Ah Kalbim 189. 194. Bölüm Özetleri? 28-29-30 Nisan 1-2-3 Mayıs Neler Olacak?

Ah Kalbim 189. 194. Bölüm Özetleri? 28-29-30 Nisan 1-2-3 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizilerinden bir tanesi. Bu zamana kadar 3’er bölümlük yayınladığımız özetlerin ardından şimdi bonus olarak 12 bölüm özetini birden yayınlıyoruz. Kısa ve öz olarak yayınlayacağımız özetler ile birlikte önümüzdeki 2 haftada neler olacağını bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 189. 190.191. Bölüm Özetleri? 28-29-30 Nisan Neler Olacak?

Ah Kalbim 189. bölümünde; bu bölümde Purab Abhi’ye Tanu ile ile ilgili konuda hesap sorar. Purab bu işin arkasındaki ismin Aaliya olduğunu öğrenir. Purab Aaliya ile konuşur ve Abhi için bir doktor arkadaşının geleceğini ve herşeyin açığa çıkacağını söyler. Aaliya ise şaşkındır. Bunun üzerine Aaliya şenlikte Pragya’ya zarar vermek ister. Bunun için bir keskin nişancı ayarlar. Bu arada Daadi’yi birisi arar ve Abhi’yi öldürmek ile tehdit eder. Aaliya ise şaşkındır. Bu da nereden çıktı der. Pragya ise bunun Nikhil olabileceğinden şüphelenir.

Ah Kalbim 190. bölüm özetinde ise; Abhi Pragya’ya kıyafet parası verir. Tanu ise basit kıyafetler ile karşılarına çıkınca herkes Tanu’ya güler. Tanu Aaliya’nın yanına gelir ve ona senin yüzünden rezil oldum der. Bunun üzerine Aaliya Tanu’yu gönderir. Tanu elbisesini değiştirirken Aaliya yanına Abhi’yi gönderir. Abhi ise Aaliya’nın odasında diye oraya girer ancak orada Pragya üstünü değiştiriyordur. Pragya Abhi’yi görünce saklanır. Aaliya ise keskin nişancı ile görüşür. Tanu Abhi ile Pragya’yı görünce kıskanır. Sonra Aaliya Tanu’ya Abhi’nin yanında durmasını böylelikle Pragya’yı öldürme planının işlemesi gerektiğini söyler.

Ah Kalbim 191. bölüm özetinde; Abhi ile Pragya yan yanadır. Pragya keskin nişancıdan dolayı Abhi’nin yakınındadır. Sarla ve Janki’de Pragya’yı merak ederler. Bu arada keskin nişancı heykelin oradadır ve Pragya onu fark eder. Nişancı tam ateş edecekken Pragya ve Abhi yere kapaklanır ve kurtulurlar. Daadi Abhi’yi odasına götürür. Bu arada keskin nişancı çiçeklerin içerisine bomba koyar ve Abhi’ye gönderir. Aaliya’yı arar ve çiçeğe bomba yerleştirdiğini ve Abhi’nin çiçeği sekreterine vermesini söyler. Bunun üzerine Abhi Pragya’ya çiçeği verir. Pragya ise koşa koşa çiçeği arabaya götürmektedir. 

Ah Kalbim 192. 193. 194. Bölüm Özetleri? 1-2-3 Mayıs Neler Olacak?

Ah Kalbim 192. bölümünde; Purab olayın farkına varır ve Abhi’yi uyarır. Abhi koşarak Pragya’nın elindeki buketi alır ve heykele doğru atar. Pragya’yı kurtarır. Abhi Pragya’yı sorar. Aaliya ve Tanu onu odasına götürür. Abhi Pragya’yı evine götürmek ister ve Tanu ile Aaliya karşı çıkar. Abhi Purab’dan rica eder. Purab Pragya’ya Abhi’nin sekreteri olduğunu söylemelisin der. Pragya şimdi değil derken Daadi hedefin Pragya olduğunu anlar ve sabah olduğunda Sarla ve ailesine gerçekleri söyler. Sarla şimdi şaşkındır. Bu arada Tanu ve ailesi Abhi’yi avuçlarının içine alır ve evlilik için tarih aldırırlar. Abhi ise Pragya’nın yanına gelir ve bundan sonra Tanu’nun sekreteri olacaksın der. Pragya ise kabul etmez. Abhi kıskandın mı yoksa der.

Ah Kalbim 193. bölüm özetinde ise; Abhi Tanu ile evlenmeyi kabul etmiştir ancak mutlu değildir. Tanu Abhi’ye neden mutlu olmadığını söyler. Abhi ise daha birbirimizi tanımadan evleniyoruz der. Tanu ise kendisinin en iyi olduğunu söyler. Daadi ise Pragya ile konuşur ve öyle bir plan yapacağım ki senin benim gelinim olduğunu ispatlayacağım der. Aaliya ise olanı biteni duyar. Pragya Purab’a gider ve yalanlarını ortaya çıkarmalıyız der. Pragya ile Abhi ile evde karşılaşır ve neden buradasın der. Abhi ise evlilik için davete geldim der. Evdekiler şaşırır. Daadi ve Daasi kına gecesi dekorlarına zarar verirler. Aaliya ve Tanu ise Abhi’ye şikayet eder. Abhi Pragya’ya kıyafet seçiminde yardımcı olmasını söyler. Tanu kıskanır. Purab ise Abhi’ye Aaliya’nın zorla içki içirdiğini ispat için o geceki kız ile anlaşır.

Ah Kalbim 194. bölüm özetinde ise; Abhi’nin hayranı olan kız gelir ve Abhi’ye içki içirip tuzağa düşürenlerin Aaliya ve Tanu olduğunu söyler. Abhi bunlar doğru mu diye Aaliya’ya sorar. Aaliya ise ağlama rolü yaparak üste çıkmaya çalışır. Bu arada Abhi kına gecesi için hazırdır. Pragya daha fazla dayanamaz ve dışarı çıkar. Abhi peşinden gider ve kendi isteği ile evlenmediğini ve Tanu’yu sevmediğini söyler. Pragya ise bundan önce birini sevdin ve belki de onu unuttun deyince Abhi şaşırır. Pragya kına tabağını getirir. Bu arada Abhi yanına gidince tabak dökülür ve Pragya’nın elinde ve alnına kına sürülür. Bu duruma Aaliya ve Tanu sinir olur. Pragya ve Abhi elerini yıkamaya gider. Aaliya ise bu düğün olacak göreceksiniz der.

Etiketler: ah kalbim 189. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 190. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 191. bölüm özeti ah kalbim 192. bölüm özeti ah kalbim 193. bölüm özeti ah kalbim pragya hapisten çıkacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL