek olacağını söyler ve neşelendirmek için eline gitarını alır ancak elini incitir. Pragya Abhi’nin elini tutarken romantik anlar yaşanır. Rachna ile Akash ise Nikhil’in peşindedirler ve hastaneye gittiğini öğrenirler. Resepsiyondan Nikhil’in borçların nasıl ödendiğini öğrenirler ve evraklarda Nikhil’in ismi vardır.

Mitali ise Tanu’nun para saydığını görünce hırsız sensin deyince Tanu paraları Mitali’ye verir ve fotoğrafını çeker. Tanu Mitali’yi tehdit eder. Eğer başkalarına söylersen paraları senin çaldığını söylerim der. Abhi ise evden gitmemek için hasta numarası yapar. Pragya ilgilenirken ayağını incitir. Abhi Pragya ile ilgilenir. Doktor eve gelir ve Sarla’nın pansumanı ile ilgilenirken Daadi’nin tansiyonunun yüksek olduğunu söyler ve dikkatli olmalısın der. Daadi merdivenden düşme numarası yapar ve eve yakın özel hastaneye götüreceklerdir ancak kimsede para yoktur. Tanu hemen para getirir. Daadi paraların Tanu’da olduğunu anlar.

[mavitext]Ah Kalbim 153.154.155. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 150. bölüm özeti ah kalbim 151. bölüm özeti ah kalbim 152. bölüm özeti ah kalbim 20 mart salı neler olacak ah kalbim 21 mart çarşamba neler olacak ah kalbim 22 mart perşembe neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL