Ah Kalbim 56. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak? Pragya Kaçırılır!

Ah Kalbim 56. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak? Pragya Kaçırılır!

Yazar: Emre Ah Kalbim

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi Ah Kalbimde Bülbül ortadan kaybolduktan sonra Purap onu her yerde aramaya başlar. Abhi’de aramaya yardım eder. Bülbül ise saklandığı depodan Purpi ile çıkarken Pragya’da depoda kalarak Abhi’nin de kendisini aramasını ister. Pragya şalı kafasına çekip bekleye dursun Purap ve Abhi Bülbül’ü aramaya devam ederken Aliya ve Tanu’da teleşla ortada dolanırlar. Purap ve Abhi ile karşılaştıklarında onların gidebilecekleri yerlere baktıklarını söyleyerek iz kaybettiriyorlar. Amaçları adamların bir an önce işlerini halletmeleri. Bu sırada adamlar Pragya’ya Purap ve Abhi’nin geldiğini düşünerek eter koklatarak bayarlar. Ah Kalbimin 56. Bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 56. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Bir müddet sonra Talu ve Aliya’da malzeme odasına gelirler. Aliya yerde Bülbül’ün saatini gördüğünde adamların işi bitirdiğini düşünürler ve Tanu’ya bunu kutlamalıyız der. İkli odalarında anın tadını çıkarırken Tanu Bülbül’ün sesini duyduğunu söyler. Telaşla dışarı baktıklarında Bülbül’de uzaklaşmıştır. Aliya Tanu’ya psikolojisinin bozulduğunu söyleyerek takılır. Purap Bu oyunun fazla sürmesinin önüne geçmek için Bülbül’e 10 saniye verir. Yoksa Aliya ile nişanlanacağını söyler. Aliya ise bunun bu kadar kolay olmayacağını ve Purap’ın kendisini seveceğini söyler. Bu arada Bülbül çıkar. Aliya ve Tanu gözlerine inanamaz. Sarla nişan olmasaydı seni tokatlardım der. Bülbül ablamın bir şakasıydı der. Yüzük değişimi yapılır ancak Pragya ortada yoktur.

Abhi onları teskin etmeye çalışırken Bülbül onunla son olarak malzeme odasında karşılaştıklarını söyler. Bir şeylerin ters gittiği belli. Pragya’yı kaçıran araba Süresh’in motoruna çarpar. Suresh adamlarla tartışmaya başladığında Pragya’yı baygın halde bulur. Suresh arabanın arkasından koşar. Surash uzun süre motoru ile arabayı takip eder. Ancak adamlar kaçar ve Pragya’yı şirket yetkilisinin yanına götürür. Adam karşısında Pragya’yı görünce adamları dövmeye başlar. Pragya uyanıp bağırıp çağırınca ağzını kapatırlar.

Suresh yaralı bir şekilde Abhi’nin evine gelir. Dadi çok üzülür ve hemen polise haber verir. Evdeki hizmetçilerden biri de bağlanmış şekilde görülür. Şirket yetkilisi adamlarına Pragya’yı öldürmelerini söyler adamlar bunu yapıp yapmama konusunda karasızdırlar. Şirket yetkilisi Mati’yi arayarak yardım etmek bahanesi ile Abhi’nin evine geleceğini söyler. Abhi adamı evden atar. Pragya bir yolunu bularak kaçar adamlarda peşinden gider. Pragya Abhi’yi arar. Abhi nerede olduğunu sorar. Bulunduğu yeri söylediğinde telefon kesilir. Abhi hemen yola çıkar. Adamlar ise Pragya’yı elinden bir kaç kez kaçırır. Pragya yakalanacak mı? Bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

[mavitext]Ah Kalbim 55. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: ah kalbim 20 aralık özeti ah kalbim 56. bölüm neler olacak ah kalbim 56. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL