Ah Kalbim 27 Aralık Çarşamba 62. Bölüm Özeti ?

Ah Kalbim 27 Aralık Çarşamba 62. Bölüm Özeti ?

Yazar: Emre Ah Kalbim

Bu bölümde; Mitali, Tanu ve Aaliya ile olanları konuşurken arkalarını döndüklerinde Bülbül’ü görürler. Ama Bülbül Mitalinin söylediklerini duymamış sadece Aaliya için yardım istemeye gelmiştir. Şirketin adamları Abhi ve Pragyayı yakalayıp bir odaya hapseder. Bu sırada Neil Ambulansta ameliyat olur ve kurşunu çıkartırlar. Şirket adamları Neil vurulduğu için Abhi ve Pragyayı silahla vurmak ister ama diğer patronlar buna engel olmak ister çünkü eğer vurulması gerekiyorsa bunu Neil yapması gerek diye vurulmalarına engel olur. Adamlar odadan çıktıktan sonra Abhi Pragya’nın moralini yerine gelsin diye şaka yapıp güldürmeye çalışırlar. Bakalım bölümün ilerleyen sahnelerinde bizi neler bekliyor.. Buyrun o zaman..

Ah Kalbim 27 Aralık Çarşamba 62. Bölüm Özeti ?

Pragya Abhi’ye moral vermeye çalışır. Abhi yanında olduğum sürece Pragyaya bir şey olmayacak der. Abhi sevdiğini söyleyerek yanına gelmesini ister. Pragya sürünerek yanına gider ve koynuna sokulur. Purpi Sarla’ya yemek götürür ancak odasında  bulamaz ve panikleyerek Babanneye haber verir. Ev halkı Sarlayı her yerde ararlar. Pazar yerinde gördükleri herkese Sarla’yı sorarlar.  Bu arada Abhi ve Pragyanın tutulduğu mekanda Neil’in adamları kapıda beklerken bir adam  çay getiriyor. ilk önce tereddüt etselerde sonradan çayı içiyorlar. Adamlar çayı içince teker teker lavaboya gidiyorlar. Genç adam hemen içeri girer ve Abhinin ellerini çözer. Adam Abhinin hayranı olduğunu ve takip ettiğini söyler. Adamlar gelmeden kaçmalarını söyler ve onlara yardımcı olur.  Abhi daha ellerini bile çözmeden koşmaya başlarlar. Yakınlarda ambulans görürler. Abhi ve  Pragya’ya ambulansı çalıştırmak için içeri bindiği sırada Pragya arkadan ses gelince camdan gizlice bakar. Neil ambulansın içerisinde olduğunu görünce hemen saklanır ve durumu Abhiye haber verip hemen ambulansın yanından kaçarlar.

 

Neil seslerden şüphelenir ve yaralı halde onlara bakmaya gider. Bu arada Abhi ve Pragya ormandan kaçarlar ve karayoluna ulaşırlar. kamyonun geldiğini görünce önüne Abhi atlar. Kamyon şoförü zor durur ve komyondan inip Abhi ye kızar. Abhi ve Pragya adamdan yardım isterler. Adam ilk başta kabul etmese de Pragya adamı ikna eder. Abhi ve Pragya kamyon kasasında yolculuğu başlar. Neil ise kaçtıklarını anlayınca adamlarını döver ve hemen Pragya ve Abhi’yi bulmalarını ister. Büyük anne ve Janaki pazar yerinde aramaya devam ederler. Arla Abhi’nin evine gitmiş olabileceğini düşünüp orayı arar ancak Sarla oraya da gelmemiştir. Abhi ve pragya yolculuk ederken kamyon durur ve şoför kamyonun arızalandığını söyler. Yola yürüyerek devam etmek zorunda kalan Abhi ve Pragya beyaz araba içerisinde Neil ve adamlarını görür. Hemen saklansalar da adamlardan bir tanesi de Pragya ve Abhi’yi görmüştür. Abhi ve Pragya’nın hayranı da Neil ve adamları ile beraberdir. Abhinin hayranı gördüklerinin onlar olmadığını söyleyince Neil tarafından öldürülür.

 

Abhi ve pragya adamın vurulduğunu görünce koşarak kaçmaya çalışırlar. Pragya ormanda derin bir çukura düşer ve Abhi bunu çok geç farkeder.  Abhi ona zar zor yardım eder.  Abhi Pragyayı kurtardıktan sonra bu seferde Pragya ayağını incitir. Doğal ilaç sürer. Bu sırada Sarlayı Tapınakta bulurlar. Purap Komiser’e Abhi ve Pragya’yı neden hala bulamadıklarını sorar. Komiser her yerde aradıklarını ve bira sabırlı olmasını ister. Purap konu ile ilgilenmedikleri için olayı basına, komiserin yanında duyurur. Geceyi ormanda geçiren ikili sabah erken uyanan Pragya Abhi’nin uykuda su istediğini görünce tapınaktan su almaya gider. Abhi de uyandığında yanında Pragya’yı bulamayınca hemen aramaya çıkar. Pragya geldiğinde Abhi bulamayınca Pragya da Abhi’yi aramaya başlar. Abhi Pragya’yı bulduğu sırada Neil ve adamları da ikiliyi bulurlar. Abhi Pragya’ya kaş göz hareketleri ile kaçmasını söyler. İkili aynı anda zıt yönlere kaçarlar. Neil ve adamlarını atlatınca aynı yere geri gelirler. Abhi ve Pragya ormanda bir gece daha yürürler. Arkalarından da Neil ve adamları takip ederler. Abhi ve Pragya uçurumun kenarında sıkışır kalırlar.

[kirmizitext]Ah Kalbim 61. Bölüm Özeti? Tıklayınız[/kirmizitext]

[mavitext]Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 62. Bölüm Fragmanı?

Etiketler: ah kalbim 27 aralık özeti ah kalbim 62. bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL