Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti? 28 Aralık Özeti? Abhi vuruluyor

Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti? 28 Aralık Özeti? Abhi vuruluyor

Yazar: Emre Ah Kalbim

Bülbül Aaliya ve Tanu’nun kavgasını duyar ve onların kavga etmesine şaşırır. Aaliya tanımadığı numaradan gelen arama ile ilgili konuşurken Tanu arayan kişinin yardım etmek istiyor olabileceğini söyledi.Neil tam elini kana bulayacakken adamlarından biri radyoyu dinletir.  Polis ve askerin Abhi’yi aradığını öğrenir. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm hızıyla devam ediyor. Bakalım bölümün devamında neler oluyor…

Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti? 28 Aralık Özeti?

Neil “kim gelirse gelsin korkmuyorum” der. Neil önce Abhiyi öldüreceğini söyleyince Pragya önüne geçerek “beni öldür” der. Abhi “çekil bu adam korkak kimseyi vuramaz” der. Neil Abhiye böyle bir kadını sevmiyorda gidip Tanu’yu seviyorsun diye eleştirir. Silahı Pragyaya doğrultur ancak Abhi önüne geçer. Abhi düşerken pragya elini tutar ve beraber yuvarlanırlar. Abhi ve Pragya ise çimenlerin üstüne düşer. Pragya kendine gelir ve yanında baygın halde yatan Abhinin yarasını temizler. Çok korkan Pragya ağlayarak Abhi’ye kalp masajı yapar ve nefes almasını sağlamaya çalışır. Pragyanın çabası sonuç vermiştir. Abhi öksürmeye başlar ve uyanır. Su isteyince su almaya gider ama döndüğünde Abhi çoktan uyumuştur.

Pragya yardım etsinler diye çığlıklar atar ama yardım edecek kimse yoktur.Kendi başına Abhinin altına bulduğu bir şeyi serer ve onu göle kadar taşır. Gölün kenarında bir kulübe görür ve yardım için seslenir ama kulübe boştur. İçeri geçince Abhi’nin yüzünü yıkar Abhi yine su diye sayıklar. Pragya Abhi’ye su içirir ve Abhi kendine gelir. Abhi ondan doktor bulmasını ister ama Pragya onu orada yalnız bırakıp gitmek istemez. Abhi ise kurşunun çıkarılması gerektiğini söyler. Artık bir nefesim kaldı Daadi’ye iyi bak o bana ailemin ölümünden sonra çok iyi baktı deyince Pragya hayır ölmeyeceksin sen kendin bakacaksın der. Ölecekmiş gibi herkesten özür dilediğini iletmesini Pragyadan isteyen Abhi bayılır.

 

Bülbül ise Puneet ile buluşur ve gerçek suçlunun ortaya çıkması için bir plan yaparlar. Fotografta birde yardım eden bayanın olduğunu söyler.  Aaliya’dan para koparmak isteyen Puneet fotoğraftaki sensin ve bunu belirttiğim noktaya para getirmezsen polise vereceğim cevabını alır. Pragya ise elindeki malzemelerle kurşunu çıkarmaya çalışır. Kimse bizi ayıramayacak diyerek sevgi dolu gözlerle Abhi’ye bakar. Bülbül Abhi’nin ailesine suçlunun Aaliya olduğunu söyleyince kanıt isterler. Bülbül kuzenim Puneet’in yardımı ile Aaliya’ya kaçırılma anında çekilmiş fotoğrafın var deyince Aaliya korktu ve para verecek deyince herkes şok olur. Pragya ise hem ağlar hem de Abhi’nin üzerini örter.

[mavitext]Ah Kalbim 62. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Ah Kalbim 64. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Ah Kalbim 63. Bölüm Fragmanı?

Etiketler: ah kalbim ah kalbim 28 aralık özeti ah kalbim 63. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL