Ah Kalbim 186. 187. 188. Bölüm Özeti? 25-26-27 Nisan Abhi Tanu Evlenme Teklifi

Ah Kalbim 186. 187. 188. Bölüm Özeti? 25-26-27 Nisan Abhi Tanu Evlenme Teklifi

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 186. bölüm özetinde; Abhi Tanu’nun yanına gider ve ondan özür diler. Bu arada Aaliya Pragya’ya nereye gittiğini sorar o da işim bitti eve gidiyorum der. Bunun üzerine Aaliya Abhi dekorasyonu beğenmedi der. Pragya önce inanmaz ancak sonradan merak edip gider. Tanu ise Abhi’ye mazlum rolü yapmaya devam eder. Abhi ise Tanu’ya kız arkadaşı olmasını teklif eder. Abhi sözlerine Tanu’ya çiçek verip evlilik teklifi ile devam eder. Pragya ise olan bitene şahit olur ve dünyası başına yıkılır. Tanu ise sevinir. Aaliya ise Pragya’yı görünce tamam der istediğim şeyi görmüş olmalı. Sonradan Tanu ile Pragya’nın ağlama videosunu izler ve gülerler. Bu arada Abhi ise Tanu’nun hemen evlenme teklifini kabul etmesini Nikita’nın yapmış olduğu dekorasyona bağlar. Pragya ise evde gizliden ağlamaktadır.

Bunun üzerine Beeji gelir ve ona herşeyi anlatır ve ağlar. Abhi ise rüyasında Pragya’yı görür ve ağlamaktadır. Bunun üzerine Abhi Pragya’dan özür diler. Aaliya gelir ve Abhi’ye kim evleneceğinizi hemen duyuralım der. Abhi ise bu ne acele Daadi’nin bile haberi yok der. Abhi Nikita’yı arar ancak Pragya telefonunu açmaz. Bu arada Biji gelir ve Pragya’ya gazeteyi göstererek Abhi’nin tuzak sonucu evlendirildiğini söyler. Pragya hemen Abhi’nin yanına gider. Abhi ise Pragya telefonu açmayınca evine gitmek için hazırlanır ancak Aaliya buna izin vermez ve Pragya’nın işi bıraktığını söyler. Abhi duştan çıkınca Pragya’yı görür ve neden işi bıraktın der. Pragya ise sadece on dakika geç kaldım işi bırakmadım der. Abhi ise özür diler.

Ah Kalbim 187. Bölüm Özeti? 26 Nisan Perşembe Neler Olacak?

Abhi Pragya’dan özür diler ve Pragya Abhi’yi affeder. Abhi ise dekorasyon için teşekkür eder ve partide Tanu ile evlenmek istediğini söyler. Aaliya ise evdekilere parti içim hazırlıkların hızlanmasını ister. Abhi Tanu’ya evlilik teklif ettiğini Daadi’ye söylemesi için Pragya’dan ricada bulunur. Pragya bunu kabul etmeyince Abhi Pragya’yı Daadi’nin odasına bırakır. Bunun üzerine Daadi Pragya’ya ben seninle konuşmuyorum neden geldin der. Bunun üzerine Pragya ise torununuz Tanu’ya evlilik teklif edeceğini söyler. Daadi ise bunu kabul etmeyeceğini söyler. Abhi kapıdan Pragya’yı dinler ve işi bozacak deyip söylediklerinin doğru olduğunu söyler. Bunun üzerine Daadi bu olayı bozacağını söyler.

Pragya ile Abhi odadalar ve birlikte yatağa düşerler. Abhi ile Pragya ise göz göze gelirken odaya Tanu girer ve ne yapıyorsunuz orada der. Abhi ise bebek planlıyoruz der. Bunun üzerine Abhi Tanu’ya sen de gel diye şaka yapar. Tanu Abhi ile özel konuşmak ister. Abhi Pragya’yı dışarı gönderir. Aaliya ise Pragya’ya hizmetçi gibi iş yaptırır. Pragya ise bu benim işim değil der. Bunun üzerine Aaliya ise Pragya’yı Abhi’ye şikayet eder. Abhi Tanu’yu yanına alır ve basın mensuplarına seslenir ve doğruyu yazın der. Adımı kötüye kullanmayın der. Anladığınız gibi bir şey yok der.

ah kalbim 25-26-27 nisan neler olacak

Ah Kalbim 188. Bölüm Özeti? 27 Nisan Cuma Neler Olacak?

Abhi basına açıklama yapar ve Tanu ile gizli bir aşk yaşadıklarını söyler. Tanu’da evet der biz aşkımızı gizli yaşıyorduk siz bizim imajımızı zedelediniz der. Basın ise evlilik ne zaman derç Abhi ise şimdilik kariyer planımız devam ediyor der. Pragya ve Daadi ise şaşırır. Bu arada Tanu ise Abhi’nin neden evlilikten bahsetmediğini sorar. Aaliya ise Pragya böyle bir müdahalede bulunmadı kim yaptı acaba der.

ah kalbim 25-26-27 nisan neler olacak

Daadi ise ben yaptım der. Bu arada Tanu Pragya’ya sinir olur ve onu merdivenden iter. Bunun üzerine Abhi Pragya’yı odasına götürür ve tedavi eder. Tanu kıskanır ve kendisi işi devralır sonra Aaliya Tanu’ya kızar. Abhi ise Pragya’yı tedavi etmeye devam eder. Abhi ile Pragya eve gider ve Purab oradadır. Purab Tanu ile olan durumları sorar. Dizinin bu bölümünde Purab karakterini farklı bir oyuncu oynamaktadır. Abhi ile Pragya konuşur ve Abhi Tanu’yu sevmediğini Pragya’ya itiraf eder.

[mavitext]Ah Kalbim 189.190.191.192.193.194. Bölüm Özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 25 nisan çarşamba özeti neler olacak ah kalbim 26 nisan perşembe neler olacak ah kalbim 27 nisan cuma özeti ah kalbim tanu ile abhi evlenecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL