Ah Kalbim 55. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Özeti- Bülbül Kaçırılıyor

Ah Kalbim 55. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Özeti- Bülbül Kaçırılıyor

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizilerden biri olan Ah Kalbim’de 18 Aralık 55. Bölümde neler olacak? Bülbül’ün kaçırıldığı bu bölümün özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 55. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Özeti- Bülbül Kaçırılıyor

Ah kalbimin 55. bölüm özetinde şirket yetkilisi yolda gördüğü Aliya’nın arabasını takip etmeye başlar. Bu arada Abhi ve Pragya da çay içmek için durmuşlardır. Abhi Tanu ile geldiği bu yerin hatırasını canlandırır. Bulundukları yerdeki bir adam Abhi’nin arkadaşı çıkar. Onlarla sohbet ederken yanındakinin kim olduğunu sorar. Pragya ise eşi olduğunu söyler. Adam ise bir sanatçı olduğunu ve klasik müzikler söylediğini Abhi kadar meşhur olmadığını dile getirir. Abhi’de kendisinin de klasik müzikten hoşlandığını söyleyerek adamın numarasını alır. Adam Pragha’ya bayılır ve Abhi’ye böyle bir karısı olduğu için şanslı olduğunu söyler.

Bu arada şirket yetkilisi Aliya’nın önünü keser ve arabada bulunan Aliya, Mitali ve Tanu’yu alarak bir yerlere götürür. Bülbül’e kezzap dökmenin hesabını onlara sorarken, Aliya onun Bülbül ile ilgilendiğini anlar. Aliya Purap ile Bülbül’ün yakında nişanlanacağını söyler. Adam şok olur. Aliya Purap onu elde edince öldürecek der. Adam ise Purap’ı öldürmeyi teklif eder. Aliya kardeşinin çok akıllı olduğunu ve nişanı engelleyeceğini söyler. Bülbül Pragya’ya aşk teklifi edip etmediğini sorar. Pragya ise henüz teklifte bulunmadığını söyler. Şirket yetkilisi adamlarına Bülbül ile Prgya’nın birlikte çekilen resimlerini gösterir. En Güzelini kaçıracaklarını söyler. Adamlar ise ikiside güzel derler.

Pragya bir ara arabadan siyah iplik almaya çıkar. Adamlar harekete geçer. Fakat polisleri göründe vazgeçerler. Bülbül ve Sahra’da Pragya’nın yanına gelirler. Adamları arayan şirket yetkilisi ne yaptınız der. Adamlar ise henüz bir şey yapamadık derler. Aliya ise Şirket Yetkilisine sana güvenmekle hata ettim der. Tanu’da Abhi’yi görünce anne ve babasının evlilik için geldiğini ve Abhi’nin çok az zaman ayırdığından yakınır. Bülbül ise Praghan’nın Abhi’ye aşkını itiraf edemediğini Purap ile konuşmaktadır. Bu arada şirket yetkilisi kendisi gelerek Bülbül’ü kaçıracaktır. Nişan merasimi başladığında maskeli adamlar dans etmeye başlar. Şirket yetkilisi de maske ile Bülbül’e yaklaşır ve onunla dans etmek ister. Purap izin verince dans etmeye başalar. Danstan sonra Purap nişan yüzüğünü takar. Bu arada elektrikler gider. Elektirikler geldiğinde Bülbül ortada yoktur.

Etiketler: ah kalbim 18 Aralık Pazartesi özeti ah kalbim 55. bölüm özeti ah kalbim 55. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL