Ah Kalbim 183. 184. 185. Bölüm Özeti? 22-23-24 Nisan Abhi Tanu ile Evlenecek mi?

Ah Kalbim 183. 184. 185. Bölüm Özeti? 22-23-24 Nisan Abhi Tanu ile Evlenecek mi?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 183. bölüm özetinde; Abhi Pragya’yı asistanı olarak işe aldığını ilan eder. Aaliya bu işe karşı çıksa da Abhi sözünde kararlıdır. Daasi ise kızı tanıyor musun deyince Abhi adının Nikita olduğunu söyler. Tanu bu duruma sinirlenmiştir. Tanu Aaliya’yı suçlar. Aaliya ise öyle bir şey yapmalıyım ki Pragya buradan gitsin der. Evde herkes Pragya’ya kızarken Pragya Daadi’nin yanına gider ve onunla konuşur. Daadi kızgındır. Neden buradasın der. Daadi ise Abhi ile karşılaşmamak için herşeyi yaptım ancak kader bizi bir kez daha karşılaştırdı der. Daadi peki neden eve geldin deyince onun nedenini ise bende anlamadım. Abhi eve getirdi ve ben bir şey anlamadım der. Daadi Pragya’ya kızar.

Pragya ise şaşırır. Pragya’ya sen sözünde durmadın der. Daadi ve Pragya ağlar. Bu arada Pragya odalarına bakar ve maziyi hatırlar. Aaliya gelir ve sonunda eve girmeyi başardın der. Pragya kendi istemedim dese de Aaliya dinlemez ve madem öyle senin bu şehirden de uzaklaştıracağım der. Abhi ise bir eşyasını arar. Pragya hemen bulur getirir ve Robin söyledi der. Daasi Daadi’ye neden öyle davrandın der. Daadi ise Tanu ve Aaliya’nın nefretini gördüm ve Pragya’nın başına bir şey gelmesinden korkuyorum der. Bu arada Tanu Abhi’nin yanına gelir. Pragya’da kahvesini getirir. Abhi’nin arkası dönükken Tanu Pragya’nın ayağına basar ve Pragya çığlık atar.

Ah Kalbim 184. Bölüm Özeti? 23 Nisan Pazartesi Neler Olacak?

Mitali Pragya’dan Raj’dan dolayı intikam almak ister. Abhi ise Pragya’yı partiye götürür ve Pragya’ya eğlenmesi gerektiğini salık verir. Pragya eğlenmek istemez. Abhi ise burada eğlemek zorundasın der. Aaliya ise Pragya’nın Aaliya ile girmesini engellemek ister. Aaliya Abhi’ye Pragya’yı eve göndermesini ister. Burada elit insanlar olacak der. Abhi ise Pragya’yı eve gönderir. Pragya ise bunun Aaliya’nın bir planı olduğunu anlar. Abhi partiye gelirken Tanu gelir ve herkes onun güzelliğinden konuşur. Abhi Tanu’ya güzel olduğunu söyler ancak Tanu’nun kendisinden çok hoşlanmadığını düşünür. Aaliya ise Abhi’yi Tanu’ya yaklaşmaya davet eder. Aaliya Abhi’yi kıvama getirmek için içki içirir. Pragya ise bunlar bir tuzak kurar ve eve gitmez. Tanu ise Abhi’ye bakarak dans eder. Tanu Abhi’ye onunla dans etmesini ister.

Aaliya ise onların dansını çeker. Abhi danstan ayrılmak isterken Tanu’nun kucağına düşer. Pragya ise onları görünce şok olur. Abhi eve gitmek ister ve Pragya arabaya bindirir ve içkili olduğundan bilerek içki içirdiklerini anlar. Abhi Pragya’ya sen benim karım mısın der. Pragya şok olur. Pragya eve götürür ve Abhi’yi yatağına yatırır. Sabah olduğundan Daadi Abhi’ye kızar ve sen ne yaptın der. Abhi ise ne yapmışım der. Tanu ile olan fotoğraflarını görür ve Aaliya’ya hesap soracaktır. Abhi Aaliya’ya gider ve hesap sorar. Aaliya ise lavaboda olduğunu söyler. Tanu’nun gece ağladığından bahseder ve onun ile birlikte olduğunun basına duyurmasını ister aksi halde çok zor durumda kalacaktır. Aaliya Tanu ile evlenmesi gerektiğini bile söyler. Abhi ise Tanu’nun güzel bir kız olduğunu ancak evlenmek istemediğini söyler.

Ah Kalbim 185. Bölüm Özeti? 24 Nisan Salı Neler Olacak?

Aaliya Abhi’ye tamam hemen evlen demiyorum ancak onunla birlikte olduğunu duyurmalısın der. Abhi ile Aaliya Tanu’nun evine gider. Aaliya Tanu ile önden konuşmak ister. Abhi ise beklerken Tanu’nun annesi ile karşılaşır ve annesi Abhi’ye adımızı çıkarttın diye kızar. Abhi Tanu’ya evlilik teklifi yapacaktır ve eve gelir ve Pragya’ya odayı hazırla der. Pragya ne için deyince Abhi ise kendim için der. Pragya ise evlilik teklifini terasta yaptığı günü hatırlar.

Pragya’nın hiç birşeyden haberi yoktur. Aaliya gelir ve Pragya gazeteyi görünce hemen gazeteyi saklar ve Daasi durumdan bahsettmek isteyince konuyu kapatır. Aaliya Tanu’yu eve getirir ve Pragya’nın hazırladığı terası gösterir ve bunları Abhi senin için hazırladı der. Pragya hazırlıkları tamamlayınca Abhi gelir. Bu arada Abhi Pragya üzerinde evlilik teklifi denemesi yapacaktır. Aaliya gelir ve Abhi’yi terasa gönderir. Abhi ise sırf sizin için bunu yapıyorum der. Aaliya ise mutludur.

[mavitext]Ah Kalbim 186. 187. 188. bölüm özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 183. 184. bölüm özeti ah kalbim 185. bölüm özeti ah kalbim 22 nisan özeti neler olacak ah kalbim 23 nisan özeti neler olacak ah kalbim 24 nisan özeti neler olacaj ah kalbim abhi tanu evlenecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL