Ah Kalbim 153. 154. 155. Bölüm Özeti? 23-24-25 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 153. 154. 155. Bölüm Özeti? 23-24-25 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanı ile devam ederken dizide Pragya ve Sarla hırsız olmadıklarını ispat için uğraşmaktadırlar. Tanu’nun tüm hesabı ise Pragya’yı hapse tıktırıp kendisi işin içinden sıyrılmak ve Abhi ile evlenmek istemektedir. Ah Kalbim 153. 154. ve 155. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 153. Bölüm Özeti? 23 Mart Cuma Neler Olacak?

Daadi son olarak bayılma rolü yapmış ve hastaneye götürülmek için para lazım olunca Tanu oltaya gelmiş ve parayı çıkarmıştı. Akash ise paranın seri numaralarını kaydetmiş ve bu alışkanlığını çocukluğundan itibaren kazanmıştı. Bu sayede kaybolan paralarda ortaya çıkmış oldu. Tanu’nun hırsızlığı Abhi tarafından görülmüştür. Abhi Tanu’yu evden kovar ve Sarla’ya inanmadığı için kendisine kızar. Abhi ise Pragya’dan özür diler ve omuzunda ağlar. Tanu ise Nikhil’i arar ve kızar. Pragya Tanu’ya bebek ile ilgili gerçeği açıklamasını ister ve Tanu’nun bunu söylemeye gücü kalmamıştır.

Daadi Sarla’ya hırsızın Tanu olduğunun ortaya çıktığını söylerken Tanu ise Pragya’ya bir gün geri döndüğümde sende Abhi’nin hayatından çıkacaksın der. Abhi’ye duygu sömürüsü yapar. Abhi ise Tanu gidince tüm eşyalarını atar. Bu arada Tanu giderken merdivenlerden düşer ve Abhi hemen hastaneye kaldırır. Doktor bebeğe ve annesine sahip çıkmadığı için Abhi’ye kızar. Pragya ise bebeğin babası olarak Nikhil’i arar. Nikhil geçte olsa hastaneye gider ve doktor ile görüşür bu arada Pragya gelir ve Nikhil Pragya’ya bu senin bir planındı değil mi diye sorar.

ah kalbim 23 24 25 bölüm özetleri

Ah Kalbim 154. Bölüm Özeti? 24 Mart Cumartesi Neler Olacak?

Nikhil Pragya’ya Tanu’nun düşmesinden sonra Abhi’nin onu göndermeyeceğini söyler. Pragya ise Nikhil’e hala bebeği kullanıyorsun der. Oradan ayrılır. Tanu ile konuşan Nikhil Tanu’nun masustan düştüğünü anlar ve ne kadar akıllı kadınsın der ve bebeğimin annesi böyle olmalı der. Tanu ise Nikhil’in yaptığı sinsiliği unutmaz ve sen bebeğin babası olacak adam değilsin der. Abhi ise dışarıda yorgunluktan uyumuştur. Bu arada Tanu eve getirilir ve Abhi ise vicdan azabı çeker. Pragya sinir olmuştur. Daadi ise Tanu’ya kızar ve hiç mi utanmıyorsun der.

Tanu Daadi’ye sen numara yapıyorsun bir şey yok ben yapınca mı bir şey oluyor der. Daadi bu savaşın galibi Pragya olacak deyince Tanu kim olacak göreceğiz der. Tanu’ya çorba içiren Abhi’yi Pragya’ya destek olması için gönderir. Abhi ise Pragya’ya teklifte bulunmak ister. Pragya’nın yanına mutfağa gider. Pragya ve Abhi mutfakta eğlenirken, Tanu ikisinin konuşmasını dinler ve Abhi’nin yarın Pragya’ya teklifte bulunacağını öğrenir ve Nikhil’e haber verir. Nikhil onların planını bozacağım der. Abhi ise Pragya’ya gül sürprizi yapar ve yarın sürprizinin devam edeceğini söyler.

ah kalbim 23 24 25 bölüm özetleri

Ah Kalbim 155. Bölüm Özeti? 25 Mart Pazar Neler Olacak?

Abhi ise Pragya’ya sürpriz için hazırlanırken, Nikhil ile Tanu iş başındadır. Nikhil ise adam ayarlar ve Pragya’nın hayatı ile ilgili detayları bilmesini ister. Daadi gelir ve Nikhil’i davet eder. Yanındaki adam saklanır. Nikhil çiçeklerin üzerine adamın ismini yazdırır ve Pragya’ya ulaşmasını sağlar. Abhi ise aşağıya iner ve Pragya’ya teklifte bulunması için Daadi sıkıştırır. Bu arada Sarla telefonla Pragya’yı arar. Abhi tam teklif edecekken Purab ikisini dansa davet eder. Sonra Nikhil’in adamı Pragya’yı dansa kaldırır. Tanu Abhi’yi kızdırmak ve kıskandırmak için bu adam da kim der. Abhi ise kötü düşünmemesini söyler. Abhi Akash’a çiçekler içn teşekkür eder.

ah kalbim 23 24 25 bölüm özetleri

Akash ise ben göndermedim deyince çiçeklerin üzerine Nikhil’in adamının ismi yazmaktadır. Abhi şüphe duymaya başlar. Nikhil’in adamı ise Pragya’yı bir türlü bırakmaz. Nikhil’in adamının üzerinde çiçekler dökülünde Pragya’dan yol göstermesi için yardım ister. Pragya ile gider. Tanu ise Abhi’yi götürür ve bak gördün mü der. Pragya iyi niyetli olarak adama yarım etmiştir. Tanu Pragya’ya utanmıyor musun erkek arkadaşını buraya davet ettin der. Ne söylüyorsun der. Tanu ise bu adam senin erkek arkadaşın hatta ondan bir bebeğin oldu onu aldırdın deyince Pragya bir tokat atar. Tanu adama döner ve seni Pragya mı davet etti der.

[mavitext]Ah Kalbim 156.157.158. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 23 mart özeti ah kalbim 24 mart özeti ah kalbim 25 mart özeti ah kalbim abhi pragya evlilik teklifi ah kalbim özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL