Ah Kalbim 156. 157. 158. Bölüm Özetleri? 26-27-28 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 156. 157. 158. Bölüm Özetleri? 26-27-28 Mart Neler Olacak?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·15:13 Mart 22, 2018

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim izleyicisi tarafından en çok merak edilen günlük diziler arasında yer alıyor. Özellikle son zamanlarda Abhi ile Pragya'nın bir türlü bir araya gelememesi ve Tanu ile Nikhil'in planları izleyicisini daha da meraklandırmış ve Pragya ile Abhi'nin ne zaman bir araya geleceklerini gerçek bir evlilik yaşayıp yaşamayacaklarını da merak eden Ah Kalbim sevenlerine 26-27 ve 28 Mart günü ekrana gelecek olan 156. 157. ve 158. bölüm özetlerini yayınlıyoruz. Ah Kalbim ile ilgili son gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Ah Kalbim 156. Bölüm Özeti? 26 Mart Neler Olacak?

Nikhil'in adamı Champak Tanu'nun cevabına hayır deyince Tanu şok olur ve ne diyor bu adam der. Bunun üzerine Champak Pragya çağırmadı çünkü ilişkimizin gizli kalmasını istiyordu ben ondan habersiz geldim der. Pragya şok olur. Abhi ise bu durum karşısında dona kalırken Pragya Abhi'ye sessiz kalmamasını buna inanmadığını söylemesini ister. Ancak Abhi inandığını söyleyince şok olur. Abhi Pragya'ya tokat atacakken Daadi engeller ve Abhi kızarak olay yerini terk eder.

Pragya Daadi'nin odasında ağlarken Daadi ise onu teselli etmeye çalışır. Pragya aranızda bir şey olmadığını neden söylemedin deyince Pragya Abhi için yaptıklarını anlatır ve onun güvenini kazanamadıysam ne anlamı var der. Abhi ise yorgun ve düşüncelidir. Tanu ile Nikhil ise Champak'a para verirler ve Champak ise ilişkileri gerçek olsun diye bir fotoğrafı gösterir. Abhi ise bunu görünce iyice yıkılır. Abhi Daadi ile konuşurken Abhi'ye sen Pragya'ı Tanu ile aldatın o da seni bu adamla aldatmış olabilir der ve Abhi gerçekten intikam amaçlı mı bu adamla birlikte olduğunu araştırır.

ah kalbim 26-27-28 mart özeti

Ah Kalbim 157. Bölüm Özeti? 27 Mart Neler Olacak?

Ah Kalbim 157. bölümde ise; Pragya ile Tanu konuşur ve Pragya'ya yaptıklarını kimse duymasın istiyorsun değil mi diye sorar. Pragya ise senin yediğin haltlar ortaya çıkınca sen ne yapacaksın bakalım der. Tanu Pragya'nın yanından Abhi'ye kahvaltı götürürken Abhi odasından çıkmaktadır. Abhi Pragya'yı kıskandırmak için Tanu'nun elinden kahvaltı yer. Pragya ise kıskanır. Bu arada Tanu boşanması konusunda ısrar eder. Abhi ise boşanmayacağını ve Pragya'nın o adamı arkadaşı gibi gördüğünü düşünür.

Bu sözlere Tanu sinirlenir ve Nikhil'i arar ve adamı tekrar salmasını ister. Daadi sayesinde tekrar Abhi ile yaklaştığını anlayan Pragya odada iken düşecekken Abhi onu kurtarır. Bunun üzerine Nikhil'in adamı tekrar eve gelir ve Pragya ona madem bir ilişkimiz var o zaman bu ilişkiyi bitiriyorum defol git der. Adam şok olur. Bu arada Abhi gelir ve bu adamın uygun olmadığını ve bu adamda ne bulduğunu sorar. Bu arada Tanu ile Nikhil ise plan yapar ve Pragya ile adamı uyurken gösterelim der. Bunun üzerine ise Pragya olanları duyar ve karşı bir plan için Daadi'ye söyler.

ah kalbim 26-27-28 mart özeti

Ah Kalbim 158. Bölüm Özeti? 28 Mart Neler Olacak?

Abhi Pragya'yı kıskanmıştır. Pragya ise yemek masasında adama kendi elleri ile yemek yedirir. Abhi ise iyice kıskançlık krizine girer ve odasına gider. Bu arada Tanu ise planlarını devreye koymak üzeredir ve Pragya'ya ilaçlı meyve suyu gider. Pragya ise meyve suyunu içer. Daadi ve arkadaşları ise Pragya'nın başına bir şey gelecek diye korkarlar ve hemen bir plan yaparlar.  Tanu kapıyı kilitleyecektir. Bu arada Abhi'yi çağırıp onların birlikte basacaktır. Tanu kapıda biri olduğunu anlar ve Rachna buradan geçiyordum der ve planları suya düşer. Rachna Daadi'den özür diler. Gece olur.

ah kalbim 26-27-28 mart özeti

Pragya içtiği meyve suyu ile kötü olur ve baygındır. Nikhil'in adamı gelir ve Pragya'nın başına kamera yerleştirir. Bunun üzerine Pragya'ya yaklaşırken Pragya bir anda uyanır ve adamı sopa ile döver. Bu arada Nikhil işe yarayan kısımları keser ve videoyu herkese gönderir. Purab ise Champak'ı bir köşeye sıkıştırır ve gerçekleri söylemesi için tehdit eder. Tanu ise Abhi'yi kışkırtır. Purab son dakikada videonun tamamını izletir ve Abhi Champak'a tokat aşk eder. Abhi sen nasıl olurda benim eşime bunu yaparsın der. Daadi ise araya girer ve siz birbirinizi seviyorsunuz ve kimseyle birbirinizi paylaşmak istemiyorsunuz der ve Tanu'nun planları suya düşer.

Yorum yaz