Ah Kalbim 172. 173. 174. Bölüm Özeti? 11-12-13 Nisan- Pragya Deşifre Olur!

Ah Kalbim 172. 173. 174. Bölüm Özeti? 11-12-13 Nisan- Pragya Deşifre Olur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 172. bölüm özetinde; Pragya Abhi’nin onu görmesinden korkarken Tanu ise Abhi’nin kendisini görmesi için açık saçık giyinir ve Abhi’nin gelmesini bekler. Ancak Abhi ortalarda yoktur. Aaliya Abhi’yi arar ancak telefona cevap vermez. Bunun üzerine Tanu Abhi’nin kendisini unuttuğunu düşünür. Beji ise Pragya ile birlikte bir plan yapar. Abhi’ye bu planı anlatırlar ancak Abhi kabul etmez. Beeji Abhi’nin hayranı olduğunu söylerken Abhi ile koyu bir muhabbete başlarlar. Bunun üzerine Pragya’nın gerçek torunu olup olmadığını sorar. O da gerçek torunum der.

Abhi Sarla’nın yemeklerini yerken bu yemekleri bir yerlerden hatırladığını söyler. Onlarda hayranı olduklarını ve neyi sevip sevmediğini bildiklerini söylerler. Bunun üzerine Sarla bizi unutma der. Abhi ise kesinlikle unutmayacağım der. Tanu ile Aaliya ise Abhi’nin gelmemesi üzerine eve dönerler. Tanu Abhi’nin gelmemesine üzülerek ağlar. Aaliya sosyal medyada Abhi ile Pragya’nın fotoğrafını görünce bunlar yeni galiba diye şüphe duymaya başlar.

Ah Kalbim 173. Bölüm Özeti? 12 Nisan Perşembe Neler Olacak?

Aaliya Beji’n karşısına çıkarak benden bir şey mi saklıyorsunuz diye sorar. Pragya’yı çağırmasını ister. Pragya efendim diye cevap verir. Beji ise evde olduğunu söylemiştim der. Aaliya ise tehdit eder ve bir daha Abhi’nin karşısına çıkmayın yoksa kötü olur der. Purab ise Aaliya ile karşılaşır. Aaliya Purab’ın elinden tutar. Purab ise elini çeker ve bırakmasını söyler. Sarla ise Aaliya’nın Abhi’nin buraya gelmesinden şüphelendiğini söyler. Purab içerdekilere Aaliya’nın burada ne işi var diye sorar. Evdekiler ise Pragya’nın Aaliya’yı görmediğini ona söylememesi gerektiğini söylerler.

ah kalbim 11-12-13 neler olacak

Tanu ile Aaliya ise yen bir planın peşindedir ve dn gördükleri fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğunu söyler. Abhi iş yerinde kahve ister. Kahvesi gelir ancak beğenmez ve Pragya’nın getirmesini ister. Aaliya gelir ve kahvenin tadına bakar güzeldir. Kıza sorar. Kız ise dün Pragya’nın yaptığı kahveyi beğenmişti der. Aaliya şok olur ancak bu başka Pragya olmalı çünkü bizim Pragya evdeydi der. Pragya ise iyileşmiş ve işe gidecektir. Öncesinde Purab ile kahve içeceklerdir. Pragya bir şeyler yazar rüzgardan uçar ve Abhi’nin yakasına yapışır ve Abhi ile Pragya göz göze gelir. Abhi’nin elinden kağıdı almaya çalışan Pragya bir türlü alamaz. Abhi ise sözleri beğenir ve şarkılarında kullanmaya karar verir ve tutarsa bu kızı şarkı sözü yazması için işe almalıyım der.

Ah Kalbim 174. Bölüm Özeti? 13 Nisan Cuma Neler Olacak?

Abhi Purab’a yanında bir kız gördüğünü ancak yüzünü göremediğini söyler. Bunun üzerine Purab sevinirken Sarla ise Aaliya’nın tehditlerini hatırlar ve Pragya’yı istifa etmesi için davet eder. Beji ise Pragya çalışsın deyince Sarla Aaliya’nın tehditini Pragya’ya anlatır. Pragya ise bunun üzerine merak etmemesini söyler. Pragya iş yerinde Abhi’ye kahve getirecekken Abhi ile çarpışır. Abhi ile Pragya göz göze gelir. Aaliya ofiste kızı arar ve kantine gider. Pragya diye bağırır ancak kız o değildir. Abhi’nin ise gitarının teli kopar ve Pragya tamir eder.

ah kalbim 11-12-13 neler olacak

Abhi Pragya’ya beni şaşırtıyorsun der ve önce Nikita diye sonra Dörtgöz diye hayranlıkla bakar. Bu sırada Aaliya ise Pragya’yı görür ve şu an bir şey yapamam der. Abhi ile Pragya iş çıkışı tekrar çarpışır ve Abhi Pragya’ya sanki eşim gibisin der ve şaka yapar. Eve bırakmayı teklif eder. Pragya ise reddeder. Abhi’nin ise arabası bozulur ve başka bir araba durdurur. Pragya’da aynı arabayı durdurunca birlikte giderler ve o arabada bozulur. Sonrasında ise beraber yürüler ve çay içerler. Abhi eve gelir ve Aaliya ise Abhi’ye resepsiyondaki kızı sorar. Abhi şaşırır. Aaliya Pragya’yı ima etmektedir.

[pembetext]Ah Kalbim 175. 176. 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim 11 nisan çarşamba neler olacak ah kalbim 12 nisan perşembe özeti ah kalbim 13 nisan neler olacak ah kalbim 172. bölüm özeti ah kalbim 173. bölüm özeti ah kalbim 174. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL