Ah Kalbim 175. 176. 177. Bölüm Özeti? 14-15-16 Nisan- Abhi Tanu’ya Hayran Olur!

Ah Kalbim 175. 176. 177. Bölüm Özeti? 14-15-16 Nisan- Abhi Tanu’ya Hayran Olur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 175. bölüm özetinde; Abhi bu bölümde Aaliya ile konuşur ve Nikita’nın sevdiği yönlerinden bahseder. Aaliya ise bazı hayranların tehlikeli olabileceğini söyler. Hayranlarınla arana mesafe koymalısın der. Abhi ise şu an şarkı bestelediğini sonrasında görüşmeyeceğini söyler. Aaliya tam çıkacakken Abhi tombişim diye şarkı mırıldanırken Aaliya şok olur ve çıkarken Robin ile çarpışır ve ona tokat atar. Ardından Pragya’yı arayarak hemen görüşmek ister. Aaliya ise her şeyi bildiğini ve Abhi’ye yaklaşmaman halde neden yaklaşıyorsun der. Senin planın ne? der. Pragya ise bir planının olmadığını tesadüfen orada çalışmaya başladığını söyleyerek sen bundan çok korkuyorsun değil mi der.

Aaliya ise bir an önce Tanu ile Abhi’yi tanıştırmalıyım der. Bu arada Tanu ise reklam çekimindedir. Abhi onu görür ve bu benim sevgilim miydi? diye sorunca Aaliya gökte aradığını yerde bulur. Bu arada Aaliya bir plan yaparak Abhi ile Tanu’nun tanışmasını Pragya’ya göstermek ister. Pragya gelir ve Tanu ile Abhi’yi görür. Pragya şarkı sözünü Abhi’ye verirken Abhi ise hala Tanu’ya bakmaktadır. Bu arada Pragya ise üzgündür. Abhi yanına gelir ve şarkı sözlerini mi getirdin der. Pragya getirdim ancak sen mankene bakıyordun der. Abhi ise kulağına eğilerek üzgünüm der. Sizce Abhi oyun mu oynuyor?

Ah Kalbim 176. Bölüm Özeti 15 Nisan Neler Olacak?

Abhi Pragya’ya bir starın özür dilediğini kimseye söyleme der. Abhi eve gidince Tanu’nun numarasını ister. Aaliya ise planı tıkır tıkır işlerken damat fotoğraflarını ve kıyafetlerini dolaba koyar. Abhi onları görünce bayılır. Pragya ise işten ayrılmak ister. Abhi bayılınca doktor gelir. Doktor bir iki gün dinlensin der. Aaliya ise herkese kızar bunları buraya kim koydu der. Aaliya doktorun bu sözüne sevinirken Abhi ise işe gitmeyeceği için Tanu ile aralarını yapacak ve Pragya ise bu yüzden işe gelmediğini düşünecektir.

Pragya merak eder ve Abhi işe gelmeyince Purab’ı arar. O da olanları anlatır. Pragya Abhi’yi görmeliyim der. Bunun üzerine Purab dışarıda bir görüşme ayarlarım der. Aaliya’da gelmek isteyince Purab’ın planı suya düşer. Purab Pragya’ya mesaj atacakken Abhi bırak telefonu çıkalım der. Purab Pragya’nın geldiğini görünce Aaliya’nın üzerine kahve döker. Pragya ise konuşmadan Abhi’nin kucağına düşer. Abhi ise fotoğrafları düşünür ve evli olup olmadığını yalan konuşmayan birine sormalıyım der.

Ah Kalbim 177. Bölüm Özeti? 16 Nisan Neler Olacak?

Abhi Pragya’ya sen benim hayranımsın ben evlimiydim der. Pragya ise herkesin bildiği bir evliliğiniz yok. Ancak gizli bir evlilik yapmış olabilirsiniz der. Ardından Pragya oradan ayrılınca Aaliya gelir ve Purab’a yarım saattir tuvalette kilitli kaldım der. Abhi ise beste işini hızlandırması için Pragya’ya acele etmesini söyler. Aaliya ise Tanu ile Abhi birlikte tatile gittiler diyecekken bir anda Abhi gelir. Pragya ise güler. Abhi Aaliya’ya kayıt işlerini halletmelisin der. Pragya’dan kahve ister. Aaliya ve Pragya konuşurken Abhi onları izler.

Aaliya bir anda ağlamaya başlar. Abhi ise ne olduğunu sorar. Aaliya ise Pragya’nın kendisinde kaba davrandığını söyler. Bunun üzerine Abhi Pragya’yı uyarır. Diğer çalışanlar ise tam tersi durumun olduğunu söylerler. Bu defa Abhi ise Aaliya’ya kızar. Pragya’ya çiçek verir. Aaliya ise sinirlenir gider. Abhi Pragya ve ailesini açılışa davet eder. Aaliya ise yine kötü planlar peşindedir. Davette Abhi ve Pragya birlikte şarkı söylerler.

[saritext]Ah Kalbim 178. 179. 180. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: ah kalbim 14 nisan neler olacak ah kalbim 15 nisan neler olacak ah kalbim 16 nisan neler olacak ah kalbim 175. bölüm özeti ah kalbim 176. bölüm özeti ah kalbim 177. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL