Ah Kalbim 60. Bölüm Özeti Fragmanı? 25 Aralık Pazartesi- (Abhi ve Pragya Kaçar)

Ah Kalbim 60. Bölüm Özeti Fragmanı? 25 Aralık Pazartesi- (Abhi ve Pragya Kaçar)

Yazar: Emre Ah Kalbim

Pragya’yı kaçıran şirket sahibi adamlarının gevşek davranmasına kızar ve hepsini uyarır. Bir an önce Pragya ve Abhi’nin bulunduğu yeri yakıp uzaklaşmalarını söyler. Adamlar burayı yakarsa Polisler hemen gelir dese de kötü adam fabrikanın etrafına benzin döküp ateşe verir. Aaliya ve Tanu ise aynı yatakta sabahlayan Purap ve Bülbül’ü görünce sinir olurlar. Aaliya defter alıyorum bahanesi ile bilerek kaseyi kırar. Purap ve Bülbül hemen uyanırlar. Aaliya yalandan özür diler ve odadan dışarı çıkar. Dizinin 60. bölüm özeti ve 25 Aralık Pazartesi olacak olaylar hakkında bilgiler yazımızın devamında.

Ah Kalbim 60. Bölüm Özeti Fragmanı? 25 Aralık Pazartesi- (Abhi ve Pragya Kaçar)

Purap olanları Akash olanları Purap ile değerlendirirken Daadi Purap’ın yanına gidiyor ve Abhi ve eşi Pragya’yı kurtarmasını istiyor. Purap her ikisi de iyi olduğunu söylüyor. Purap onlar için elinden ne gelirse yapacağını zaten emniyet de bu işin peşinde bende bu işin peşindeyim ne gerekiyorsa yapacağım diyerek Daadi’ye söz verir. Kötü adamlar ahşap binayı yakıp gitmişlerdir. Abhi ateşlerin sesi ile uyanır ve hemen Pragya’yı uyandırmak için Tombalak diye seslenir. Pragya daha uyanmadığı için sayıklamaktadır. abhi sesini yükseltince Pragya ateşlerin arasında olduklarını görüp çok korkarlar. Abhi elindeki ipleri bir fare gibi kemirir ve ipten kurtulur. Hemen Pragya’nın da iplerini çözer. Kapıdan çıktıklarında karşılarında adamları bulan ikili şok olurlar.

Şirket patronu dalga geçen lafları ile Abhi ve Pragya’nın siniri bozar. Kötü adam Neil fabrikadan dışarı çıkmasın diye kapının önüne de saman ve benzin döküp yakar. Abhi ve Pragya artık ön taraftan çıkamayacağını anlayınca tekrar yanan fabrikanın içerisine girerler. Abhi bir çıkış yolu ararken yere düşer. Pragya Abhi’yi sorar. Abhi iyi olduğunu söyleyip yeni bir yol bulacağını söyler. Aaliya sim kartını değiştirip Kötü Adam Neil’i aramak isterken Bülbül yakalar ve bağırışmalı laf kavgası etmeye başlar ev halkı da bağırışmalar gelir. Bülbül Daadi’ye Aaliya Pragya ve Abhi’yi kaçıran adamlar ile konuştuğunu söyler. Aaliya bunu da nereden çıkardın deyince Bülbül telefon ile Abhi’yi aradığını ama ulaşamadığı bir vakitte sen Abhi’ye ulaştığını ve iyi olduğunu söyledin der.

Daadi’ye hemen polisi çağırmasını ve Aaliya’nın tutuklanmasını ister. Daadi Abhi her ne kadar Aaliya’yı affetmemiş olsa da kuzeninin canına kast edecek bir olayın içerisinde asla olmayacağını ve buna ihtimal vermediğini söyler. Aaliya ise suçlamaları kabul etmeyip iftira atıldığı gibi sözler ile kendisini savunur. Bu savunma o kadar etkili olur ki Mitali bile Aaliya’dan için Bukalemun gibi bir kadın kesinlikle karşısında olmak istemem diyerek içerisinden geçirir. Aaliya oradan ayrılır ve müsait bir yere geçip Neil ile konuşur. Neil Fabrika’yı Pragya ile yaktığını söyler. Tanu da artık Pragya öldü diye sevincinden yerinde duramaz. Neil Abhi’yi de serbest bıraktığı yalanını söyler. Bu sırada içeride ölüm kalım savaşı veren ikili ateşten yanmasa bile dumandan zehirlenmek üzeredir.

[pembetext]Ah Kalbim 56. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Ah Kalbim 61. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Abhi Pragya’ya tombalak en kısa ve masrafsız çıkış yolu bulacağım merak etme diyerek Pragya’nın korkusuna engel olmaya bir taraftan da çıkış yolu aramaya devam eder. Alevlerin arasında bir motosiklet bulur. Motosikleti uzun uğraşlar sonunda çalıştırır. Neil içeriden motor sesi gelince kaçmalarına müsade etmeyin diye adamlarına emir verir. Abhi motorla fabrikadan çıkar. Motorla ormana dalan Abhi çok geçmeden benzinleri biter. olu yürüyerek kaçmaya başlarlar. Pragya artık yorgumluktan bitkin bir haldedir ve daha fazla gidemeyeceğini söyler. Abhi kendisinin de yorulduğunu ve acıktığını söyler. Takip eden adamlar da mola verip durular. Abhi ise kötü adam Neil’in yemeğini çalıp getirir. Bir güzel yerler ve geceyi kulübede geçirirler. Abhi sabah olunca Daadi’yi arayıp iyi oldukları haberini verir. Bu sırada Neil Abhi ve Pragya’nın peşini bırakıp Bülbül’ü kaçırmaya karar verir.

Ah Kalbim 60. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: ah kalbim 25 aralık pazartesi özeti ah kalbim 60.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL