Ah Kalbim 23 Aralık Cumartesi 65. Bölüm Özeti? Abhi ve Pragya Kurtulur!

Ah Kalbim 23 Aralık Cumartesi 65. Bölüm Özeti? Abhi ve Pragya Kurtulur!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Aalia ve Tanu Aaliya’nın hain planı hakkında konuşmaktadırlar. Polis ise ormanda kaçırma olayları ile ilgili iz aramaktadır. Bir kişiyi yakalar. Yakalanan kişi hiçbir şey yapmadığını kimseyi kaçırmadığını söyler. Polis kaçırmak ile ilgili bir şey söylemediği halde neden böyle konuştuğunu Abhi ve Pragya’nın nerede olduğunu sorar. Polis adamı sorguya alır. Pragya ve Abhi ise barakadadırlar. Dizinin 23 Aralık Cumartesi 65. bölüm özetini yazımıza bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 23 Aralık Cumartesi 65. Bölüm Özeti?

Tanu Pragya’nın Abhi’ye büyü yaptığını düşünmektedir. Bunu Aaliya’ya da söyler. Mitali ise büyünün ormanda daha etkili olacağını söyler. Tanu ise korkar. Sarla ise Pragya’yı düşünüp ağlamaktadır. Polisler adamı konuştururken başka biri konuşulanları duyar ve Purab’a bu adamı götürürse ödül alabileceğini düşünür. Polislerin elinden adamı kaçırır. Purab’ı arar ve adamdan bahseder. Purab Abhi’nin evine gelmesini ister ve polise de haber verir. Pragya Abhi uyurken onu izler ve yarasında masaj yapar. Bu arada adamlar Abhi’nin evine gelir. Purab Abhi ve Pragya’nın yerini sorar. Adam ise bilmediğinden bahseder. Purab adama tokat atar ve Akash da gelir. Adamı döver. Adam konuşur. Patronun bu olayla ilgisi olduğunu Abhi’nin vurulduğunu ve uçurumdan düştüklerini söyler ve herkes şok olur. Abhi ve Pragya’nın öldüğünü düşündüğünü fakat cesetleri bulamadıklarını söyler. Purab bu anlatılanları saçma bulur ve Pragya ile Abhi’yi bulacağını söyler.

Tanu Aliya’ya Abhi gerçekten ölmüş olabilir mi diye sorar. Hepsi bu olayda bir birlerini suçlar. Gece zor geçer ve sabah olur. Abhi uyanır ve polisler onları arar. Abhi bazı sesler duyar ve kulübeye geri döner. Pragya’ya sesler duyduğunu söyler. Oradan kaçmaları gerektiğinden bahseder. Pragya ise yarasının olduğunu ve iyileşmediğini belirtir. Kapı çalar Abhi ve Pragya banyoya saklanır. Bülbül Daadi2ye su getirir ve karşısında Pragya’yı görür. Bunun hayal olduğunu düşünür. Abhi’de Pragya’nın araksından çıkar ve kurtulurlar ve eve dönerler. Daadi ve diğerleri çok mutlu olur. Neil adamlarını döver ve Abhi ile Pragya’yı bulmalarını söyler. Purab ise ormanda Abhi ve Pragya’yı arar. Bülbül onu arar ve eve gelmesini söyler. Bu arada film şirketinden birileri gelip Abhi’nin kurtulması şerefine br parti vereceklerini söyler. Daaddi buna itiraz eder.

Polisler gelir ve Abhi ile Pragya ile konuşmak isterler. Abhi ve Pragya olanları anlatır. Mitali bunları duyar ve endişelenir. Purab ise bir parti vereceğini söyler ve hazırlıklara başlar. Parti başlar. Abhi’ye olan ilgiyi Tanu kıskanır. Abhi Tanu’yu kucağına oturtur ve onu özlediğini söyler. Bülbül ve Purab’ta partidedir. Bülbül Abhi ve Pragya’yı neler olduğu konusunda sıkıştırır. Bülbül Pragya’nın saklandığı yerde onu rahat bırakmaz. Kurşun yarası olduğunu yürüyemediğini Pragya’nın karısı olduğunu ona sarılması gerektiğinden bahseder.

[pembetext]Ah Kalbim 66. Bölüm Abhi Pragya’yı Öptü mü? Tıklayınız![/pembetext]

Ah Kalbim 65. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ah kalbim 23 aralık özeti ah kalbim 65. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL