Ah Kalbim 166. 167. 168. Bölüm Özeti? 5-6-7 Nisan- Abhi Ölecek mi!

Ah Kalbim 166. 167. 168. Bölüm Özeti? 5-6-7 Nisan- Abhi Ölecek mi!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm heyecanı ile devam ederken dizinin yeni bölüm özetlerini sitemizde yayınlıyoruz. Ah Kalbim yeni bölüm özetleri olan 166. 167. 168. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 166. Bölüm Özeti? 5 Nisan Perşembe Neler Olacak?

Abhi Pragya’ya sürpriz yapmak için arabaya binmek üzeredir. Nikhil ise Pragya binecek diye arabanın ayarlarını bozar. Bunun üzerine Abhi arabaya biner ve Tanu arar Tanu’ya her şeyi bildiğini söyler. Abhi Tanu’ya senin erkek arkadaşın Nikhil’i de öldüreceğim der. Tanu ise Pragya’nın gösterdiği videonun yalan olduğunu söyler. Abhi ise videoyu görmedim hala yalan söylüyorsun der. Tanu olanları Pragya’ya anlatırken Pragya ise bu kadar olayı bilmesi imkansız der. Bunun üzerine Abhi ile Pragya’nın bir arada olabileceğini düşünürler. Abhi Purab ile telefonda konuşur.

Abhi teşekkür ederken Purab ise Pragya’nın kendisine söylediği Abhi arabaya binmesin sözünü sonunda söyler ve Abhi Pragya’yı arar ve şimdi fedakarlık sırasının kendisinde olduğunu ve sevdiğini söyler. Bu arada araba da uçurumdan düşer. Pragya’nın elinden telefon düşerken Purab ise Abhi ile Pragya’nın kaldığı eve gelir ve kıyafetlerinden birlikte kaldıklarını anlar. Purab etraftakilere sorar. Onlarda bir arabanın uçurumdan düştüğünü sonra bir kadının intihara kalkıştığını ve önlediklerini söyler. Purab Pragya’ya ulaşmaya çalışır. Evde ise Daadi elindeki Abhi fotoğrafını düşürür ve kötü bir şeyler vardır.

Ah Kalbim 167. Bölüm Özeti? 6 Nisan Cuma Neler Olacak?

Pragya olay yerindedir. Nikhil ise Pragya’nın değil Abhi’nin arabada olduğunu Aaliya’ya söyler ve Aaliya Nikhil’e kızar. Bu arada Pragya ise birisi ile arabanın yanına yaklaşır ancak arabada Abhi yoktur. Abhi nerelerdesin diye etrafa bakar. Pragya sonunda Abhi’yi bulur ve hastaneye götürür. Purab ise Daadi’ye olan biteni anlatır. Abhi’nin durumu kritiktir. Doktorlar ellerinden geleni yaparla ancak Abhi ölür. Pragya ise Abhi ile anılarını gözyaşları içinde düşünür. Bu arada Pragya doktorlara hayır o ölemez der. Hemşirenin elinden iğneyi alır ve kendisi vurur.

Abhi bir anda dirilir ve doktorlar şok olur. Hemen ameliyata alırlar. Herkes hastaneye gelir ve Purab Pragya’ya bunun sorumlularının Tanu ve Aaliya olduğunu söyler. Pragya ise Aaliya’ya bir tokat aşk eder ve sen nasıl bir kardeşsin der. Aaliya ise üzgündür çünkü hesapta abisi yoktu. Tanu ise pek umursamaz. Doktorlar gelir ve Abhi’nin durumunun iyi olduğunu söyler. Abhi’nin yanına sadece Pragya alınır. Doktorlar Pragya’yı Abhi’yi kurtardığı için överler. Sarla’da hastaneye gelir ve dua eder. Pragya ise Abhi ile duygusal konuşma yapar ve Abhi hala uyanmamıştır.

Ah Kalbim 168. Bölüm Özeti? 7 Nisan Cuma Neler Olacak?

Abhi’nin uyanmasını herkes dört gözle beklerken Nikhil Tanu’yu arar ve Abhi uyanırsa benim için iyi olmaz der. Tanu Nikhil’i arar ve sakın gelme der. Aaliya Nikhil’e kızgındır. Aaliya ise Purab’a abisinin durumunu sorarken Purab sakın yanımıza yaklaşma diyerek onu iter. Pragya Abhi’nin başında beklerken Abhi uyanır ve son iki yıl hatırladıklarını unutur. Hafızasını kaybeden Abhi Pragya’yı da hatırlamaz. Tanu bu işe sevinirken doktorlar ise hatırlaması için baskı yapmayın der. Pragya ise ağlamaktadır.

Abhi’nin sağlığı için Pragya’nın ondan uzak durması gerekmektedir. Daadi ve çevresindekiler Pragya’yı iknaya çalışırken Pragya çaresiz ve sinirli bir şekilde tüm eşyalarını toplar. Bu arada Pragya evden gitmeye hazırlanırken Aaliya ve Tanu keyif içinde Pragya’ya laf sokarlar. Bu arada Aaliya Pragya’ya tombişim diye sevdiği bebeğide götür der. Evde duygusal anlar yaşanmaktadır. Abhi’nin hafızası geri gelecek mi?

[mavitext]Ah Kalbim 169.170.171. Bölüm Özetleri Yayınlandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 167. 168. 165. bölüm neler olacak ah kalbim 5 nisan özeti neler olacak ah kalbim 6 nisan özeti neler olacak ah kalbim 7 nisan özeti neler olacak ah kalbim abhi ölecek mi ah kalbim abhinin hafızası yerine gelecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL