Ah Kalbim 26 Aralık Salı 61. Bölüm Özeti ?

Ah Kalbim 26 Aralık Salı 61. Bölüm Özeti ?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Neil Bülbüle boya sürmek isteyince Purab kıskanır ve boyayı kendi sürmek ister. Abhi ve Pragya kendinden geçmiş bir şekilde dans ederler. Abhinin burnundaki boyayı silen Pragya da boyadan nasibini alır… Ah Kalbim dizi severler tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Bakılım yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

Ah Kalbim 26 Aralık Salı 61. Bölüm Özeti ?

 Abhi Pragyaya da boya ile sakal ve bıyık yapar. Çok eğlenceli anlar geçiren ve Halkın arasına karışan ikili Abhinin hayranlarıyla uğraşırlar. Kimisi öz çekim yapar kimisi şarkı ister. Mafyanın adamları ise Pragya ve Abhiyi bulmak için uğraşırlar. Aaliya ise Purab’a bişey içirir. Purab onun etkisiyle Aaliya’yı Bülbül zannedip öpmek isteyince odama gel öpmekten daha fazlası için der ve onu odasına götürür. Bülbül ise onu arasa da bulamaz. Neil ise Bülbülün Peşinde boya sürmek için fırsat kollar.

Neilin adamları halkın arasından Abhi ve Pragyayı seçemeyince önce silah doğrulturlar sonra da su dökerler. Pragya ve Abhi koşarak kaçarlar. Neil odaya girince Bülbülün kıyafetini görünce onu kaçırmaya çalışır ama Aaliya ona tokat atar. Bülbül de gelince Aaliya Neil’i perdenin arkasına saklar. Bülbül ne yapıyorsun burda Purab ile der. Purab’a biri içecek verdi bende onu buraya getirdim der. Sarla ise perdenin ardındaki ayakkabıyı fark eder. Herkes oraya bakınca Neil ayakkabıyı bırakıp kaçar. Aaliya ise Purab’ı başka odaya götürün der. Abhi ve Pragya bu sırada tekrar yakalanır. Neil onların yanına gider.

Bu sırada Aaliya kardeşimi bırak yoksa polisi arayacağım derken Neil gel ve onların ölümünü izle diye tehdit eder. Aaliya tek başına oraya gitmeye karar verirken Bülbül ondan şüphelenir. Aaliya Neili ikna eder Pragyayı öldürecek ama kardeşini bırakacaktır. Purab ise en son Holi festivali için gittikleri yeri hatta tekrar yakaladıklarını da öğrenir. Bülbül ve Purab oraya gidip polislerle Abhi ve Pragyayı ararlar. Neil içkinin etkisiyle Pragyanın eline silahı tutturur ve Abhiyi vur der, böylece ikisinden de kurtulacaktır. Pragya vurmam diye ısrar ederken adamlardan biri tetiği çeker. Neil elinden vurulur ve bayılır. Mitali ise içecekten dolayı Bülbül’ün yanında Aaliya ve Tanu’ya kaçırılmaya olayının arkasında siz varsınız, polis sizi tutuklayacak der. Ama ikili biri duyacak diyince zaten Bülbül sizi dinliyor cevabını verir.

[mavitext]Ah Kalbim 60. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Ah Kalbim 62. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: ah kalbim Ah kalbim 26 Aralık özeti ah kalbim 61.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL