Ah Kalbim 178. 179. 180. Bölüm Özeti? 17-18-19 Nisan Pragya İftiraya Uğrar!

Ah Kalbim 178. 179. 180. Bölüm Özeti? 17-18-19 Nisan Pragya İftiraya Uğrar!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 178. bölüm özetinde; Abhi Pragya’ya şarkı söyletmişti. Sonrasında Abhi Pragya’nın gözlerinden rahatsız olduğunu söyler ve doktora gitmesini tavsiye eder. Pragya ise bu olaya güler. Purab’da Pragya’ya güzel şarkı söyledin der. Bu arada Abhi sahneye çıkar ve kazanın kendisine bir zarar vermediğini söyler ve cdnin açılmasını bekler. Pragya ise cd’yi çalıştırır ancak şarkı yanlıştır. Abhi ise bu şarkının farklı olduğunu ve yarın şarkısını paylaşacağını söyler. Abhi sonrasında Pragya’yı bir kenara çeker ve bu ne rezillik der.

Pragya ise cevap dahi veremez. Sonrasında Pragya ağlar. Abhi dinlemek istemez ve Abhi ağlamaya başlar. Pragya bana hangi cd’yi verdiyseniz onu çalıştırdım der. Abhi özür diler. Ancak şimdi de Pragya sinirlidir ve ağzına geleni söyler. Abhi şaşırır. Pragya gider ve söylenmeye devam eder. Cd’yi Aaliya değiştirmiştir. Pragya elindeki Abhi posterine kızarak eve gider ve evde onu büyük bir sürpriz beklenmektedir. Abhi karşısındadır ve özür diler ancak Pragya hala ona kızgındır. Bu sefer Abhi kırılır. O kadar çaba sarf etmesine rağmen Pragya affetmemiştir. Sarla ile Biji ise çocukça davranıyorlar der.

Ah Kalbim 179. Bölüm Özeti? 18 Nisan Çarşamba Neler Olacak?

Abhi Pragya’ya kızarken, eve gelir ve Aaliya neredeydin diye sorar. Abhi ise araba ile dolaştım biraz der. Aaliya o kız yüzünden canın sıkıldı der. Abhi ise o cd’nin kaybolmasında herkesin sorumluluğu var der. Aaliya ise öyle bir şey yapmalıyım ki Pragya’yı işten kovdurmalıyım der. Abhi Pragya’yı göremeyince işten çıktığını düşünür ancak Pragya farkı bir odadadır. Abhi şarkı için kayıt odasına geçecekken Pragya seslenir ve Abhi özür dileyecek herhalde der. Pragya ise Abhi’nin söylediği tombiş kelimesini sorar. Abhi’de kız arkadaşım için söylüyorum der.

Pragya ise bu duruma kızar. Ancak Abhi Pragya’ya neden özür dilemediğini sorar. Pragya ise üzgünüm der ve çok tatlısın ifadelerini kullanınca Abhi şaşırır. Abhi bir toplantıya gidecektir ve yanında bir asistan ister. Saira gelmek ister ancak Abhi kabul etmez. Pragya gelsin derler. Abhi kabul eder ancak benim moralimi bozmaması gerekiyor der. Bunun üzerine Pragya önden araba ile gider. Abhi ise 2 saattir gelmemiştir. Abhi sonunda gelir ve Pragya iki saattir yoksun beni izliyorsun der. Abhi şaşırır. Aaliya ise Pragya’yı kovmak için Saira’dan yardım ister.

Ah Kalbim 180. Bölüm Özeti? 19 Nisan Perşembe Neler Olacak?

Aaliya plan için bir adam ile görüşürken Purab onu görür ancak uzakta olduğundan duyamaz. Pragya ise eve gider ve evde kimse yoktur. Purab alışverişe gittiklerini söyler. Abhi ise Pragya’yı düşünmektedir. Abhi Daadi ve Daasi konuşurken yanlarına gider ve onları dinler. Abhi Daasi’den bir hayranına eziyet etmek için yardım ister. Daadi ve Daasi ise şok olmuştur. Neden böyle bir şey yapmak istiyorsun derler. Abhi bir hata yaptı ona ders vermek istiyorum der. Daasi ise madem öyle konuşma der. Abhi ise işe yaramadığını söyler.

Daasi fikrini söyler ve Abhi oradan ayrılır. Tanu ise Aaliya’yı beklerken Pragya’ların evinde yaşayan Janki ile çarpışır. Sarla ve Beji onların yanına giderken Purab’a Aaliya’ya neden orada olduğunu sorar. Aaliya ise alışveriş yaptım der. Purab ise alışveriş poşetlerin nerede der. Aaliya Purab kendilerini duyduğundan endişelenir. Aaliya ise erkek arkadaşım mısın der ve kurtulur. Bu arada Pragya Abhi’nin tombiş kelimesini düşünür. Annesi eve geldiğinde işe gider. Abhi ise bir numaralı hayranıma ders vermemde yardım eder misin diye Purab’dan yardım ister. Purab ise ne yapacağını şaşırır. Pragya iş yerinde Aaliya ile karşılaşır ve cd’yi senin değiştirdiğini biliyorum der.

Aaliya şok olur. Bunun üzerine Aaliya Abhi’yi arar ve geç gelebileceğini yapımcının henüz gelmediğini söyler. Bu sırada Aaliya’nın planına dahil ettiği Varun gelir. Pragya adama randevunuz var mı der. Adam beni durdurduğuna pişman olursun der. Kendisinin yapımcının kardeşi olduğunu söyler. Pragya özür diler ve adam bir daha böyle bir şey yaparsan kovulursun der. Aaliya ise mutludur. Abhi kahvesini ister. Saira ise Varun’a evrakları götürmesini ister. Pragya evrakları götürür. Bunun üzerine adam evrakları okumasını ister.

Pragya benim görevim değil der. Varun kovulmak mı istiyorsun deyince okur. Bu sırada adam Pragya’nın omuzuna dokunur. Pragya ne yapıyorsun deyince içeri Saira gelir ve Varun Pragya’nın kendisine dokunduğunu söyler. Pragya şok olur ve yalan söylüyorsun der. İçeriye Purab ve Abhi gelir ve Saira’da önceden Aaliya ile görüştüğü gibi Pragya’nın Varun’a dokunmaya çalıştığını söyler. Aaliya gelir ve Pragya’ya utanmaz der. Pragya ise bana kimse güvenmiyor mu der. Pragya’ya Aaliya karaktersiz der. Pragya ise sensin o deyince Aaliya Pragya’ya tokat atacakken Abhi Aaliya’yı durdurur.

[mavitext]Ah Kalbim 183. 184. 185. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 17 nisan özeti neler olacak ah kalbim 178. bölüm neler olacak ah kalbim 179. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 18 nisan çarşamba neler olacak ah kalbim 180. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 19 nisan perşembe özeti


Yorumlar

  • Anonymous

    Mеrhаbа bеn аzеri kizi.nеdеn yеni hаbеr yok?cok yаvаshsiniz

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL