Ah Kalbim 66. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar

Ah Kalbim 66. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar

Yazar: Emre Ah Kalbim

Bülbül Pragya’nın yanına gelir ve Pragya ile gidip konuşmasını ister. Abhi tereddüt eder. Bülbül Puraba, Abhi ve Pragya’nın tuhaf davrandıklarını söyler. Purap Bülbül’e haklı olduğunu söyler. Abhi Pragya’yı görüp ona seslenir. Abhi Pragya’ya tombiş, adı ile seslenmektedir. Pragya ise oradan uzaklaşır ve kaçar. Abhi odasına gider. kapıyı kilitler. Purab Abhi’nin yanına gider. Bülbül’de Pragya’yı bulur ve neden saklandığını sorar. Pragya’nın Abhi’ye aşık olduğunu anlayan Bülbül onu sıkıştırmaya devam eder. Pragya utanır. Neler yaşandı ayrıntısı ile anlar der. Dizinin 24 Aralık Pazar 66. Bölüm Özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ah Kalbim 66. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar

Purab da Abhi ile konuşur. Bülbül Pragya’ya Abhi’nin onu sevip sevmediğini sormasını ister. Pragya çok heyecanlandığını soramayacağını söyler. Purap Abhi’yi Bülbül’de Pragya’yı sıkıştırmaya devam eder. Tanu Aaliya’ya Abhi’yi sorar. Tanu Pragya’nın Abhi’nin hayatında olmasından rahatsızlık duyar. Neil ise kurşun yemiş ve yarası acımaktadır. Adamlarına Pragya ve Abhi’yi elinden kaçırdıkları için kızmaktadır. Pragya ise Bülbül’e adamların elinden nasıl kurtulduklarını anlatır. Abhi’nin vurulduğunda nefessiz kaldığını ona oksijen sağladığını anlatır. Bülbül onu öptün o zaman der Pragya utanır. Tanu’nun onları dinlediğini fark eder. Tanu’ya kızar. Pragya’da bana Abhi’yi öptüğünü anlatıyordu der. Tanu bu duruma sinir olur.

Bülbül Abhi’nin Pragya hakkında düşüncelerini öğrenmek ister. Pragya’yı bu konuda hiç rahat bırakmaz. Gidip Abhi’nin gözlerine bakmasını ister. Israrlarını sürdürür. Aaliya Neil’i arar. Ona Abhi’yi neden öldürmek istediği konusunda hesap sorar, onu polise vermekle tehdit eder. Abhi’de Aaliya’nın arkasında konuşmasını dinler. Aaliya onu görür ve şok olur. Telefonu elinden alır. Neil Abhi’nin sesini duyunca telefonu kapatır. Abhi numarayı arar. Fakat Neil adamlarından birine telefonu verir ve yanlış numara sağlamasını sağlar. Abhi Aaliya’ya bu numarayı engellemesini söyler. Aaliya rahatlar. Bülbül ise Pragya’yı sıkıştırmaya devam eder. Tanu ise Abhi’ye Pragya’yı nasıl öptüğünü sorar. Abhi ise öpmediğini söyler. Tanu bayılır. Abhi ise hışım ile odadan çıkar ve Pragya’ya konukların arasında öfke ile bakar.

Mitali bayan konuklara Pragya’nın Abhi’yi kurtarmak için suni solunum yaptığını aslında bunun bir öpücük olduğundan bahsetmektedir. Abhi’yi gören konuklar Abhi’yi çevreler ve romantik hikayelerini dinlemek isterler. Abhi sinirle Pragya’yı alıp bir odaya götürür. Bülbül Purab’a Pragya’nın Abhi’yi nasıl öptüğünden bahseder. Abhi ise Pragya’yı bu öpme meselesi konusunda azarlar. Pragya ise ağlamaktadır. Abhi Pragya’yı azarlar ve çıkar. Purab konuşulanları duyar ve gereksiz yere Pragya’yı azarladığını söyler. Tanu Pragya’yı görür ve Abhi’yi sevdiğini ve onun yerini alamayacağından bahseder. Abhi ve Pragya konukların olduğu salonda sahneye davet edilir. Abhi ve PRagya birlike dans ederler. Abhi Pragya’dan özür dilemek için odasına çıkar ve ışıkları kapatarak özür dilemek ister.

[mavitext]Ah Kalbim 65. Bölüm Özeti? Tıklayınız! [/mavitext]

[kirmizitext] Ah Kalbim 67. Bölüm Özeti? Tıklayınız! [/kirmizitext]

Etiketler: ah kalbim 24 aralık pazar özeti ah kalbim 66. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL