Ah Kalbim 64. Bölüm Özeti? 29 Aralık Özeti? Abhi ve Pragya Yakınlaşıyor

Ah Kalbim 64. Bölüm Özeti? 29 Aralık Özeti? Abhi ve Pragya Yakınlaşıyor

Yazar: Emre Ah Kalbim

Bülbül Abhi’nin ailesini söylediklerini kanıtlamak için buluşma yerine götürür. Puneet herkese saklanmasını söyler. Aaliya gelir ve ona seslenir. Puneet yüzüne maske takar ve parayı getirip getirmediğini sorar. Aliya para dolu çantayı verir. Herkes ortaya çıkar ve Aaliyaya doğru gider. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim de heyecan dorukta. Bakalım Abhi zor durumu atlatabilecek mi? Yazımızın devamında…

Ah Kalbim 64. Bölüm Özeti? 29 Aralık Özeti?

Abhi ise bu arada kendine gelir ve su ister. Pragya Abhi’ye suyunu verir ve yarasına bakar. İyileşiyor olmasına sevinir. Daadi gelir ve Aaliya’ya tokat atar. Purab ise Pragyayı sevmiyordun biliyoruz ama Abhiden ne istedin der . Daadi Abhi affetse de ben seni affetmeyeceğim der. Daadi derhal onları bul yoksa seni torunluktan reddeceğim der. Pragya ise Abhiye neler olduğunu anlatır ve çorba içirir. Aaliya ise para dolu çantayı açar ve içindekinin para değil kağıt olduğunu kaçırılma olayının arkasındaki ismi bulmak için böyle yaptığını söyler.

Abhi kıyafetinin yırtık olduğunu görünce Pragyaya bana yakınlaştın mı ne de olsa herkes benim gibi yakışıklı bir erkek için ölür deyince Pragya tabiki hayır der. Pragya onun kıyafetlerini değiştirmesi için ona yardımcı olur. Aaliya ise bunun Pragya’nın ailesinden biri yaptı deyip Purvi’yi gösterir. Hatta bunu kanıtlayacağım deyip Purvi’nin yatak odasının aranmasını ister.Pragya duş için banyoya girer çıktığında elinde sopa olan Abhi’yi düşecekken kurtarır. Bir daha ayağa kalkmamasını kanama olabileceğini söyler ve ardından ateş yakar. Mum yakarlar ve otururken Abhi cebindeki mektubu fark eder. Okumak isteyince Pragya önemli değil der. Abhi sonunda okur ama boşluklar var deyince Pragya’nın okumasını ister.

Pragya duygularını Abhiye itiraf eder ve koşarak yanından ayrılır. Purvi’nin odasında para ve aşk mektupları bulunur. Öyle biri yok dese de kimseyi inandıramaz ve suçlu duruma düşer. Pragya sonunda itiraf edebildiği için sevinçle kulübeye gelir ve beyaz bir gömlek giyerken Abhi gelir ve kolunun birini giydirir. Tam Pragyayı öpecekken ona sımsıkı sarılır. Bütün bunlar Pragya’nın rüyasıdır. Bu sırada adamlardan birini gören adamın biri ödülü kapmak için Purab’ı arar. Purab hemen adamla buraya gel der. Purab herkese kaçıranın gelmek üzere olduğunu söyleyince Tanu acaba bizi tanır mı diye içinden geçirir. Adam gelince Purab adama onları nereye kaçırdığını sorar bir şey bilmiyorum demesine rağmen Purab adama tokat atar. Akash da adamı tokatlamaya başlar.

Ah Kalbim 64. Bölüm Fragmanı!

[kirmizitext]Ah Kalbim 63. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/kirmizitext]

Etiketler: Ah kalbim 29 aralık özeti ah kalbim 64. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL