Ah Kalbim 162. 163. 164. 165. Bölüm Özeti? 1-2-3-4 Nisan Neler Olacak?

Ah Kalbim 162. 163. 164. 165. Bölüm Özeti? 1-2-3-4 Nisan Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanırken dizinin son bölümünde Pragya kaçırılmıştı. Ah Kalbim 162. 163. 164. ve 165. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 162. Bölüm Özeti? 1 Nisan Pazar Neler Olacak?

Abhi Pragya’nın gelmemesi üzerine polise gitmiş ancak bir sonuç alamayınca eve gelmiştir. Bu arada Berki boşanma evraklarını getirir ve Pragya boşanmak istiyor hemen imzala der. Tanu’da baskı yapar. Daasi ise bu durumun boşanma hukukuna uygun olmadığını öncelikle büyükler ile görüşülmesi gerektiğini söyler. Abhi Pragya ilse görüşmeden bunu imzalamayacağını evrakların sahte olabileceğini dile getirir. Abhi Sarla’nın evine giderken Beeji ise Pragya’nın alışverişe gittiğini söyler. Abhi ise madem öyle beklerim der. Bu arada Nikhil ise tehdit ile Pragya’ya imza attırmıştır. Abhi ise imzanın gerçek olduğunu anlar ve eğer çok istiyorsa kendi imzalatsın der.

Pragya ise Abhi’yi telefonla arar. Ancak Abhi yabancı numara diye açmaz. Pragya kendisini kaçıranın telefonunu almıştır. Adam geri geldiğinden Pragya’dan telefonu alır ve çok kızar. Bu arada Abhi eve gider ve Tanu çığlık atarak duygu sömürüsü yapmaya başlar ve Abhi’nin yanına gider. Sen Pragya ile ilgilen biz bebeğimle başımızın çaresine bakarız der. Sonunda Abhi boşanma evraklarını imzalar. Daadi ise Sarla’nın yanına gider ve Beeji Sarla dinleniyor der. Bunun üzerine Daadi ısrar eder ve Beeji dayanamayıp gerçekleri anlatır. Nikhil’in Pragya’yı öldüreceğini söylemesi üzerine Pragya’ya evrakları imzalattım der. Daadi ise ağlamaktadır ve dua eder.

ah kalbim 1-2-3-4 nisan neler olacak

Ah Kalbim 163. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi Neler Olacak?

Abhi odasında Paragya’yı düşünmektedir. Pragya ise kaçırıldığı yerden adamların birinin düşmesi sonrası kırılan cam parçası ile iplerini keserek kurtulur ve doktorun kızını da alır ve kaçar. Kızı doktora teslim eder. Nikhil ise yeni bir plan yapar. Tanu Pragya ölmeli der ve Nikhil ile birlikte arabayı Pragya’nın üzerine sürer ve Pragya kurtulurken Nikhil ile Tanu kaza yapar. (İlahi adalet).

Tanu’yu hastaneye götüren Pragya ilaç almaya gider. Nikhil ise kurtulur ve Aaliya’ya haber verir. Oda Abhi’yi arar. Bunun üzerine Abhi hastaneye gelir ve Tanu bebeğini kaybetmiştir. Tanu bunun suçunu Pragya’ya atar ve araba ile bana çarpmaya kalktı der. Pragya ise yalan söyleme der. Abhi ise Pragya’ya inanmaz. Nikhil’de adamlarını şahit gösterir. Tüm bu olanlardan sonra Abhi Pragya’ya kendisinden uzak durmasını ister.

ah kalbim 1-2-3-4 nisan neler olacak

Ah Kalbim 164. Bölüm Özeti? 3 Nisan Salı Neler Olacak?

Pragya yeni bölümde Abhi’nin kendisine inanmaması üzerine evi terk eder ve tüm varlığını Abhi’ye bırakır. Abhi ise odasına kendisini kilitler ve kimseye açmaz. Sarla ise Daadi’yi arar ve Pragya’nın evi terk ettiğini söyler. Daadi ise üzülür. Daadi Pragya’yı geri getireceğini söyledi. Abhi’ye gitti ve Pragya’yı neden gönderdin. Neden gitmesine engel olmadın der. Abhi ise buradan gitmesi gereken benim der ayrılır.

ah kalbim 1-2-3-4 nisan neler olacak

Purab ise Pragya’ya neden gittin der. Evde Tanu ve avanesi kutlama yapıyor der. Pragya bu gazla Tanu’ya gider ve tokat atar. Gitmeyeceğini söyler. Tanu ise nasıl döneceksin. Pragya ise telefonumdaki kanıtla der ve Aaliya ile Tanu telefonu almaya çalışır. Bunun üzerine Pragya kaçar ve Daadi görür ve tokat atar nasıl haber vermeden gidersin diye. Abhi eve gelir ve Pragya’yı kovar. Dışarıda yağmur yağınca içeri alır. Abhi Pragya’ya seni Sarla’nın hatırı için aldım der. Pragya ise sinirle elindeki telefonu atar ve Abhi’ye sıcak içecek hazırlar ve birlikte uyuyakalırlar.

Ah Kalbim 165. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba Neler Olacak?

Abhi Pragya’nın ilgisi karşısında neden kendisi ile bu kadar ilgilendiğini sorar. O da Pragya’ya şifalı içecekten içirir. Daadi ise Abhi’yi arar ve Pragya’yı sorar. Abhi ise Pragya yok der. Tanu ve Aaliya Pragya’nın tek başına kaldığını düşünerek plan yapar ve bu planlarını Purab duyar. Tanu ve Aaliya ise birilerinin kendisini dinlediğini anlar ve Purab ortaya çıkarak bir tokat aşk eder. Ağzına geleni söyler. Bu arada Pragya cam kırıklarına basar ve ayağı kanamaktadır. Abhi Pragya ile ilgilenir. Pragya kanıt olarak telefonu kırdığı için gerekler onun içindeydi der ve ağlar.

ah kalbim 1-2-3-4 nisan neler olacak

Abhi ise numara yapma der. Pragya bu zamana kadar olan olayları ve Tanu, Nikhil ve Aaliya’nın kötülüklerini anlatır ve içini döker. Pragya ilk başta anlamasa da sonradan olayları anlar ve Pragya’ya sarılır. Pragya ile Abhi evlilikleri hatta çocukları hakkında bile konuşurlar. Pragya ailemize haber verelim der. Nikhil yeni planını devreye sokar ve Pragya’nın arabasının parçaları ile oynar. Abhi ile Pragya ise arabaya doğru ilerlemektedirler.

[mavitext]Ah Kalbim 166. 167. 168. Bölüm Özetleri Yayınlandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 1 nisan neler olacak ah kalbim 162. bölüm özeti ah kalbim 163. özeti ah kalbim 164. özeti ah kalbim 165. bölüm neler olacak ah kalbim 2 nisan neler olacak ah kalbim 3 nisan neler olacak ah kalbim 4 nisan özeti ah kalbim pragya kurtulacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL