Ah Kalbim 5 Şubat Pazartesi 109. Bölüm Özeti Fragmanı!

Ah Kalbim 5 Şubat Pazartesi 109. Bölüm Özeti Fragmanı!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Ah Kalbim 109. Bölüm özetinde; Daadi Abhi’ye başka bir odada kalmasını ister. Pragya ise odasına geldiğinde Abhi’yi göremez. Bunun üzerine Daadi olan biteni anlatır. Bu arada Abhi ise planlarının Daadi tarafından bozulduğunu söyler. Abhi Pragya’yı özleme bahanesi ile Pragya’nın yanına gider ve onu özlediğini söyler. Ah Kalbim 5 Şubat 109. Bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 5 Şubat Pazartesi 109. Bölüm Özeti Fragmanı!

Purap pazara bir şeyler almak için çıkar. Bu arada Pragya’yı öldürmeye çalışan Vijay’ı görür ve onu takip eder. Ardından durumu Pragya’ya söyler. Pragya Purab’ın yanına gelir. Bu arada Bülbül de oraya gelmiştir. Onlar kendi aralarında konuşmaya dalmışken Vijay oradan ayrılır. Abhi reklam amaçlı bir yerlere gitmiştir. Pragya gelmek ister. Abhi dans etmek için Pragya’ya teklif götürür. Pragya önce kabul etmese de sonradan dansa eşlik eder. Vijay ise Abhi ve Pragya’yı görünce kaçar. Abhi arabasına binip giderken Vijay’a çarpar.

Abhi Vijay’ı evine getirir. Pragya eve gelen kişiyi merak eder ve bakar ki aradığı kişidir. Pragya bu durumdan Purab ve Bülbül’e haber verir. Şimdi bu adamı korumak zorundadır. Pragya odasına gittiğinde Abhi elinde gitarla onu sevdiğini söyler. Pragya ise ona şarkı söylemesini söyler. Aliya, Tanu ve Raj Abhi’nin eve getirdiği kişiyi merak eder. Ronnie ise onları içeri girdirmez. Aliya, Tanu ve Raj ise Ronnie engelini aşmak için ona ilaç verirler. Ronnie ise içeçeğin etkisi ile kendinden geçer. Bunun üzerine Aliya ve ekibi Vijay olduğunu görünce Pragya’nın neden onu koruduğunu anlarlar.

Aaliya, Tanu ve Raj Vijay’ın kendisine gelip herşeyi anlatırsa başlarına büyük bir bela alacaklardır. Bunun için hemen bir şeyler yapmaları gerekmektedir. Vijay’ı alıp hemen bir battaniye içerisine sararlar ve tam dışarı çıkacakken Pragya gece susadığı için uyanmıştır. Pragya Ronnie’nin kapı önünde baygın yattığını görünce bir şeylerin ters gittiğini anlar. Aaliya, Tanu ve Raj dışarıdan ses geldiğini duyarlar ve Vijay’ı hemen yatağın altına saklarlar. Pragya ise odadan gelen sesleri duyar ve kapıdan içeriyi dinler.

[mavitext]Ah Kalbim 110. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Ah Kalbim 109. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 5 şubat ah kalbim özeti ah kalbim 109. bölüm özeti ah kalbim 5 şubat fragmanı ah kalbim 5 şubat pazartesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL