Ah Kalbim 159. 160. 161. Bölüm Özeti! 29-30-31 Mart Pragya Kaçırılır!

Ah Kalbim 159. 160. 161. Bölüm Özeti! 29-30-31 Mart Pragya Kaçırılır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Ah Kalbim heyecanla devam ederken dizide olacak olaylar ve Ah Kalbim özetlerini yazımızda bulabilirsiniz. Ah Kalbim’in 159. 160 ve 161. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 159. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe Neler Olacak?

Ah Kalbim 159. bölüm özetinde Abhi Chambak’ı eline alır ve merdivenden atmakla tehdit eder. Chambak korkuya kapılır. Asıl suçlular Tanu ve Nikhil der. Nikhil kendini savunarak Chambak’ın Pragya ile fotoğraflarını çekmek için dedektif tuttuğunu söyler. Purap polis çağıracağını söylerken bunu duyan Chambak kaçar. Nikhil de peşinden gider. Nikhil Chambak’a bir sopa vererek kendisini dövüyormuş gibi yapmasını ister. Chambak onu döver ve kaçar. Daha sonra Nikhil ona para verir ve uzak bir şehre gitmesini söyler. Tanu da bu esnada yere düşmüştür ve hastaneye kaldırılmıştır.

Pragya hastane doktoruna Tanu’nun Abhi’yi kandırdığını ve bebeğin başkasından olduğunu söyler. Doktor Pragya’ya yardım edeceğini söyler. Tanu Abhi’den kan alır. Son olarak Nikhil’den kan almak gereklidir. Daha sonra Abhi’ye durumu açarlar ve Abhi Nikhil’den şüphelenmiştir. Bir doğum partisi düzenlerler. Purap bir şekilde Nikhil’in saçına sakız yapıştırır ve saçına daha fazla yapışmaması için kesmesini söyler. Sonra Nikhil’in saçını keser. Abhi Pragya’ya da Nikhil’den şüphelendiğini söyler. Pragya da sevinir. Partide Pragya DNA testi sonucunu Daadi ve ekip arkadaşlarıyla paylaşır. Evrakta bebeğin Abhi’ye ait olmadığı kesinir. Nikhil’e ait olduğunu göstermese de Tanu’nun kovulması için bu yeterlidir. Tam bunları konuşurken Abhi gelir. Purap evrakı saklar. Bu arada Nikhil’in saçından alınan örnek yıprandığı için test sonuç vermez.

ah kalbim 29-30-31 mart özeti

Ah Kalbim 160. Bölüm Özeti? 30 Mart Cuma Neler Olacak?

Ah Kalbim 160. bölüm özetinde Abhi Pragya’ya Tanu ve Nikhil’i beraber gördüğünü, el ele tutuştuklarını söyler. Pragya buna sevinir ve herkesin içinde “Tanu’nun karnındaki bebek Abhi’ye ait değildir.” der. Tanu ise Pragya’ya kızar ve Abhi’ye bir şey söylesene der. Abhi de Pragya’ya sen ne diyorsun der. Pragya kanıtı olduğunu söyler ve DNA testini verir. Tanu da kendi elindeki DNA testini gösterir ve Pragya’nın evrakının sahte olduğunu söyler. Abhi doktoru çağırır ve doktora hangisinin doğru olduğunu sorar.

Doktor Pragya’nın elindeki belgenin doğru olduğunu söyler. Abhi şok olur. Tanu’yu iyice hırpalar. Doktor bu seferde Tanu’nun belgeleri doğru der. Abhi ikinci defa şok olur. Neye inanacağını şaşırır. Tanu Pragya’ya ben kazandım diye hava atarken Pragya doktorun evine gider. Neden böyle bir şey yaptığını sorar. Doktor kızının kaçırıldığını, bu yüzden Tanu’nun yanında yer aldığını söyler. Pragya ise doğru yapmışsın der. Bu arada Abhi Pragya’ya inandığını söyler ve bu işi araştırcağını söyler.

ah kalbim 29-30-31 mart özeti

 

Ah Kalbim 161. Bölüm Özeti? 31 Mart Cumartesi Neler Olacak?

Ah Kalbim 161. bölüm özetinde; Pragya doktorun kızını kurtarmaya karar verir.Doktorun kızını kaçıran Aaliya Nikhil’e kızın başında durmasını söyler. Nikhil çocuğun olduğu eve gider. Bu arada Pragya da içeridedir ve Pragya Daadi’ye Nikhil geldi kapatmalıyım der. Nikhil de telefonda Tanu’ya Abhi’yi Pragya’ya karşı kışkırtmasını ister. Nikhil evden çıkınca Pragya da peşinden gider. Tanu Nikhil’in  dediklerini uygulamaya çalışırken Abhi buna izin vermez hatta benden uzak dur der. Pragya ise Nikhil’i bulmuştur ve doktorun kızını kurtarmıştır. Tam hareket edecekken Nikhil Pragya’yı yakalar.

ah kalbim 29-30-31 mart özeti

Nikhil Pragya’nın planını anladığı için onu tuzağa düşürmüştür. Daadi Pragya gelmeyince Sarla’nın yanıda gider. Sarla Pragya’nın gelmediğini söyleyince bu işte Nikhil’in parmağı olduğunu anlarlar. Sarla Nikhil’in yanına gider. Nikhil Aaliya ile konuşmaktadır. Sarla gelir ve telefonu elinden alır. Nikhil ise kızının elinde olduğunu, boşanma evraklarını imzalatırsa Pragya’ya zarar vermeyeceğini söyler. Abhi ise Tanu’nun telefon görüşmesinde tehlike sözünü duyunca Pragya aklına gelir ve doktorun yanına gider. Doktor ise tehdit edildiği için Abhi’ye kapıyı açmaz. Pragya Nikhil’in elinden kurtulacak mı?

[mavitext]Ah Kalbim 162. 163. 164. 165. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 159. 160. 161. bölüm özetleri ah kalbim 29 mart perşembe özeti ah kalbim 30 mart cuma neler olacak ah kalbim 31 mart cumartesi özeti ah kalbim pragya kurtulacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL