Ah Kalbim 169. 170. 171. Bölüm Özeti? 8-9-10 Nisan- Abhi’nin Hafızası!

Ah Kalbim 169. 170. 171. Bölüm Özeti? 8-9-10 Nisan- Abhi’nin Hafızası!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 169. bölüm özetinde; Pragya evden ayrılmıştır. Pragya rüyasında Abhi’yi görürken dizide Abhi’nin hafızasını kaybetmesi her şeyi başa getirmişti adeta. Pragya uyandığında göz yaşlarını tutamaz. Abhi ise evde gitar çalarken bir taraftan da Aaliya ile konuşur ve her kazandığından onların hakkı olduğunu söyler. Dizimizde adeta iyiler kötü kötüler iyi olmuştur. Pragya ailesine yük olmamak için çalışmak ister. Bunu ailesine söyler. Ailesi sıkılmaması için kabul eder.

Pragya İş olarak da Abhi’nin şirketinde işe başlamıştır. Dışarıda giderken Abhi’nin arabası çarpacakken son anda kurtulur. Abhi görmesin diye hemen uzaklaşır. Diğer gün şirkete tekrar gelir ve patronu elinde çiçekler ile karşılaması istenir. Pragya yüzünü de örterek patronu karşılar. Pragya Abhi’nin üzerine çiçek dökerken Abhi ise Purab ile konuşur. Abhi hala çiçek dökmeye çalışan Pragya’ya çiçeklerin bittiğini söyler. Pragya ise zaman sonra kendine gelir zira Abhi kendisini görmemesi gerekir.

Ah Kalbim 170. Bölüm Özeti? 9 Nisan Pazartesi Neler Olacak?

Pragya oradan ayrılmak ister ancak yanındaki eleman gitme yoksa kovulursun der. Abhi Pragya’yı tekrar görür ve ona şarkı hakkında görüşünü sorar. Pragya şarkıyı dinlerken Abhi yayına gelir ve Pragya şarkının çok güzel olduğunu söyler. Abhi ise Pragya’ya göz kırpar. Abhi şarkılarının herkes tarafından sevildiğini söyleyerek havalanır. Pragya ise evet deyip oradan ayrılırken Abhi Pragya’nın tavrına şaşırır. Tanu ile Aaliya ise konuşur ve Tanu Aaliya’ya Abhi’nin kendisine deli olduğu günleri hatırlayıp hatırlamadığını sorarak bu şekilde kendisine bağlayabileceğini söyler.

Aaliya ise ya hatırlamazsa deyince Tanu Aaliya’a kızar. Pragya ise Abhi’nin karşısına çıkmamalıyım diye düşünürken posterine bakar ve onun hayranı gibi davranmalıyım der. Bunun üzerine Pragya Abhi’ye hayranı gibi davranırken dışarıda Abhi’nin hayranları imza isterken hayranlarından biri neden bize yanındaki bayana imza attığı gibi imza atmıyorsun der. Abhi ise benim için çıldıran ve çıldırmayanları tespit etmeye çalışıyorum der. Bu şekilde Pragya çılgın bir hayranıdır. Abhi Pragya’nın gözlüğünü düzeltirken Pragya’ya adını sorar. Pragya ise Nikita diye yalandan bir isim atar. Pragya için bu süreç zor zordur ve Pragya bebeğe sarılarak ağlar.

ah kalbim 8-9-10 nisan neler olacak

Ah Kalbim 171. Bölüm Özeti? 10 Nisan Salı Neler Olacak?

Aaliya Abhi’yi kendi söylediklerine göre yönlendirirken bu durumu fark eden Purab Aaliya’ya kızar ve sakın Abhi’yi kendi isteklerine göre yönlendirme der. Aaliya ise Abhi’yi Pragya’dan uzak tutmaya çalışıyorum der. Aaliya Purab’a yoksa Abhi Pragya’yı hatırlasında ölsün mü der. Purab şok olur. Pragya Abhi’yi düşünürken en azından bana kızsa da benimle olsa der. Abhi ise bu sırada tombiş diye yatağından uyanınca bu kelimeyi neden kullandığını düşünür ve şarkılarında bunu kelimeyi kullanmalıyım der.

ah kalbim 8-9-10 nisan neler olacak

Tanu ise Abhi’nin karşısına çıkmaya hazırlanırken Aaliya onu engeller ve doğum sonrası bu şekilde karşısına çıkma der. Abhi elemandan soda isterken Pragya kahve gönderir. Abhi bunu kim gönderdi deyince eleman Pragya’yı işaret eder. Abhi bu kadar ayrıntıyı nasıl bilebilirsin deyince Pragya bir röportajınızda okumuştum der. Pragya eve gidecekken bir anda düşer. Abhi onu tutar ve eve bırakmak ister. Pragya istemez ancak sonra yine düşünce Abhi eve getirir. Pragya yine düşer ve bu sefer Abhi Pragya’yı kolları arasında alır ve taşır. Ev ahalisi bu durumu görünce şok olur. Abhi ise ayağını burktu der.

[mavitext]Ah Kalbim 172. 173. 174. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 10 nisan salı neler olacak ah kalbim 169.170. 171. bölüm özetleri ah kalbim 8 nisan pazar neler olacak ah kalbim 9 nisan pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL