Ah Kalbim 195.196.197. Bölüm Özeti? 4-5-6 Mayıs Neler Olacak?

Ah Kalbim 195.196.197. Bölüm Özeti? 4-5-6 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm heyecanı ile devam ederken dizide Abhi’nin hafızasının gitmesi işleri iyice zorlaştırdı. Pragya tüm kalbiyle Abhi’yi tekrar kazanmanın yollarını yaşarken bu bölümde bir veda var. Ah Kalbim 195. 196. 197. bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

Ah Kalbim 195. 196. 197. Bölüm Özeti? 4-5-6 Mayıs Neler Olacak?

Ah Kalbim 195. bölüm özetinde; Tanu Pragya tüm gecemi mahvetttin diye kızarken Abhi kızılması gereken biri varsa o da benim der. Tanu daha da ileri gider ve Pragya’ya bir tokar atacakken Abhi engeller. Abhi bu durum karşısında kınayı iptal eder. Tanu şoklardadır. Tanu Aaliya’nın yanına giderken Aaliya Abhi’den özür dile der. Tanu Abhi ve Tanu’dan özür diler ve kına devam eder. Sonrasında herkes dağılır.

Aaliya Pragya’nın eline bir kağıt verdirir ve Abhi’nin imzalamasını ister. Pragya Abhi’ye götürür. Abhi imzalayacakken Aaliya durdurur ve imzalama der. Kağıtlara bakarki kağıtlarda Abhi’nim tüm malvarlığı Nikita’ya geçecektir. Pragya şok olur bunları bana muhasebeci verdi der. Tanu’da polisi arar. Abhi istemese de Pragya tutuklanır.

Ah Kalbim 196. bölüm özetinde ise; Purab Abhi’ye Pragya’nın tutuklanmasına nasıl izin verirsin der. Aaliya araya girince Purab Aaliya’ya tokat atacakken Abhi engeler. Pragya Abhi’yi Abhi ise Pragya’yı düşünmektedir. Abhi Pragya’nın yanına gider ve Pragya Abhi’ye çok sevdiğini söyler. Abhi şaşırır ve ben Tanı ile evleneceğim der. Pragya ise bunları buradan kurtulmak için söylediğimi düşünme der. Bunların hepsi bir hayaldir.

Abhi gerçekten gidecekken Aaliya durdurur. Sarla gelir ve Abhi’ye kızar. Abhi bu sefer gerçekten kurtarmak için harekete geçer ve eline bir çiçek alır. Ancak Sarla para verip kızını kurtarır. Aaliya ise Nikhil ile görüşür bu arada Nikhil’i oynayan oyuncu da değişmiştir. Abhi ise karakoldan Pragya’nın evine gidecektir.

Ah Kalbim 197. bölüm özetinde ise; Sarla eve gelince Pragya’nın eşyalarını toplar. Pragya şaşırır. Sarla buradan gidiyoruz der. Burada kaldıkça Aaliya ve Tanu sana zarar verecek ya beni ya eşini seç der. Pragya annesine bunu isteme der. Tanu ise Nikhil’e acele etmesini söyler. Nikhil ise Abhi’ye kızgın olduğundan onu öldürmeyi düşünür. Nikhil hem Abhi hem Pragya’yı öldürmek ister.

Tanu yapma dese de Nikhil telefonu kapatır. Nikhil’in adamı Abhi’nin izini kaybeder. Abhi Pragya’nın gittiğini Daadi’ye haber verir. Abhi Pragya’ya tren istasyonunda ulaşır. Abhi zorla Pragya’yı eve götürmek ister. Sarla Abhi’ye tokat atar. Tüm bunlar Abhi’nin rüyasıdır. Abhi hızla tren istasyonuna gelir ve Nikita diye seslenir. Pragya bir ses duydum dese de annesi hayal görüyorsun der. Abhi ofise geldiğinde Pragya’yı göremez. Gelir ve muhasebeciye tokat atar. Aaliya gelir ve o da muhasebeciye tokat atar.

Etiketler: ah kalbim 195. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 196. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 197. bölüm özeti neler olacak ah kalbim 4 mayıs olacaklar ah kalbim 5 mayıs olacaklar ah kalbim 6 mayıs olacaklar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL